Секс після пологів. Особливості та зміни

Adoption
Date
  • 2620 Переглядів
Чи вплинуть пологи на статеве життя? Безумовно, так. Не варто очікувати, що сексуальне життя моментально прийде в норму. Чоловіки в особливості схильні сподіватися на це; багато молоді тати думають, що дружина зможе займатися сексом практично відразу після повернення з пологового будинку. Однак, вони сильно помиляються.
Як відомо, пологи — дуже травмують жінку. Прохід дитини через піхву — це як маленький (або не маленький) вибух всередині неї. Ніжні тканини піхви неминуче пошкоджуються, іноді там відбуваються розриви, і на відновлення потрібно тижні.

І це ще не все: пологи приносять з собою значні гормональні зміни і емоційний стрес. Як наслідок, дуже і дуже небагато жінок незабаром після пологів відчувають небувалу сексуальність. Так що будьте готові до цього, і наберіться терпіння.

Коли можна знову займатись сексом

Вважається, що жінці точно не можна займатися сексом до постнатального обстеження, яке зазвичай проводять через шість тижнів після пологів. Але й після цього вона може відчувати, що ще не готова, особливо якщо свербіж і слабкі болі в піхві все ще час від часу нагадують про себе. Запитайте лікаря, наскільки безпечний буде для Вас секс і в жодному разі не відновлюйте статеве життя до тих пір, поки не відчуєте, що психологічно готові до цього.

Легкі сексуальні ігри дозволені і до того, як лікар дозволить Вам повернутися до нормального сексуального життя. Тут найголовніше обмеження полягає в тому, що чоловік може стосуватися лише зовнішніх статевих органів жінки. І ще: кунілінгус строго заборонений до тих пір, поки жінка не пройде постнатальне обстеження. Ризик занести інфекцію після пологів дуже великий. Якщо дотримуватися цього правила, такі ігри підуть на користь обом партнерам, яким напевно дуже не вистачає близькості.

Чи впливає догляд за дитиною на сексуальне життя?

Безумовно, впливає. Багато молодих мам, особливо в перші місяці життя малюка, постійно відчувають сильну втому від браку сну і необхідності весь час знаходитися поряд з дитиною. У цей час чоловіку може здаватися, що жінка відштовхує його, приділяючи всю свою увагу новонародженому. Як би дивно це не звучало, ну чоловіки можуть несвідомо ревнувати своїх жінок до своїх же дітей.

Інша зміна полягає в тому, що чоловіки, які були поруч з жінкою протягом всієї вагітності і під час пологів, починають зовсім по-іншому, з великою повагою, ставитися до жіночого тіла. Часто це виражається в тому, що вони краще розуміють потреби жінки і зміни, які відбуваються з нею.

Однак на деяких, на щастя, нечисленних чоловіків, те, що вони побачили під час пологів, справляє гнітюче враження. Хтось відчуває свою провину за те, що кохана випробувала стільки болю; хтось не може без неприязні думати про секс. У більшості випадків ця фаза швидко проходить, але так буває не завжди. У такому випадку чоловікові потрібно звертатися за допомогою психолога.

Щоб створити вдома атмосферу довіри і взаємної поваги, потрібно обговорювати проблеми, як тільки вони виникають. Важливо іноді проводити час тільки вдвох, інакше є ризик почати сприймати один одного тільки як батьків спільної дитини. Залишайте дитину з бабусями, дідусями, тітками, дядьками, друзями, наймайте няню і насолоджуйтеся один одним.

Що відбувається з статевим потягом жінки після пологів?

Більшість жінок не відчувають особливої зацікавленості в сексі, принаймні, протягом декількох тижнів після пологів. Головна причина цього — проста втома. Якщо пологи були довгими і важкими, у жінки може бути страх, навіть несвідомий, що вона знову завагітніє. Зазвичай статевий потяг повертається через два-три місяці після пологів; якщо цього не відбувається, зверніться до лікаря.

Читайте також: Секс під час вагітності

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сексуальний потяг, секс, пологи


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Розслабтеся, подивіться на малюнок і виберіть той прямокутник, колір якого вам подобається на даний момент.

Психологічний тест Люшера для тих, кому потрібна підказка, як жити далі

Психологія | 12:00, 26.05.2022

Розслабтеся, подивіться на малюнок і виберіть той прямокутник, колір якого вам подобається на даний момент.

Є речі, які чоловіки не прощають. Про це читайте далі.

Що чоловік ніколи не прощає жінці?

Психологія | 12:00, 25.05.2022

Є речі, які чоловіки не прощають. Про це читайте далі.

Коли ваш підліток є гордим власником мобільного телефону, ви можете відчувати, що більше не можете контролювати його діяльність і що ваш підліток може

Як контролювати смартфон дитини?

Дитина | 08:30, 25.05.2022

Коли ваш підліток є гордим власником мобільного телефону, ви можете відчувати, що більше не можете контролювати його діяльність і що ваш підліток може щось приховувати від вас. Як підлітки, так і дорослі використовують текстові повідомлення для швидк

Якщо ваша дитина цього не усвідомить, вона приречена на постійні соціальні невдачі.

Батьки повинні навчити своїх дітей вирішувати 3 головні завдання

Дитина | 08:00, 24.05.2022

Якщо ваша дитина цього не усвідомить, вона приречена на постійні соціальні невдачі.

Жила-була бідна єврейська сім’я. Дітей було багато, а грошей як завжди не вистачало. Мати працювала не покладаючи рук – готувала, прала і кричала, роз

Мудра єврейська притча про те, як стати хорошою мамою

Мама | 05:00, 23.05.2022

Жила-була бідна єврейська сім’я. Дітей було багато, а грошей як завжди не вистачало. Мати працювала не покладаючи рук – готувала, прала і кричала, роздавала підзатильники і голосно нарікала на життя.

Суперечки та сварки неминучі в будь-яких взаєминах, і стосунки між подружжям не виняток. Однак коли у вас з’являються діти, слід бути обережними у сво

Як на дитині позначаються сварки батьків?

Психологія | 10:00, 16.05.2022

Суперечки та сварки неминучі в будь-яких взаєминах, і стосунки між подружжям не виняток. Однак коли у вас з’являються діти, слід бути обережними у своїх реакціях, оскільки вони здатні зробити домашню атмосферу похмурою та загрозливою, а дітей безпора

Чоловічі гени агресивніші жіночих. Про це стверджують результати досліджень генетиків за останні роки. Це означає одне: деякі речі дитина здатна успад

Що дитина успадковує завжди лише від тата?

Сімейні справи | 08:00, 16.05.2022

Чоловічі гени агресивніші жіночих. Про це стверджують результати досліджень генетиків за останні роки. Це означає одне: деякі речі дитина здатна успадкувати тільки від свого батька. Які саме – про це далі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: