Чому корисно часто носити новонародженого на руках?

Adoption
Date
  • 3112 Переглядів
7025_5b.jpg (19.44 Kb)

1. Користь для нервової системи
Всі 9 місяців малюк жив в комфорті. Йому було тепло і зручно в маминому животі. Але потім він потрапив в холодний і невідомий світ, де йому самому доводиться регулювати температуру тіла і повідомляти доступним способом про голод / дискомфорт.

2. Швидка адаптація до світу
Один з найважливіших аспектів первинної адаптації – тактильний контакт з матір’ю. Перший час після появи на світ у дітей погано розвинений зір і слух, а дотик і нюх – на висоті. За допомогою цих почуттів він пізнає навколишній світ, отримує емоції. Чим краще розвинені у крихти тактильні навички, тим простіше йому підпорядкувати собі інші органи чуття.

3. Зниження ризику проблем шлунково-кишкового тракту
Дітей, яких частіше обіймають, тримають на руках, рідше турбують коліки і гази. Коли мама гладить живіт дитини, його кишечник активізується. Не дарма дикі і домашні тварини активно вилизують животики своїх дитинчат – це масаж, який необхідний травній системі маленької істоти.

Крім того, тепло рук, м’які рухи знімають спазми – причину кольок.

4. Розвиток емоційності і допитливості
На руках у мами спокійно і добре, а значить, всі сили можна витрачати на вивчення зовнішнього світу. До того ж, з висоти зросту дорослої людини крихті простіше оглядатися (не те, що зі своїх 50-70 см).

Фахівці зауважують: «ручні» діти ростуть ініціативними і позитивними, проявляють більше емоцій і швидше вчаться розпізнавати їх у інших людей.

5. Глибокий емоційний зв’язок з мамою
Очевидно, але факт: дітям, яких частіше беруть на руки, простіше встановити емоційний (і навіть інтуїтивний) контакт з матір’ю. А самій жінці стає легше вгадувати бажання свого чада.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, немовля, новонароджений, носити дитину на руках


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Перш за все, слід відштовхуватися від того, чи йдете ви на пляж із купанням, чи на прогулянку.

Як вибрати сонцезахисний крем для маленьких дітей

Дитина | 12:00, 02.07.2022

Перш за все, слід відштовхуватися від того, чи йдете ви на пляж із купанням, чи на прогулянку.

Багато мам поєднують роботу та виховання дітей, що, безумовно, складно. У цьому їм допомагають няні. Але що робити, коли няня стає конкурентом у борот

Якщо мама ревнує дитину до няні

Мама | 05:00, 01.07.2022

Багато мам поєднують роботу та виховання дітей, що, безумовно, складно. У цьому їм допомагають няні. Але що робити, коли няня стає конкурентом у боротьбі за увагу й любов дитини?

Це чудовий момент, коли ваша дитина вперше тягнеться до вас. Це не тільки очевидна ознака того, що вона фізично здатна на це, але й означає, що вона в

У якому віці дитина повинна почати тягнути руки до вас?

Дитина | 08:30, 30.06.2022

Це чудовий момент, коли ваша дитина вперше тягнеться до вас. Це не тільки очевидна ознака того, що вона фізично здатна на це, але й означає, що вона визнає вас як людину, якій вона потрібна і якій довіряє.

У стресовій ситуації людині дуже важко впоратись з власними емоціями, а з емоціями дитини впоратись і поготів. Але це не означає, що це неможливо. Не

Як не зриватись на дитині, коли вона істерить і капризує?

Мама | 05:00, 29.06.2022

У стресовій ситуації людині дуже важко впоратись з власними емоціями, а з емоціями дитини впоратись і поготів. Але це не означає, що це неможливо. Не забуваймо, що мозок готовий до керування емоціями повною мірою аж до двадцяти одного року. До 6–7 ро

Фруктові та овочеві пюре – перші продукти, з якими малюк знайомиться після маминого молока. Вони поступово починають готувати травну систему до повноц

Як вибрати пюре для першого прикорму?

Дитяче харчування | 12:00, 28.06.2022

Фруктові та овочеві пюре – перші продукти, з якими малюк знайомиться після маминого молока. Вони поступово починають готувати травну систему до повноцінної роботи та перетравлення різних продуктів. А ще допомагають розвивати смакову палітру вражень.

Від поведінки батьків залежить те, як дитина переживатиме цю подію. Перед дорослими постає важливе завдання – надати дитині необхідну підтримку та доп

Психологи розповіли, як пояснити дитині, що мама з татом розлучаються

Психологія | 07:00, 28.06.2022

Від поведінки батьків залежить те, як дитина переживатиме цю подію. Перед дорослими постає важливе завдання – надати дитині необхідну підтримку та допомогти безболісно пережити розставання батьків.

Маленькі діти полюбляють брати до рота різні сторонні предмети й інколи випадково їх ковтають. Іноді це не несе ніякої загрози, а в деяких випадках ра

Якщо дитина проковтнула монету

Дитина | 05:00, 28.06.2022

Маленькі діти полюбляють брати до рота різні сторонні предмети й інколи випадково їх ковтають. Іноді це не несе ніякої загрози, а в деяких випадках рахунок іде на години.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: