Батьки розлучаються: як пояснити це дитини

Adoption
Date
  • 188 Переглядів
Маленькому малюку і розуміючому підлітку

5017_05.jpeg (40.35 Kb)

Розмовляти про розлучення з дитиною повинні обоє батьків разом. І бути готові відповісти на будь-які дитячі питання, причому коректно, без роздратування. У розмовах головний акцент треба робити на те, що причина розладу - ні в якому разі не малюк.

Часто буває, що чоловік і жінка перетворюються на запеклих ворогів. І дитина опиняється на вістрі цієї емоційної війни, коли кожен з "супротивників" намагається перетягнути її на свій бік.

Чого точно не можна робити, так це виставляти один одного "негідниками". Якщо це підліток, який навіть більш чутливий, ніж маленька дитина, йому ще важче. Для них тато завжди був хорошим, а мама каже, що він поганий. Чи навпаки.

Пам'ятайте, що розлучення - це ваша емоційна війна, не треба підлітка в неї втягувати, виливати на нього всі свої переживання і подробиці взаємин. Не позбавляйте його дитинства. Не змушуйте його забувати минуле.

У дитини, особливо якщо це підліток, справжнє горе. Розлучайтеся ви, а світ валиться у нього. І він має повне право звинувачувати в цьому вас. Має право злитися. Можуть бути різні різкі висловлювання на вашу адресу. Не треба на це ображатися. Але і дозволяти ображати вас теж не варто. Якщо мова зайшла в глухий кут, треба перервати його і потім влаштувати нормальну розмову.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: психологія, батьки


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Що заводить чоловіків з півоберту?

10 речей, які чоловіки цінують у стосунках з жінками

Мама | 22:45, 19.11.2020

Що заводить чоловіків з півоберту?

Кажуть, що найбільше чоловіки закохуються у тих жінок, які дарують чоловікам крила. Як би це сентиментально не звучало, а зерно правди в цьому є. Тож

У чому секрет жінок, яких чоловіки носять на руках?

Мама | 22:50, 17.11.2020

Кажуть, що найбільше чоловіки закохуються у тих жінок, які дарують чоловікам крила. Як би це сентиментально не звучало, а зерно правди в цьому є. Тож давайте дізнаватися, у чому секрет жінок, яких чоловіки носять на руках?

Є речі, про які чоловіки не хочуть говорити, і таємниці, у яких не хочуть зізнаватися, особливо своїм коханим. Що ж це за таємниці?

8 найбільших таємниць усіх чоловіків

Психологія | 20:45, 17.11.2020

Є речі, про які чоловіки не хочуть говорити, і таємниці, у яких не хочуть зізнаватися, особливо своїм коханим. Що ж це за таємниці?

У стосунках люди разом розділяють не лише щасливі моменти, а й випробування, які приносить життя. Та які стадії здолають тільки міцні пари?

Топ-5 стадій відносин, які можуть подолати тільки міцні пари

Сімейні справи | 00:45, 17.11.2020

У стосунках люди разом розділяють не лише щасливі моменти, а й випробування, які приносить життя. Та які стадії здолають тільки міцні пари?

Материнські слова, які мотивують дитину

Психологія | 22:00, 16.11.2020

Кожна мама має говорити ці слова своєму малюку.

Відсутність сварок у стосунках дорослих - тривожний сигнал, - переконані психологи. Це не означає, що варто щоразу зчиняти скандал, як вам щось не под

Як на дитину впливають сварки її батьків?

Сімейні справи | 06:25, 16.11.2020

Відсутність сварок у стосунках дорослих - тривожний сигнал, - переконані психологи. Це не означає, що варто щоразу зчиняти скандал, як вам щось не подобається, але маленькі суперечки між подружжям - це нормально, адже всі ми живі люди. Та як ці непор

Мікробіом кишечника для лікування аутизму

Патологія | 19:45, 14.11.2020

За даними Центрів дослідження захворювань, щороку у кожної 54 дитини діагностують розлад аутистичного спектру (РАС).

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: