Несумісність по групі крові при зачатті

Adoption
Date
  • 124 Переглядів
Що таке резус фактор і чому він так важливий при зачатті дитини?

3455_13a.jpg (27.28 Kb)

На думку гінекологів та за результатами численних досліджень, несумісність показників групи крові у партнерів при плануванні вагітності не має особливого значення. Це скоріше міф, який активно поширюється серед молодих пар і не має медичного підтвердження.

Що має значення?А ось відмінність резус-факторів дійсно має значення в процесі планування вагітності. В ідеалі він повинен бути однаковий у майбутніх батьків.

Резус-фактор – це особливий вид білка, який розташовується на поверхневому шарі еритроцитів. Якщо цей білок присутній у людини, тоді резус-фактор вважається позитивним. У разі відсутності білка, показник є негативним. Що стосується статистичних даних, то 85% володіє позитивним значенням, а для решти 15% характерний негативний показник.

Тому при зачатті несумісність груп показників крові має не настільки важливе значення, як збіг за резус-фактором. Для позитивного планування майбутнього малюка показник обох батьків повинен бути однаковим.

Якщо ж він відрізняється, тоді під загрозу ставиться не тільки успішне зачаття і виношування малюка, а й можливість появи проблем у дитини вже після народження. Так, у разі коли дитина наслідує батьківський резус-фактор, який не збігається з маминим, то у неї дуже ймовірно будуть проблеми зі здоров’ям у майбутньому.

Якщо резус-фактор відрізняється
Якщо майбутнім батькам не дуже пощастило, і у них відрізняється резус-фактор, то зневірятися не варто, бо вихід є. Щоб зачаття було успішним, їм потрібно пройти відповідний курс терапії. Таким чином, плід не буде сприйматися організмом матері, як чужорідний і вагітність буде протікати в межах норми.

Тому якщо ви не знаєте свій резус-фактор і показник вашого партнера, тоді перед плануванням вагітності лікарі рекомендують здати аналіз на визначення цих показників.

Адже якщо конфлікт буде при зачатті, тоді несумісність групи крові та резус-фактора при вагітності можуть згубно вплинути на нормальний розвиток плоду і навіть стати причиною внутрішньоутробної загибелі дитини або викиднів на різних стадіях виношування.

Якщо резус-фактор відрізняєтьсяЯк правило, несумісність групи крові і резус-факторів батьків, можуть проявлятися не при першій вагітності. Це пов’язано з виробленням конфліктного антигену, який і шкодить здоров’ю майбутнього малюка. А ось при другій та наступних вагітностях розвиток антигену більш ймовірний та його згубний вплив збільшується в кілька разів.

Також розвиток конфліктних антитіл може бути спровокований переливанням крові, яке проводяться без урахування резус-фактора, або при позаматковою вагітністю і штучними абортами.

Також як показує статистика, в парах, у яких група крові батька більше за значенням, ніж у матері, вірогідність народження здорового малюка значно більша.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: несумісність по групі, зачаття, планування вагітності


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Для багатьох майбутніх матусь це питання дуже актуальне. Адже від цього залежить не тільки перебіг  вагітності без патологій, а й, що найголовніше – з

Які аналізи потрібно здати жінці перед зачаттям?

Плануємо дитину | 08:00, 18.11.2021

Для багатьох майбутніх матусь це питання дуже актуальне. Адже від цього залежить не тільки перебіг вагітності без патологій, а й, що найголовніше – здоров’я майбутньої дитини! Давай розберемося в цьому питанні разом.

Не варто зайвий раз нагадувати, що перед зачаттям майбутній тато повинен кинути палити і вживати алкоголь. Також дуже корисно вести здоровий спосіб жи

Як харчуватись чоловікам, які планують стати батьком?

Плануємо дитину | 07:00, 18.11.2021

Не варто зайвий раз нагадувати, що перед зачаттям майбутній тато повинен кинути палити і вживати алкоголь. Також дуже корисно вести здоровий спосіб життя, регулярно займатися спортом, уникати стресів і нервових напружень і, звичайно ж, правильно і зб

У фахівців немає єдиної відповіді на це запитання. Але є поради.

Які пози допомагають завагітніти?

Плануємо дитину | 12:00, 16.11.2021

У фахівців немає єдиної відповіді на це запитання. Але є поради.

Поява дитини докорінно змінює життя всієї сім'ї і, зокрема, глави сім'ї - тата. Здавалося б, така крихітка, а клопотів навалом! Проте, всі ваші старан

30 правил для майбутнього тата

Плануємо дитину | 10:00, 16.11.2021

Поява дитини докорінно змінює життя всієї сім'ї і, зокрема, глави сім'ї - тата. Здавалося б, така крихітка, а клопотів навалом! Проте, всі ваші старання і турботи швидко окупляться, особливо якщо ви будете вчитися у батьків, які вже пройшли через це.

Дослідження, проведені наукові працівниками Гарвардського університету виявили цікаву закономірність. Вони з'ясували, що у працюючих матерів виростают

Мами, які працюють, народжують успішних дівчаток

Мама | 07:00, 16.11.2021

Дослідження, проведені наукові працівниками Гарвардського університету виявили цікаву закономірність. Вони з'ясували, що у працюючих матерів виростають успішні дочки.

При пізній вагітності краще народжувати шляхом кесаревого розтинуДоволі поширений міф, проте при виборі способу народження лікар враховує цілу низку п

Поширені міфи про пізню вагітність

Вагітність та пологи | 12:00, 15.11.2021

При пізній вагітності краще народжувати шляхом кесаревого розтинуДоволі поширений міф, проте при виборі способу народження лікар враховує цілу низку показників: не лише вік вагітної, а й її стан здоров’я, стан дитини, її вагу, тип передлежання в утро

У чоловіків, як і у жінок, також цокає біологічний годинник. Згідно з дослідженням Ратгерського університету (США), батьківство після 40-а років негат

Батьківство після 40 років небезпечне для дітей

Плануємо дитину | 08:00, 09.11.2021

У чоловіків, як і у жінок, також цокає біологічний годинник. Згідно з дослідженням Ратгерського університету (США), батьківство після 40-а років негативно позначається на здоров’ї партнера і потомства.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: