Чим ні в якому разі не варто жертвувати заради стосунків?

Adoption
Date
  • 291 Переглядів
Компроміси дійсно необхідні. Але є певні речі, якими ти ніколи не повинен жертвувати заради своєї партнерки. Ось ці 6 речей, де тобі слід підвести риску та встановити певні межі.

0470_3.jpg (30.85 Kb)


1. Самоцінність і самооцінка
Твоє почуття власної гідності не повинно бути скомпрометоване у стосунках. Ти ніколи не повинен жертвувати своєю самооцінкою або дозволяти партнерці принижувати чи зневажати тебе. Здорові стосунки будуються на взаємній повазі та підтримці.

2. Особисті цілі та прагнення
У житті важливо переслідувати власні мрії та цілі. Хоча природно вносити певні корективи і йти на компроміси у стосунках, повне принесення в жертву власних амбіцій і прагнень може призвести до образи і нещастя. Партнерка, який підтримує тебе, заохочуватиме і допомагатиме тобі досягати твоїх цілей.

3. Незалежність та індивідуальність
Підтримання почуття незалежності та індивідуальності має вирішальне значення для особистісного зростання. Важливо мати власні хобі, інтереси та соціальне життя поза стосунками. Жертвування своєю незалежністю може призвести до відчуття задухи та втрати особистої ідентичності.

4. Основні цінності та переконання
Твої основні цінності та переконання формують твою особистість. Це нормально, коли партнери мають певні розбіжності, але принесення в жертву своїх основних цінностей може призвести до внутрішнього конфлікту і відчуття зради самому собі. Дуже важливо бути з тим, хто поважає і поділяє твої фундаментальні цінності.

5. Емоційний добробут
Ніколи не варто жертвувати своїм емоційним добробутом заради стосунків. Жертвування своїм психічним здоров'ям, щастям чи емоційною стабільністю не є стійким у довгостроковій перспективі. Здорові стосунки повинні покращувати твій добробут, а не погіршувати його.

6. Особисті кордони
Межі мають важливе значення в будь-яких стосунках. Ти ніколи не повинен жертвувати своїми особистими кордонами або дозволяти партнерці постійно їх переступати. Важливо чітко повідомляти партнерці про свої потреби та межі й очікувати, що вона буде їх поважати.

У стосунках можна і потрібно йти на компроміси. Але точно не варто робити нічого такого, що могло б зашкодити тобі. Пам'ятай, що у парі тобі має бути добре. Якщо ж цього не відбувається, то варто замислюватися, чи з тією ти людиною побудував стосунки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, чоловік, жінка, психологія, проблеми в стосунках


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Сьогодні ми підготували для вас історію, яка змушує задуматись про материнство і батьківство, при дитинство, яке було у кожного з нас, і як воно вплин

Бабусина мудрість: «Чому не можна карати дітей?»

Сімейні справи | 06:20, 11.04.2024

Сьогодні ми підготували для вас історію, яка змушує задуматись про материнство і батьківство, при дитинство, яке було у кожного з нас, і як воно вплинуло на все наше подальше життя.

Гороскопи - така собі

Жартівливий гороскоп: яка ти подруга за знаком зодіаку?

Сімейні справи | 01:20, 11.04.2024

Гороскопи - така собі "наука" і довіряти їй своє сьогодення було б нелогічним. Проте, якщо до всього ставитись з гумором, можна знайти ще один привід для усмішки. Саме тому сьогодні ми підготували жартівливий гороскоп про те, чи вмієте ви дружити.


Не всім дається це рішення легко. Багато пар проходять

Як пережити шок від рішення розлучитися?

Сімейні справи | 12:10, 07.04.2024

Не всім дається це рішення легко. Багато пар проходять "вогонь і воду" перш, ніж вирішити розійтися. І якщо ви прийшли до цього моменту в своєму житті, як бути далі?

Автори нового дослідження розповіли, як одружені партнери впливають на здоров’я один одного.

Чим корисний шлюб для здоров'я?

Сімейні справи | 00:30, 03.04.2024

Автори нового дослідження розповіли, як одружені партнери впливають на здоров’я один одного.

Ви можете їх порахувати?

Україна має рекорд. Найбільша родина

Сімейні справи | 23:00, 02.04.2024

Ви можете їх порахувати?

Ви, напевно, помічали, що сприйняття часу залежить від віку. Вчені спробували зрозуміти чому.

Чому діти і дорослі сприймають час по-різному?

Дитина | 07:40, 01.04.2024

Ви, напевно, помічали, що сприйняття часу залежить від віку. Вчені спробували зрозуміти чому.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: