Другі пологи: провісники

Adoption
Date
  • 1036 Переглядів
Незалежно від того, яку вагітність виношує жінка, симптоми провісників пологів загалом однакові і відрізняються лише стрімкістю їх прояви.

2587_pregnant_woman_0x270.jpg (11.8 Kb)

Справа в тому, що жінки, що вже народжували, анатомічно відрізняються ширшим просвітом шийки матки і відчуття провісників пологів у них бувають сильнішими. Тому провісники пологів ghb 2 вагітності часто починаються раніше, ніж при перших, і провісники 2 пологів, як правило, яскраво виражені.

Найперші передвісники пологів у повторнородящих - відходження слизової пробки, яка в них зазвичай більш об'ємна через те, що шийка матки після перших пологів залишається дещо відкритою і швидше розкривається перед наступними пологами. Щоправда, слизова пробка може відійти і під час пологів або разом із вилитим вод.

Виділення з піхви до кінця вагітності також стають ряснішими.

Якщо у жінки це вже другі пологи, провісники — наприклад, перейми, що передують родам, — починаються зазвичай раніше, ніж у першородних. Можливо, це не пов'язано з фізіологією, просто жінка вже навчилася їх чітко диференціювати та звертає на них увагу.

Опущення живота як провісника пологів народні прикмети відносять до видимих ​​ознак швидкого розродження, але часто у повторнородних живіт опускається безпосередньо в день пологів.

Якщо це вже друга вагітність, провісники пологів набагато частіше супроводжуються вилиттям навколоплідних вод, хоча і у повторнородних води можуть відійти безпосередньо під час пологів або лікарям доведеться проколювати міхур. Це відбувається безболісно. Важливо, що води можуть як ринути потоком, так і відходити частинами. У будь-якому випадку при виливі вод необхідно відразу ж вирушати до пологового будинку, тому що дитина не може тривалий час перебувати без амніотичної рідини.

Деякі провісники швидких пологів у повторнонароджених такі ж, як і у первородних: наприклад, діарея, нудота, часте сечовипускання. Якщо отруєння виключено, то, швидше за все, найближчої доби розпочнеться пологи.

Якщо у жінки повторні пологи, провісники можуть бути розцінені як сигнал до прискореного збору сумок у пологовий будинок, тому що всі процеси відбуваються швидше. Якщо дитина перестає активно рухатися, швидше за все, термін її народження підійшов, зате прямо перед пологами вона буде активною, як ніколи, проводячи «генеральну репетицію» своїх дій під час пологів.

Гормональний сплеск дає вагітній жінці останніми днями перед пологами заряд бадьорості, щоб вона встигла остаточно приготувати житло до появи нового мешканця. Цей період гніздування також розцінюється як провісник пологів.

Набираючи вагу протягом усієї вагітності, жінка з подивом може раптом виявити втрату 1-2,5 кг, що пов'язано з відходом зайвої рідини з організму. Це вірна ознака пологів, що наближаються.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, пологів, провісники, швидше, вагітності, пологами, можуть, перших, раніше, починаються


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

До цього часу вважалося, що з наступною вагітністю слід почекати хоча б рік після пологів.

Названо безпечний інтервал між вагітностями

Я вагітна | 10:30, 15.07.2024

До цього часу вважалося, що з наступною вагітністю слід почекати хоча б рік після пологів.

Прийом цих препаратів під час вагітності збільшує ризик уроджених аномалій у дитини. Йдеться про антибіотики, що належать до групи макролідів (еритром

Майбутніх мам застерегли від прийому деяких антибіотиків

Я вагітна | 10:30, 12.07.2024

Прийом цих препаратів під час вагітності збільшує ризик уроджених аномалій у дитини. Йдеться про антибіотики, що належать до групи макролідів (еритроміцин, кларитроміцин, азитроміцин). Їх часто призначають при бактеріальних інфекціях, а також як альт

В результаті навіть помірних навантажень грудне молоко стає набагато кориснішим для здоров'я дитини.

Чому майбутнім мамам важливо бути фізично активними?

Я вагітна | 06:20, 12.07.2024

В результаті навіть помірних навантажень грудне молоко стає набагато кориснішим для здоров'я дитини.

У дітей, чиї матері отримували недостатньо цього вітаміну з їжею, підвищений ризик відставання у розвитку мовлення та математичних здібностей.

Нове дослідження показало важливість вітаміну B12 під час вагітності

Я вагітна | 00:30, 12.07.2024

У дітей, чиї матері отримували недостатньо цього вітаміну з їжею, підвищений ризик відставання у розвитку мовлення та математичних здібностей.

Якщо у ваших родичів народжуються лише хлопчики чи тільки дівчатка, зовсім не означає, що у вас буде те саме. Вчені з Австралії, Швеції, Нідерландів т

Схильність народжувати дітей однієї статі не передається у спадок

Я вагітна | 00:30, 10.07.2024

Якщо у ваших родичів народжуються лише хлопчики чи тільки дівчатка, зовсім не означає, що у вас буде те саме. Вчені з Австралії, Швеції, Нідерландів та США, провівши наймасштабніше дослідження в цій галузі, дійшли висновку, що співвідношення статей у

Як мінімум, дві третини вагітних страждають від проблем зі сном. В одних жінок вони виникають періодично і не впливають на повсякденне життя, а інші щ

Як впоратися з безсонням під час вагітності?

Я вагітна | 08:30, 08.07.2024

Як мінімум, дві третини вагітних страждають від проблем зі сном. В одних жінок вони виникають періодично і не впливають на повсякденне життя, а інші щоночі проводять без сну і довгі місяці живуть у режимі недосипання.

З моменту зачаття і до появи на світ дитини організм майбутньої мами постійно перебудовується, щоб вирішити одне завдання: виносити і народити здорово

10 ознак вагітності на ранньому терміні

Я вагітна | 01:20, 08.07.2024

З моменту зачаття і до появи на світ дитини організм майбутньої мами постійно перебудовується, щоб вирішити одне завдання: виносити і народити здорового малюка.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: