Мамам на замітку: Чому віддалена робота небезпечна для здоров'я?

Adoption
Date
  • 934 Переглядів
Віддалена робота — це зручно і багато в чому полегшує життя, наприклад, у тому, що не потрібно щодня витрачати кілька годин на дорогу. Однак робота з дому сильно впливає на психічне здоров'я і зовсім не позитивно.

3082_2.jpg (30.19 Kb)

Комплексне трирічне дослідження, проведене консалтинговою компанією зі зміни поведінки MindGym, показало, що робота вдома може мати згубні наслідки як для психічного, так і для фізичного здоров'я. Дослідження, засноване на даних 62% американських компаній, припускає, що ізоляція, пов'язана з віддаленою роботою, може значно збільшити ризик розвитку депресії, хвороб серця і деменції. Дослідники вказують на важливість соціальних зв'язків для підтримання загального благополуччя і підкреслюють потенційний негативний вплив тривалої ізоляції на імунітет.

Отже, постійна робота вдома може призвести до таких негативних факторів для психічного та фізичного здоров'я.

Проблеми з психічним здоров'ям
У дослідженні підкреслюється, що ізоляція, викликана віддаленою роботою, може призвести до тривоги, депресії та зниження когнітивних функцій. Відсутність соціальної взаємодії та рідкісні зустрічі на роботі можуть сприяти погіршенню психічного здоров'я.

Ослаблений імунітет
Ізоляція вважається фактором, що послаблює імунну систему. У доповіді йдеться про те, що проведення значної кількості часу на самоті може зробити людей більш сприйнятливими до різних проблем зі здоров'ям, включно з ослабленням імунної системи, що може підвищити вразливість до різних хвороб.

Ризики для фізичного здоров'я
Тривала ізоляція пов'язана з вищим ризиком ішемічної хвороби серця, інсульту, деменції, хвороби Альцгеймера і навіть смертності. Дослідження підкреслює важливість підтримки різноманітних соціальних зв'язків як для фізичного, так і для психічного благополуччя.

Позитивний вплив соціальної взаємодії
У звіті визнається позитивний вплив проведення часу з людьми, які нам подобаються. Соціальні взаємодії пов'язані зі зменшенням тривоги та депресії, а також зі зміцненням імунної системи. Дослідження припускає, що регулярні соціальні зв'язки можуть виступати захисним фактором від негативних наслідків віддаленої роботи для вашого здоров'я.

Важливість відвідування офісу
Генеральний директор MindGym Октавіус Блек підкреслює користь для здоров'я від відвідування офісу. Не обов'язково всі робочі дні повноцінно перебувати в офісі, але побудова стосунків за допомогою періодичних зустрічей на робочому місці має вирішальне значення.

Дослідження підкреслює необхідність збалансованого підходу до віддаленої роботи, заохочуючи поєднання фактичної та віддаленої взаємодії для підтримки як психічного, так і фізичного здоров'я співробітників.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: віддалена робота, здоров'я


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вирівнювання прикусу потрібне з декількох причин. Це попереджає стирання зубів, а також їх руйнування та подальшу втрату. Полегшується пережовування ї

Показання та протипоказання для вирівнювання зубів елайнерами

Здоров'я | 19:19, 05.12.2023

Вирівнювання прикусу потрібне з декількох причин. Це попереджає стирання зубів, а також їх руйнування та подальшу втрату. Полегшується пережовування їжі. Нормальний прикус забезпечує повноцінне пережовування і засвоєння поживних речовин із продуктів.

Рентген вагітним робити можна, але лише за призначенням лікаря, який оцінить термін вагітності, органи, які потрібно дослідити, та врахує всі можливі

Чи можна робити рентген вагітним?

Я вагітна | 08:20, 05.12.2023

Рентген вагітним робити можна, але лише за призначенням лікаря, який оцінить термін вагітності, органи, які потрібно дослідити, та врахує всі можливі ризики.

Абсолютно всі діти люблять солодке, а кожну маму цікавить питання, скільки ж можна давати солодощів дитині, щоб не нашкодити здоров'ю малюка. Розібрат

Скільки солодощів можна давати дітям?

Дитяче харчування | 06:20, 05.12.2023

Абсолютно всі діти люблять солодке, а кожну маму цікавить питання, скільки ж можна давати солодощів дитині, щоб не нашкодити здоров'ю малюка. Розібратися в цьому питанні допоможе педіатр і дитячий гастроентеролог — Бурчак Олена Костянтинівна.

Мотиви вибору такої дієти можуть бути різними: екологічні, етичні, пов'язані зі здоров'ям і т. д. Однак якими б не були мотиви дорослих, для дітей вег

Медики розповіли, чим небезпечне веганство для дітей

Дитяче харчування | 08:20, 04.12.2023

Мотиви вибору такої дієти можуть бути різними: екологічні, етичні, пов'язані зі здоров'ям і т. д. Однак якими б не були мотиви дорослих, для дітей веганська дієта — не найкращий вибір. Це показало нове дослідження вчених з Гельсінського університету

Вчені з університету Манчестера визначили, яка робота найбільш небезпечна для чоловічої потенції. Кілька років вони вивчали вплив різних професій на ч

Професії, які шкодять чоловічій потенції

Тато | 06:20, 04.12.2023

Вчені з університету Манчестера визначили, яка робота найбільш небезпечна для чоловічої потенції. Кілька років вони вивчали вплив різних професій на чоловіків і змогли назвати найбільш небезпечні з них.

Про те, як часто займатися сексом, чому іноді у жінки немає сексуального бажання і як відсутність сексу впливає на гормональний фон, розповіла акушер-

Мамам на замітку: Гінеколог розповіла, яким повинен бути статевий акт для жінки

Секс | 02:00, 04.12.2023

Про те, як часто займатися сексом, чому іноді у жінки немає сексуального бажання і як відсутність сексу впливає на гормональний фон, розповіла акушер-гінеколог Юлія Ніжинська.

Сучасні діти набагато швидше знайомляться з гаджетами, ніж це було у їхніх батьків. Більше того, школярі змушені сидіти на онлайн-уроках, що теж

Як вберегти зір дитини, коли вона часто користується гаджетами?

Дитина | 00:30, 04.12.2023

Сучасні діти набагато швидше знайомляться з гаджетами, ніж це було у їхніх батьків. Більше того, школярі змушені сидіти на онлайн-уроках, що теж "давить" на очі. Тож сьогодні "Наша мама" поцікавилась, як зберегти зір дітей в сучасних умовах.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: