У сім'ї росте дитина-мрійник

Adoption
Date
  • 394 Переглядів
Ми майже звикли до того, що діти мало не з пелюшок вміють у всьому шукати вигоду і практично дивляться на життя. Однак ще зустрічаються дітлахи, які вигадують свій ідеальний світ, які вірять в казки і діда Мороза.

0445_18122019moyaditina-370x370-7ca-370x281.jpg (13.4 Kb)

Чим відрізняються мрійники від інших дітей

Всі діти мріють, складають і придумують. Але діти-мрійники відрізняються тим, що дуже часто (майже завжди) відволікаються від реальності. Причина - багата уява. Саме вона перетворює кожне нове враження і інформацію в оригінальні образи.

Життя в придуманому світі - це те, що особливо турбує дорослих в дитині-мрійнику. Мрії - це чудово, але дитині доводиться жити в реальному світі.

Але можуть виникнути деякі проблеми

1. Відчуженість. Діти-мрійники не можуть тривалий час утримувати увагу - вони відволікаються від реальності, йдучи в світ фантазій. Відбувається це через банальну нудьги - їм просто нецікаво.

2. Неуважність. Занурюючись в світ уяви, дитина відсторонюється від реальності. І тоді він може проїхати свою зупинку, не помітити червоний сигнал світлофора, не помітити яму під ногами.

3. Пасивність. Це ще одна проблема мрійника. Щоб домогтися успіху в житті, потрібно до чогось прагнути, і тоді часто виникають ситуації «треба». Діти-мрійники з працею виконують те, що їм не подобається, і у них виникають проблеми з ряду навчальних предметів. Творчі люди часто не помічають побутових складнощів, близькі дорікають їх у небажанні налагоджувати свій побут.

4. Ранимість. У мрійників постійне відчуття незадоволеності і тривоги проявляється в демонстративності і жадобі уваги. Дитині необхідно показати результат своєї роботи: малюнок, пісню, історію. Діти можуть часто і голосно зітхати, чекаючи участі і питань близьких. Такі діти дуже вразливі, вони ображаються на жарти і зауваження.

5. Проблеми спілкування. Страх бути осміяним і незрозумілим викликає бажання сховатися, тому діти часто усуваються від однолітків. Вони досить самотні, не мають близьких друзів і не прагнуть до інтересів однолітків.

Очевидно, що дитині-мрійнику непросто в нашому світі. Особливо, якщо він не знаходить підтримки близьких. Підлітки-мрійники вчаться приховувати свої фантазії, а малюки живуть на межі придуманого світу і реального. Допомогти їм влаштуватися в реальності можуть близькі дорослі.

Дорослим потрібно включити дитину в дійсність - тільки її мрійливість переросте в креативність, і можливо, розкриється талант.

Отже, перше, потрібно направити активну уяву дитини в реальний світ. Для цього потрібно досліджувати уявний світ дитини. Головне, щоб фантазії матеріалізувалися.

По-друге, постійно підтримуйте в дитині творче начало. Пам'ятайте, що непідтримані фантазії переростають в тривожність. Страх здатний вбити навіть дуже великі здібності, тому слухайте дитину, допомагайте, підтримуйте.

По-третє, знайдіть дитині однодумців. Повірте, ваша дитина не самотня у своїх фантазіях - таких дітей багато, але вони розрізнені і самотні. Їх можуть об'єднати дитячі студії, ізостудії, музичні школи для малюків, творчі об'єднання з хорошими педагогами, для яких важлива душа дитини. Знайдіть такі в своєму місті, поговоріть з педагогом, розкажіть про своє мрійника. Ваш малюк не обов'язково буде створювати шедеври, але буде реалізовувати себе і знайде друзів.

З дитини-мрійника може вирости глибокомислячий, позитивний, активний, успішний і всіма улюблений геній. Але початок цьому повинні покласти батьки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, мрійник, казки, рекомендації фахівців, відносини в родині, фантазії, креативність, дитина в суспільстві, проблеми в школі


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Незалежно від того, чи вам не вистачає впевненості на роботі чи в соціальних ситуаціях, підвищення рівня впевненості може змінити те, як люди вас спри

Як проявити впевненість у собі: поради та підказки

Психологія | 01:30, 07.08.2022

Незалежно від того, чи вам не вистачає впевненості на роботі чи в соціальних ситуаціях, підвищення рівня впевненості може змінити те, як люди вас сприймають. Просування найкращої версії себе — навіть якщо ви не почуваєтеся впевнено на 100 відсотків —

Спрей-засмага часто рекламується як безпечна альтернатива виходу на сонце на день або використання кабінок для засмаги, щоб отримати бронзове сяйво. А

Небезпека використання спрей-засмаги

Здоров'я | 17:00, 06.08.2022

Спрей-засмага часто рекламується як безпечна альтернатива виходу на сонце на день або використання кабінок для засмаги, щоб отримати бронзове сяйво. Але спрей-загар не був детально перевірений, тому його небезпека невідома.

Згідно з  дослідженнями Університету Бінгемтона, Університету штату Нью-Йорк, раннє вживання анестетиків може зробити підлітків більш сприйнятливими д

Вчені: Вплив анестетиків у підлітків може спричинити розлади, пов’язані з вживанням алкоголю

Дитина | 09:00, 06.08.2022

Згідно з дослідженнями Університету Бінгемтона, Університету штату Нью-Йорк, раннє вживання анестетиків може зробити підлітків більш сприйнятливими до розвитку розладу вживання алкоголю.

Парвовірусна інфекція – поширена і дуже заразна дитяча хвороба. Її іноді називають хворобою, пов’язаною з ураженням щік через характерний висип на обл

Парвовірусна інфекція у дитини: причини, симптоми

Хвороби | 08:30, 06.08.2022

Парвовірусна інфекція – поширена і дуже заразна дитяча хвороба. Її іноді називають хворобою, пов’язаною з ураженням щік через характерний висип на обличчі, який розвивається. Парвовірусна інфекція також відома як п’ята хвороба, оскільки історично вон

Існують значні ризики затримки вакцинації вашої дитини. Наполегливо рекомендуємо всім немовлятам робити щеплення за графіком імунізації, опублікованим

Які ризики затримки вакцинації, поки дитина трохи не підросте?

Щеплення | 01:30, 06.08.2022

Існують значні ризики затримки вакцинації вашої дитини. Наполегливо рекомендуємо всім немовлятам робити щеплення за графіком імунізації, опублікованим МОЗ.

Дослідники показують, що хлопчики, які демонструють неуважність і гіперактивність у віці 10 років, мають вищий ризик черепно-мозкових травм (ЧМТ) у пі

Хлопчики з неуважністю-гіперактивністю стикаються з підвищеним ризиком черепно-мозкових травм

Дитина | 23:00, 05.08.2022

Дослідники показують, що хлопчики, які демонструють неуважність і гіперактивність у віці 10 років, мають вищий ризик черепно-мозкових травм (ЧМТ) у підлітковому та дорослому віці. Лікування для зменшення цієї поведінки може знизити ризик ЧМТ.

Згідно з новими дослідженнями Університет Британської Колумбії (UBC), акцентування уваги на іграх, практичному навчанні та допомозі учнів один одному

Вчені: Акцент на соціальні ігри в дитячому садку покращує навчання, зменшує виснаження вчителів

Дитина | 09:00, 05.08.2022

Згідно з новими дослідженнями Університет Британської Колумбії (UBC), акцентування уваги на іграх, практичному навчанні та допомозі учнів один одному в дитячому садку покращує академічні результати, самоконтроль і регуляцію уваги.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: