5 речей, які ваші діти будуть робити так само, як ви

Adoption
Date
  • 2937 Переглядів
Діти беруть приклад з тата і тому ми підготували кілька пунктів, на які вони зважають і беруть приклад з вас.

4011_9.jpg (28.13 Kb)


1. Те, як ви ставитеся до їх матері.
Якщо ви ставитеся до їх матері з повагою і гідністю, добрі до неї, всім з нею ділитеся, підтримуєте її і піклуєтеся про неї, то і ваші діти будуть ставитися до вашої дружини з повагою і гідністю. Але якщо ви ведете себе принизливо, агресивно, грубо і образливо, то можете бути впевнені, що діти будуть вести себе з нею точно так же.

2. Як ви розпоряджаєтеся своїми грошима.
Якщо ви по вуха в боргах або витрачаєте гроші на вітер, то ваші діти теж не будуть їх цінувати – ні зараз, ні коли виростуть. Вони демонструватимуть ту ж безвідповідальність, яку бачать в вас. Вони так само будуть жити в боргах. Але якщо ви будете чинити мудро, дотримуватися бюджету, економити і планувати, то і вони будуть робити те ж саме.

3. Ваше ставлення до інших людей.
Якщо ви завжди використовуєте людей заради власної вигоди або постійно принижуєте і ображаєте оточуючих, так само будуть вчиняти і ваші діти. Якщо ви ставитеся до офіціантки або касира в банку як до сміття, ваші діти теж будуть зневажати людей. Але якщо ви будете ставитися до інших, особливо до обслуговуючого персоналу, з добротою і повагою, то ваші діти наслідують цей приклад.

4. Рівень вашої шани до авторитету.
Якщо ви грубо ведете себе з поліцейським, який вас зупинив, або завжди критикуєте свого жахливого начальника, ваші діти виростуть без поваги до авторитету. Останнє включає і вас самих! Але якщо ви будете говорити про свого керівника з повагою і добротою в голосі, навіть якщо він цього не заслуговує, ставлення ваших дітей до авторитету зміниться в кращу сторону.

5. Ваша глибина характеру і цілісність особистості.
Діти розуміють, коли ви їх обманюєте. Вони помічають, коли ви говорите одне, але робить інше. Вони слухають, як ви відгукуєтеся про людей або про дратуючого вас надокучливого сусіда. Вони запам’ятовують, як ви реагуєте на кризові ситуації і несправедливі звинувачення. Те, наскільки гармонійною і цілісною особистістю ви вирішуєте бути чи не бути, багато в чому визначає і подальше життя ваших дітей.

6. Рівень вашої дисципліни.
Вгадайте що вас чекає, якщо ви будете їсти, витрачати і спати занадто багато, будете прострочувати рахунки, зловживати алкоголем, втратите будинок, завжди будете зрізати кути і шукати виправдання своїм необдуманим рішенням? Правильно, те ж саме будуть робити і ваші діти! Але якщо ви виберете дисципліноване життя, ваші діти теж будуть приймати кращі (і більш здорові) рішення!

7. Рівень вашої щедрості.
Якщо ви не платите десятину в церкві, не робите благодійні внески і пожертвування, то цього не будуть робити і ваші діти. Якщо ви не будете служити в армії, вони теж не будуть. Якщо ви підпишетеся на добру справу, а потім розслабилися і перестали докладати до цього необхідних зусиль, ваші діти візьмуть з вас приклад. Але якщо вони будуть бачити перед собою щедру людину, яка завжди допомагає бідним, і дарує людям від щирого серця, тоді ваші діти будуть імітувати таку ж поведінку і стануть людьми, які дають, люблять і допомагають іншим!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: тато, дитина, виховання, син


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Мова дитини розвивається як би сама по собі, коли lbnbyа наслідує батьків. І в цьому проблема.

Які помилки дорослих погано впливають на розвиток мови дошкільнят

Дитина | 00:30, 20.01.2022

Мова дитини розвивається як би сама по собі, коли lbnbyа наслідує батьків. І в цьому проблема.

На жаль, багато батьків, частіше за научення бабусь, залишають своїх малюків проплакатися. Мовляв, «нехай прокричиться», «розвине легені». Буває, таке

Вчені з'ясували, чому небезпечно залишати дитину на самоті, коли вона плаче

Дитина | 17:00, 19.01.2022

На жаль, багато батьків, частіше за научення бабусь, залишають своїх малюків проплакатися. Мовляв, «нехай прокричиться», «розвине легені». Буває, таке ігнорування малюка, що плаче, промотивоване виховними ідеями старшого покоління: «Не бери його на р

Часом, вимовляючи якусь фразу, ми навіть не замислюємося, які наслідки можуть мати наші слова, особливо якщо йдеться про дітей.

Фрази батьків, які травмують дитину

Дитина | 14:00, 19.01.2022

Часом, вимовляючи якусь фразу, ми навіть не замислюємося, які наслідки можуть мати наші слова, особливо якщо йдеться про дітей.

Фахівці з Common Sense Media опитали майже 3 000 дітей, аби вияснити, чим полюбляють займатися діти. Виявилося, що 70% з них кожен день слухали музику

Статистика: Що роблять діти, поки дорослі зайняті

Сімейні справи | 08:00, 19.01.2022

Фахівці з Common Sense Media опитали майже 3 000 дітей, аби вияснити, чим полюбляють займатися діти. Виявилося, що 70% з них кожен день слухали музику, більше половини щодня дивилися телевізор, а 45% використовували соціальні мережі.

Образ Діда Мороза виникає у навколишньому світі дитини ще до того, як батьки визначилися, розповідати казку про цього персонажа чи ні. У передноворічн

Як і коли розповісти дитині, що Діда Мороза не існує?

Дитина | 00:30, 19.01.2022

Образ Діда Мороза виникає у навколишньому світі дитини ще до того, як батьки визначилися, розповідати казку про цього персонажа чи ні. У передноворічну пору Дід Мороз виникає буквально скрізь: у мультфільмах, телевізорі, рекламі, декорі вулиць та тор

Тема якісного проведення часу в подружжі турбує не тільки тих, хто тільки-но почав освоюватися у світі батьківства, а й набагато досвідченіших матерів

Як залишатися на зв'язку з партнером, якщо у вас є діти: лайфхаки для молодих батьків

Сімейні справи | 23:00, 18.01.2022

Тема якісного проведення часу в подружжі турбує не тільки тих, хто тільки-но почав освоюватися у світі батьківства, а й набагато досвідченіших матерів і татусів.

Пари зі схожими місцями роботи і посадами більш імовірно, будуть мати проблеми в особистому житті, ніж ті, які займаються різними напрямками, - прийшл

Пари з однаковими професіями розлучаються частіше - психологи

Психологія | 08:00, 18.01.2022

Пари зі схожими місцями роботи і посадами більш імовірно, будуть мати проблеми в особистому житті, ніж ті, які займаються різними напрямками, - прийшли до такого висновку вчені з Університету Bedfordshire в Англії.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: