Ендокринна система та жіноче здоров'я: які звички вбивають наш організм

Adoption
Date
  • 647 Переглядів
Ендокринна система - важлива складова нашого організму. Особливо для жінок.

9996_2162894.jpg (96.34 Kb)

Проте все частіше молоді дівчата почали стикатися з регулярними проблемами роботи ендокринної системи. Це можуть бути як проблеми із зайвою вагою, так і більш глобальні питання – відсутність регулярного циклу та різкі перепади настрою. На здоров'я нашої ендокринної системи впливає одразу кілька факторів. Сьогодні ми про них і поговоримо.

1. Куріння
Частою причиною порушення роботи ендокринної системи пов'язують із такою згубною звичкою, як куріння. Справа в тому, що тютюн, який починає розкладатися при курінні впливає як на здоров'я залози, так і на дихальні шляхи, наприклад. Відповідно, курці частіше потрапляють у групу ризику серед тих, хто стикається із захворюваннями щитовидної залози. Так само тютюн знижує рівень гормонів, що стимулюють щитовидну залозу (ТТГ).

2. Стрес
Ендокринна система сильно чутлива до будь-яких коливань у нашому організмі. У тому числі і до різких перпепадів настрою, супутнього стресу та підвищення кортизолу в крові.

3. Дефіцит йоду
Низький рівень йоду в крові може стати причиною порушення роботи щитовидної залози. Пов'язано це з тим, що ви не споживаєте достатньої кількості разом із продуктами. Як наслідок, ви можете придбати гіпотиреоз.

4. Споживання глютену
Багато людей живуть і навіть не підозрюють, що вони мають непереносимість глютену. А це дуже впливає і на добробут щитовидної залози. Справа в тому, що на неї впливають білки в організмі. Наша імунна система вражає здорові тканини, виявляючи цю речовину в організмі, що може спричинити різні проблеми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: здоров'я, жіноче здоров'я, щитовидна залоза, поради, стрес, харчування, йод, залози, гормони


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Грижа - це отвір у черевній м'язовій стінці, через який пробивається кишкова або жирова тканина. Грижа є частим явищем під час вагітності та є результ

Грижа пупка під час вагітності

Вагітність та пологи | 19:00, 27.05.2022

Грижа - це отвір у черевній м'язовій стінці, через який пробивається кишкова або жирова тканина. Грижа є частим явищем під час вагітності та є результатом розтягування або розриву м’язів живота через підвищення тиску дитини, що росте всередині матки.

За словами дослідників, якщо під час вагітності мати страждає ожирінням, то це може вплинути на подальший розвиток дитини. Група епідеміологів, дієтол

Зайва вага під час вагітності впливає на IQ синів

Я вагітна | 12:00, 27.05.2022

За словами дослідників, якщо під час вагітності мати страждає ожирінням, то це може вплинути на подальший розвиток дитини. Група епідеміологів, дієтологів і дослідників в області гігієни навколишнього середовища при Школі громадського здоров’я імені

Існує така думка, що «вагітність — не хвороба», і що вже через місяць після пологів можна виглядати ідеально. Хто ж сперечається, можна. А можна і не

Коли можна повертатись до тренувань після пологів?

Післяпологовий період | 10:00, 27.05.2022

Існує така думка, що «вагітність — не хвороба», і що вже через місяць після пологів можна виглядати ідеально. Хто ж сперечається, можна. А можна і не виглядати.

Нестача цукру в організмі може призвести до сумних наслідків. Солодощі містять не лише цукор, а й необхідні для життєвої енергії вуглеводи.

Відмовлятися від цукру небезпечно для здоров'я дітей і дорослих - медики

Харчування | 08:00, 27.05.2022

Нестача цукру в організмі може призвести до сумних наслідків. Солодощі містять не лише цукор, а й необхідні для життєвої енергії вуглеводи.

Англійські дослідники встановили, що експозиція плоду по стресах матері здатна викликати порушення у його мозкових структурах, які негативно позначают

Стрес під час вагітності впливає на мозок плоду

Я вагітна | 07:00, 27.05.2022

Англійські дослідники встановили, що експозиція плоду по стресах матері здатна викликати порушення у його мозкових структурах, які негативно позначаються на здатності дитини до навчання і можуть стати причиною неврологічних проблем.

Здорова людина має спати в середньому 7-8 годин у нічний час. За даними ВООЗ, від безсоння страждають до 30% чоловічого населення планети і близько 40

3 продукти для тих, хто страждає від безсоння

Харчування | 05:00, 27.05.2022

Здорова людина має спати в середньому 7-8 годин у нічний час. За даними ВООЗ, від безсоння страждають до 30% чоловічого населення планети і близько 40% жіночого. Вживання яких продуктів на ніч допоможе це виправити?

Підтяжка живота — також відома як абдомінопластика — це косметична хірургічна процедура для покращення форми та зовнішнього вигляду живота.

Абдомінопластика: показання до застосування та протипоказання

Здоров'я | 17:00, 26.05.2022

Підтяжка живота — також відома як абдомінопластика — це косметична хірургічна процедура для покращення форми та зовнішнього вигляду живота.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: