Мистецтво бути батьками: коли мама - логік

Adoption
Date
  • 91 Переглядів
Структурна логіка - це уміння логічно мислити і зіставляти факти про світ в єдину взаємопов'язану картинку. Ділова логіка - це здатність діяти розумно, практично і швидко, ефективно використовувати всі доступні ресурси. Логіки швидко думають і роблять аналітичні висновки.

9551_mama_logik.jpg (35.82 Kb)

Мама-логік чітко і конкретно висловлює свої думки. Ваші вимоги завжди лаконічні. Ніяких ліричних відступів. Безумовно, ваша сильна сторона - розуміння і аналіз того, що відбувається з вами і вашою дитиною. У вас частіше рівні і спокійні взаємини, діалоги по суті, ясні і небагатослівні. Мама-логік краще всіх навчить свою дитину адаптуватися в нашому дуже «логічному» техногенному світі: бачити факти, запам'ятовувати формули, давати точні описи, шукати і виправляти помилки, вирішувати завдання, логічно мислити.

Залишилася справа за малим: додати відсутню етичну компоненту в ваш рецепт виховання. Мамам-логікам властива деяка емоційна холодність і сухість, яка створює невидиму дистанцію між вами і вашою дитиною. У ваших силах розтопити ці крижинки і додати в ваші відносини з чадом емоції в теплих тонах.

Для початку, треба прийняти як аксіому той факт, що мама для дитини - це перш за все емоції і почуття. Материнська любов - універсальне і загальнолюдське поняття, присутнє у всіх культурах і на всіх мовах. Проявляйте свою любов дитині, даруєте більше теплих емоцій і почуттів.

Наприклад, заведіть чудову звичку перед сном говорити ласкаві і ніжні слова, з посмішкою і радістю. Обіймайте і цілуйте свою дитину, адже для повноцінного психічного та емоційного розвитку необхідно не менше 8 разів на день обійняти і поцілувати малюка незалежно від того, йому 2 роки або 17.

Якщо ваша дитина не проявляє чудеса логіки і не може впоратися з задачкою, та й, взагалі, їй не дається математика та інші точно не гуманітарні науки і знання, це зовсім не означає, що малюк дурний і ні на що не придатний. Задіюйте свою логіку і працюйте відразу по двох напрямах: перший - спостерігайте і шукайте можливості в дитині, а вони обов'язково є, адже у кожного з нас є сильні і слабкі сторони особистості; друге - використовуйте свою логіку для того, щоб навчити логіці вашого малюка - настільки, наскільки він здатний її освоїти.

Наприклад, ви можете структурувати і класифікувати предмети (книжки, іграшки, кухонне начиння, гаджети та ін.), Робити вправи на розвиток мислення від конкретного до абстрактного і навпаки, разом розгадувати або складати ребуси, розв'язувати завдання. І не забувайте хвалити за успіхи. А ще - частіше посміхайтеся.

Наостанок - прописна істина. Найпотужніша сила в світі - сила любові. Вона здатна на все. А сила материнської любові воістину безмежна. Любіть своїх дітей, ростіть їх усвідомлено і удосконалюйтеся в великотрудному і багатоденному мистецтві виховання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: виховання, сім'я, відносини, соціоніка, люблячі мами, мама і малюк, дитина, мама-логік, психологія, стосунки, мама і дитина, вчити дитину, вчити логіки, проявляти емоції


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Чому жінки пробачають жіночу зраду?

Ось чому жінки насправді пробачають зраду

Секс | 05:00, 02.12.2021

Чому жінки пробачають жіночу зраду?

Астрологи попереджають, що деяким знакам Зодіаку варто обережно ставитись до грошей, щоб не залишитися без них у найвідповідальніший момент.

Знаки Зодіаку, у яких гроші не затримуються

Психологія | 01:30, 02.12.2021

Астрологи попереджають, що деяким знакам Зодіаку варто обережно ставитись до грошей, щоб не залишитися без них у найвідповідальніший момент.

Ми підготували 5 головних правил спілкування з вагітною жінкою. Вони стануть у нагоді як сильній статі, так і жінкам при надії, щоб допомогти своїм чо

Правила спілкування з вагітною жінкою: шпаргалка для майбутніх татусів

Вагітність та пологи | 19:00, 01.12.2021

Ми підготували 5 головних правил спілкування з вагітною жінкою. Вони стануть у нагоді як сильній статі, так і жінкам при надії, щоб допомогти своїм чоловікам пережити цей ніжний період.

Уважно вивчіть правильні поєднання прянощів та продуктів. А краще роздрукуйте та повісьте цей список на холодильнику!

Як підбирати спеції та прянощі до продуктів?

Харчування | 17:00, 01.12.2021

Уважно вивчіть правильні поєднання прянощів та продуктів. А краще роздрукуйте та повісьте цей список на холодильнику!

Прикрашання ялинки покращує емоційний стан людей.

Психологи розповіли, чому варто завчасно прикрашати ялинку

Сімейні справи | 12:00, 01.12.2021

Прикрашання ялинки покращує емоційний стан людей.

Згідно з народними прикметами і повір'ями, зберігати гроші у спальні, де спить людина, не варто, і корисно розуміти, чому.

Чому зберігати гроші в спальні - недобре?

Сімейні справи | 10:00, 01.12.2021

Згідно з народними прикметами і повір'ями, зберігати гроші у спальні, де спить людина, не варто, і корисно розуміти, чому.

Якості, які сильна стать по-справжньому цінує у жінок, часто не мають нічого спільного з пишним бюстом чи вмінням готувати смачні домашні десерти. Їх

Що чоловіки люблять у жінках?

Сімейні справи | 09:00, 01.12.2021

Якості, які сильна стать по-справжньому цінує у жінок, часто не мають нічого спільного з пишним бюстом чи вмінням готувати смачні домашні десерти. Їх вабить інше: ось чому поруч із чоловіками часто бачать “тихонь” та “сірих мишок”.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: