5 улюблених фраз аб'юзера у стосунках

Adoption
Date
  • 146 Переглядів
Часто під вплив аб'юзера потрапляють дуже ранимі і чесні партнери, які вірно люблять і щиро вірять, що їхня друга половинка готова заради них на все і не може паразитувати на цих стосунках.

2878_5.jpg (30.33 Kb)

Ти занадто гостро реагуєш

Як кажуть психологи, це нехитрий спосіб знецінити ваші почуття. Мовляв, проблема і виїденого яйця не варта, а ви з неї слона робите. Це все нарцис робить для того, щоб ви відчули: з вами щось не так, ви неправильна.

Я не злюся. А ось ти злишся

Ще один класичний прийом — перенесення власних емоцій на іншу людину. Нарциси створюють проєкцію — захисний механізм, за якого переносять власні емоції на іншу людину, кажуть експерти. Звичайний приклад — чоловік на вас кричить, говорить неприємні речі, а до того ж звинувачує вас у тому, що це ви сердитеся.

Ти завжди робиш мене винним

Хоч би як нарцис помилявся, він не визнає своєї помилки. Замість цього він виконає роль жертви. Уся справа в тендітній самооцінці та нездатності співчувати іншим. Це змушує нарциса скаржитися на те, що їх завжди звинувачують, несправедливо ображають, погано з ними поводяться, кажуть фахівці із соціальної психології.

"Що б я не робив, я все одно недостатньо хороший", "На мене вічно вішають усіх собак", — звичайні фрази для маніпулятора. Так вони перекладають відповідальність на інших.

Якби ти мене любила, то зробила б це

Маніпуляція, шита білими нитками, але дуже дієва.

"Якщо ти мене любиш, то...", "Якщо ти цього не зробиш, мені буде погано", "Якщо ти зараз підеш, значить, ти ніколи мене не любила", — фраза може мати кілька варіацій, але в будь-якому разі покликана повернути контроль у руки нарциса.

Ти повинна була здогадатися, що я засмучений

Або "на що я образився", "чому я злюся" тощо. Нарциси часто щиро впевнені, що інші люди мають читати їхні думки та передбачати емоції. А жертва маніпулятора зазвичай при цьому мучиться від гострого почуття провини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, відносини, проблеми у стосунках, аб'юзер


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі


Якщо ви не уявляєте свого майбутнього без сім'ї і вірите в астрологію, вам точно буде цікаво з яким представником Знаків зодіаку краще поєднати свою д

З яким представником Знаків зодіаку краще створити сім'ю?

Сімейні справи | 12:10, 18.06.2024

Якщо ви не уявляєте свого майбутнього без сім'ї і вірите в астрологію, вам точно буде цікаво з яким представником Знаків зодіаку краще поєднати свою долю.

Багато сімей у світі стикалися з болем від зради коханого партнера. Хтось зміг пробачити і жити далі, інші - розходилися назавжди. Та, виявляється, як

Справа не в зраді: Що жінка ніколи не пробачить чоловікові?

Сімейні справи | 06:20, 18.06.2024

Багато сімей у світі стикалися з болем від зради коханого партнера. Хтось зміг пробачити і жити далі, інші - розходилися назавжди. Та, виявляється, якщо спитати жінку, що вона ніколи не пробачить коханому, мова піде не про зраду. А про що ж?

Враховуючи різні типи характерів, астрологи з'ясували, що робить щасливими представників різних Знаків зодіаку.

Джерела щастя для різних Знаків зодіаку

Сімейні справи | 01:20, 18.06.2024

Враховуючи різні типи характерів, астрологи з'ясували, що робить щасливими представників різних Знаків зодіаку.

У цього хлопця чудово підвішений язик.

Україна має рекорд. Найдовший комплімент дівчині

Сімейні справи | 23:00, 17.06.2024

У цього хлопця чудово підвішений язик.

Психологи давно довели, що зрада чоловіків і жінок має різні причини і значення для них самих. Якщо вірити фахівцям, то одружені дами (або ті, які маю

5 найпоширеніших причин жіночих зрад

Секс | 07:40, 17.06.2024

Психологи давно довели, що зрада чоловіків і жінок має різні причини і значення для них самих. Якщо вірити фахівцям, то одружені дами (або ті, які мають одного партнера тривалий час), набагато рідше зважуються на зраду, ніж чоловіки, які перебувають

Якщо двоє людей вирішили, що їм більше не по дорозі, дуже важливо розійтися цивілізовано. Так, ніхто не спонукає й надалі підтримувати відносини, прот

5 причин, чому ваш чоловік спілкується з колишньою

Мама | 00:30, 17.06.2024

Якщо двоє людей вирішили, що їм більше не по дорозі, дуже важливо розійтися цивілізовано. Так, ніхто не спонукає й надалі підтримувати відносини, проте, якщо таке відбувається, варто знати причину.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: