Чи є геморой генетичним захворюванням?

Adoption
Date
  • 199 Переглядів
Незважаючи на те, що геморой дуже поширений серед населення в цілому, на це захворювання також може впливати генетика. Це не означає, що якщо ваша генетика не впливає на геморой, ви його не захворієте, оскільки існують інші чинники, про які варто турбуватися, наприклад, звичайне випорожнення.

4290_1467960651_1.jpg (52.65 Kb)

Навпаки, це може означати, що у вас менше шансів відчути їх протягом життя. Існують кроки, які ви можете зробити, щоб зменшити ризик виникнення геморою у себе.

Геморой – це шишки, які утворюються в задньому проході, що може викликати набряк і подразнення. Шишки або заповнені кров’ю подушечки викликані набряклими венами, і запалення може спричиняти сильний дискомфорт під час сидіння, сну та відвідування туалету.

У той час як вени зазвичай роздуті всередині заднього проходу, зовнішній геморой також може з’явитися на поверхні, і біль може бути зовнішнім і внутрішнім. Геморой також може призвести до ректальної кровотечі, а також крові в дефекації.

Ви можете відчувати свербіж або помітити тверду шишку навколо заднього проходу , що є ознакою набряклої кровоносної судини.

Незважаючи на те, що симптоми досить тривожні, стан часто не є небезпечним і часто не вимагає негайної медичної допомоги.

Чи є геморой генетичним?
Отже, чи є геморой генетичним? Окрім усіх інших потенційних причин геморою, генетика та сімейна історія геморою час від часу відіграють певну роль у причинно-наслідковому зв’язку. Хоча ваші гени безпосередньо не пов’язані з набряком геморою, певна генетика може призвести до більшого ризику не лише набряку геморою та інших ускладнень.

На міцність хряща людини впливає генетика, яка може відігравати певну роль у схильності до геморою загалом. Якщо ви успадкували гени, які забезпечують зміцнення хрящів і м’язів у цій області, у вас менше шансів зіткнутися з гемороєм протягом життя.

Незважаючи на міцні м’язи та хрящі заднього проходу, ви все ще схильні до геморою, особливо якщо ви необережні та не знаєте про можливі причини геморою. Ігнорування попереджень організму та надмірне навантаження на м’язи піддає вас набагато більшому ризику.

Що викликає геморой?
Геморой може бути спричинений низкою дій, але лише тоді, коли вони надто сильно впливають на вени та м’язи заднього проходу. Коли ці м’язи надто сильно напружуються, це може призвести до того, що ваші вени вийдуть зі свого положення, що призведе до їх набрякання в спробі загоїтися. Розтягнення цих м’язів може виникнути в результаті різних видів діяльності.

Занадто багато часу в туалеті може призвести до геморою. Звичайно, відвідування ванної кімнати неминуче для всіх, але якщо ви проводите занадто багато часу сидячи в унітазі, ви можете наражати себе на більший ризик розвитку геморою. Туалети призначені для полегшення випорожнення, але занадто багато цього не добре для вас. По можливості краще уникати тривалого сидіння .

Потім виникають труднощі у ванній кімнаті, такі як хронічні запори. Якщо у ванній у вас виникають проблеми, вам може знадобитися напружувати м’язи більше, ніж зазвичай. Важливо не надто навантажувати своє тіло, навіть якщо у вас проблеми. Хронічний запор може ускладнити розслаблення, але ви можете спробувати приймати добавки, які сприяють здоровому випорожненню .

Вагітність також може відігравати певну роль у ймовірності виникнення геморою . Вагітні жінки, природно, матимуть набагато більший тиск на м’язи нижньої частини тіла, і через це вони не тільки частіше відчувають геморой, але й навряд чи зникнуть до народження дитини.

Не на відміну від вагітності, геморой, спричинений навантаженням на нижню частину тіла, також може бути результатом значного підняття. Постійне навантаження на нижні м’язи призведе до проблеми з гемороєм. Обмеження підйому може допомогти запобігти геморою. Хоча не кожен зіткнеться з гемороєм через підйом важких речей, у вас більше шансів, якщо у вашій родині є геморой.

Хто входить до групи ризику геморою?
Крім тих, у кого в сім’ї був геморой, існує ще багато людей, які ризикують мати внутрішній і зовнішній геморой. Будь-яка людина зі слабкими колоректальними м’язами частіше страждає від геморою, незважаючи на спроби запобігти цьому.

У групу ризику також потрапляють люди, які ведуть нездоровий спосіб життя. Проводячи весь день сидячи без коригування здорового харчування, ви також піддаєтеся підвищеному ризику.

У літніх людей частіше розвивається геморой . З віком кровоносні судини та гемороїдальні тканини слабшають.

Як запобігти геморою?
Як згадувалося раніше, такі фактори, як ваша генетична схильність, можуть впливати на ймовірність геморою, але ви можете самостійно запобігти цьому. Хоча ви не можете зміцнити кровоносні судини в задньому проході, ви змінюєте спосіб життя, щоб знизити ризик.

Наприклад, малорухливий спосіб життя піддає вас підвищеному ризику геморою, ніж інші, і просто намагання проводити більше часу стоячи, ніж сидячи, може допомогти вам запобігти цьому. Якщо ви працюєте в офісі або вдома, подумайте про інвестування в стоячий або регульований стіл.

Дотримання здорової дієти також може знизити ризик розвитку геморою, оскільки ви зменшите ймовірність хронічних запорів або діареї. Менше проблем із випорожненнями означає менше навантаження на кровоносні судини. Добавки з клітковиною також полегшують роботу кишечника.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: геморой, генетика, ризик, хвороби


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

А ви колись чули про цю хворобу?

Що дівчаткам та жінкам варто знати про бартолініт

Хвороби | 16:07, 19.02.2024

А ви колись чули про цю хворобу?

Вагітні жінки, у яких діагностовані розлади настрою, включаючи і депресію, що відмовляються від прийому антидепресивних препаратів, значно збільшують

Депресія під час вагітності сприяє розвитку аутизму у новонароджених дітей

Я вагітна | 07:40, 19.02.2024

Вагітні жінки, у яких діагностовані розлади настрою, включаючи і депресію, що відмовляються від прийому антидепресивних препаратів, значно збільшують ризик розвитку аутизму у своїх майбутніх дітей.

Всі ми більше чи менше ним хворіли.

Грип наступає. Як вберегти від нього свою сім'ю

Хвороби | 21:00, 18.02.2024

Всі ми більше чи менше ним хворіли.

Ця хвороба називається гідраденіт.

Подразнення потових залоз. Що треба з цим робити

Хвороби | 17:00, 18.02.2024

Ця хвороба називається гідраденіт.

75% батьків не приділяють належної уваги зору своїх дітей, і така безпечність може обійтися занадто дорого. Щоб не картати себе все життя, краще зайви

Якщо ви побачили у дитини ці симптоми, негайно ведіть її до офтальмолога

Хвороби | 11:20, 18.02.2024

75% батьків не приділяють належної уваги зору своїх дітей, і така безпечність може обійтися занадто дорого. Щоб не картати себе все життя, краще зайвий раз зводити малюка до лікаря.

Більшість батьків в прагненні допомогти дитині, яка хворіє на застуду або грип, починають здійснювати безліч маніпуляцій, які можуть бути не тільки за

Головні помилки батьків при лікуванні застуди у дитини

Хвороби | 01:20, 18.02.2024

Більшість батьків в прагненні допомогти дитині, яка хворіє на застуду або грип, починають здійснювати безліч маніпуляцій, які можуть бути не тільки зайвими, але і небезпечними для здоров'я.

Так, він буває не лише у тварин.

Чому в дітей буває лишай та що з цим робити

Хвороби | 17:00, 17.02.2024

Так, він буває не лише у тварин.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: