Чому тести на вагітність помиляються?

Adoption
Date
  • 1401 Переглядів
Трапляється, тест показує помилковий результат. Що ж впливає на те, що він виявляється недостовірний? На це є кілька причин, кожна з яких може вплинути на його відповідь.

4470_test.jpg (35.21 Kb)

Принцип роботи тесту дуже проста - він показує наявність в жіночому організмі гормону ХГЛ - хоріонічного гонадотропіну людини. Коли настає вагітність і плодове яйце прикріплюється до матки, він починає поступово наростати в організмі.

Але проблема полягає в тому, що виділення цього гормону можливо не лише у вагітних. Є й інші ситуації, коли він може себе проявити і тест це зафіксує. Причини помилкового тесту на вагітність можуть бути наступні:

- Менопауза - в цей час в жіночому організмі виробляється в деякій кількості ХГЛ, і під час затримки, які все частіше відбуваються при клімаксі, його може зафіксувати тест.

- Деякий час після аборту, викидня або позаматкової вагітності в організмі ще міститься цей гормон. І якщо зараз зробити тест на вагітність, то він покаже помилковий позитивний результат.

- Деякі захворювання, які супроводжуються порушенням гормонального фону, різні пухлинні процеси також можуть стати причиною неправильного відповіді тесту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Червоне м'ясо може викликати рак

- Гормональний збій, що стався в організмі з різних причин, включаючи й ендокринні захворювання.

- Невірне дотримання інструкції щодо застосування тесту або брак виробника, який використовував неякісні реактиви, дають похибку результату.

- Деякі препарати, якими лікують гормональні проблеми або викликають овуляцію, містять достатню кількість хоріонічного гонадотропіну людини, щоб його міг зафіксувати тест. Після прийому таких препаратів цей гормон виводиться з організму протягом двох тижнів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, тест на вагітність, помилкова вагітність, причини


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Незалежно від того, яку вагітність виношує жінка, симптоми провісників пологів загалом однакові і відрізняються лише стрімкістю їх прояви.

Другі пологи: провісники

Вагітність та пологи | 17:00, 24.01.2022

Незалежно від того, яку вагітність виношує жінка, симптоми провісників пологів загалом однакові і відрізняються лише стрімкістю їх прояви.

Згідно з новим дослідженням, куріння марихуани під час вагітності є настільки ж небезпечним, як і вживання алкоголю, та може привести до передчасних п

Вчені з’ясували, як куріння марихуани під ча вагітності впливає на розвиток плоду

Шкідливі звички | 10:00, 24.01.2022

Згідно з новим дослідженням, куріння марихуани під час вагітності є настільки ж небезпечним, як і вживання алкоголю, та може привести до передчасних пологів, а також зниження ваги дитини.

Якщо ви плануєте вагітність, варто пройти медичне обстеження, аби в подальшому під час вагітності не було ускладненьчерез можливі всже наявні проблеми

Які аналізи потрібно здавати перед вагітністю

Плануємо дитину | 08:30, 24.01.2022

Якщо ви плануєте вагітність, варто пройти медичне обстеження, аби в подальшому під час вагітності не було ускладненьчерез можливі всже наявні проблеми в організмі.

Згідно з новим дослідженням учених з Кардіфського університету, у дітей, які народилися в зимовий період, з більшою ймовірністю з’являться психічні ро

Вчені назвали, в яку пору року краще народжувати дітей

Плануємо дитину | 08:00, 24.01.2022

Згідно з новим дослідженням учених з Кардіфського університету, у дітей, які народилися в зимовий період, з більшою ймовірністю з’являться психічні розлади. Це пов’язано з одним з гормонів, який виділяє жіночий організм восени і взимку.

Багато майбутніх мам недооцінюють небезпеку вітрянки. Тим часом це захворювання може призвести до серйозних наслідків для дитини, що ще не народилася.

Обережно, вітрянка: майбутнім матерям на замітку

Вагітність та пологи | 21:00, 23.01.2022

Багато майбутніх мам недооцінюють небезпеку вітрянки. Тим часом це захворювання може призвести до серйозних наслідків для дитини, що ще не народилася.

Вагітність та післяпологовий період – це особливий час у житті жінки, в який її організм вимагає дотримання певних правил гігієни, відмінних від прави

Гігієна під час вагітності та після пологів

Вагітність та пологи | 01:30, 23.01.2022

Вагітність та післяпологовий період – це особливий час у житті жінки, в який її організм вимагає дотримання певних правил гігієни, відмінних від правил у звичайному житті. Хоч їх і досить багато, але вони не такі вже й складні для дотримання. Майбутн

За весь період вагітності майбутня матуся здає цілу купу аналізів, щоб лікарі могли тримати стан жінки та її малюка на контролі. Один із таких аналізі

Ацетон у сечі при вагітності

Вагітність та пологи | 21:00, 22.01.2022

За весь період вагітності майбутня матуся здає цілу купу аналізів, щоб лікарі могли тримати стан жінки та її малюка на контролі. Один із таких аналізів – визначення концентрації кетонових тіл у сечі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: