Шокуюча статистика: 9% підлітків вдаються до препаратів для схуднення

Adoption
Date
  • 86 Переглядів
Вже кілька місяців медики з цілого світу стурбовані тим, що препарат для лікування цукрового діабету (Оземпік) жінки вживають, щоб схуднути. Небезпека в тому, що почавши приймати його, доведеться це робити все життя! Окрім того, він має серйозні небезпечні побчні ефекти. Що вже й говорити, коли такі препарати починають приймати підлітки.

8542_7.jpg (30.23 Kb)

Нове дослідження, опубліковане в Jama Network і висвітлене CNN Health, виявляє, що 9% підлітків по всьому світу використовують препарати для схуднення та дієтичні добавки, з яких близько половини продовжують їх вживання протягом життя.

Дослідження, що аналізує дані, зібрані протягом останніх 40 років, виявило, що майже один з десяти підлітків у світі вдається до використання препаратів для схуднення. Ці дані були оприлюднені в авторитетному медичному журналі Jama Network.

Науковці також виявили, що діти часто використовують проносні та сечогінні засоби разом з препаратами для схуднення. Паула Коді, провідний медичний експерт у сфері підліткової медицини з Університету Вісконсина, підкреслює небезпеку таких препаратів для фізичного та психічного здоров’я молоді. Вона зазначає, що дієтичні добавки та засоби для нарощування м’язів можуть спричинити серйозні здоров’я проблеми, включаючи поліорганну недостатність, рак яєчок у чоловіків, інфаркт, інсульт та навіть смерть.

Кофеїн, який є одним з основних компонентів багатьох таблеток для схуднення, може викликати серйозні зміни в серцевому ритмі та артеріальному тиску, а також порушення сну. Дослідження також виявило, що підлітки часто вдаються до цих препаратів через низьку самооцінку, депресію та розлади харчової поведінки.

Науковці висловлюють занепокоєння щодо легкості доступу до цих засобів і закликають до вжиття заходів для запобігання неконтрольованому використанню препаратів для схуднення серед підлітків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: препарати для схуднення, Оземпік


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

У сучасному світі давно є в продажі інші типи термометрів, які безпечні і для дітей, тож немає потреби у користуванні саме ртутним. Проте, саме він є

Якщо дитина розбила ртутний термометр

Здоров'я | 00:30, 19.06.2024

У сучасному світі давно є в продажі інші типи термометрів, які безпечні і для дітей, тож немає потреби у користуванні саме ртутним. Проте, саме він є найбільш точним і багато дорослих досі його використовують і дають їх своїм чадам. І якщо раптом тра

Якщо дитина надто активна (більше, ніж інші діти), а ще постійно вимагає уваги від старших, можливо, є сенс зврнутися до фахівців, щоб з'ясувати, чи є

Що треба знати про дефіцит уваги і гіперактивність у дітей?

Дитина | 10:30, 18.06.2024

Якщо дитина надто активна (більше, ніж інші діти), а ще постійно вимагає уваги від старших, можливо, є сенс зврнутися до фахівців, щоб з'ясувати, чи є у неї РДУГ.

Є така наука - астрологія - якщо вірити їй, знак зодіаку, під яким народжується дитина, впливає не лише на її характер, а й на розвиток.

Знаки зодіаку, діти яких часто стають справжніми геніями

Дитина | 20:19, 17.06.2024

Є така наука - астрологія - якщо вірити їй, знак зодіаку, під яким народжується дитина, впливає не лише на її характер, а й на розвиток.

Юні дівчатка мріють якомога швидше стати дорослими. Тож мамині косметичні засоби - т, чим вони можуть таємно користуватися. Та варто заздалегідь поясн

Чому дівчаткам-школяркам не можна користуватися маминими кремами?

Косметологія | 12:10, 16.06.2024

Юні дівчатка мріють якомога швидше стати дорослими. Тож мамині косметичні засоби - т, чим вони можуть таємно користуватися. Та варто заздалегідь пояснити донечці, чому так робити не варто.

Психологи впевнені, що колір одягу впливає на самопочуття і самооцінку дитини, більше того, і на її здоров'я. Вчені стверджують, що «колір - це незамі

Як колір одягу впливає на характер дитини?

Дитина | 06:20, 16.06.2024

Психологи впевнені, що колір одягу впливає на самопочуття і самооцінку дитини, більше того, і на її здоров'я. Вчені стверджують, що «колір - це незамінний засіб для управління дітьми».

Виховання дітей - це складний процес і батькам часто доводиться робити вибір, який неприємний навіть для них самих, але є речі, які не можна дозволяти

7 речей, які не можна забороняти дітям

Дитина | 01:20, 16.06.2024

Виховання дітей - це складний процес і батькам часто доводиться робити вибір, який неприємний навіть для них самих, але є речі, які не можна дозволяти дитині з метою захисту її життя і здоров'я. Та є те, що ніколи не варто забороняти сину чи доньці.

Усі люблячі батьки хвилюються за своїх дітей і прагнуть, щоб у них все склалося якнайкраще. Та ми не можемо прожити життя замість них, не можемо вклас

Перші стосунки підлітка: Як поводитись батькам?

Дитина | 00:30, 16.06.2024

Усі люблячі батьки хвилюються за своїх дітей і прагнуть, щоб у них все склалося якнайкраще. Та ми не можемо прожити життя замість них, не можемо вкласти свій досвід у їхні голови, тож дуже важливо зрозуміти, що у кожного з нас повинен бути свій шлях

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: