Як не дати школі зламати вашу дитину

Adoption
Date
  • 147 Переглядів
Як вибрати школу, чи треба сперечатися з учителем і в якийсь момент від дитини треба просто відстати.

2020_5.jpg (37 Kb)

ПОРАДА 1
Не треба дітей до школи нічим навантажувати. Жодних шахів, іноземних мов та іншого інтелектуального розвитку. До 6-7 років мозок дитини фізіологічно не готовий сприймати великі обсяги інформації. Ви втратите гроші, а вона – дитинство.

ПОРАДА 2
Не шукайте першокласнику круту школу. У початковій школі головне для дитини психологічний комфорт. Тому обирайте нормальну школу поряд із домом. Дитина не витрачатиме час і сили на дорогу, і їй буде легше налагодити стосунки з однокласниками, якщо вони живуть по сусідству.

ПОРАДА 3
Перша вчителька має бути не «сильна», а добра. Вам потрібна просто адекватна жінка, яка любить дітей та працює у школі за покликанням. Для цього підійдіть до обраної школи навесні та розпитайте батьків про вчителів, які випускають 4-й клас.

ПОРАДА 4
Школа – це відповідальність вашої дитини, а не ваша. Можете взяти відпустку на перші два тижні першого класу, а потім краще домовитися з дитиною так: “Мене не чіпає твоя школа, я не чіпаю тебе”.

ПОРАДА 5
Перестаньте питати про уроки та реагувати на оцінки. Нехай тема школи стане для вас табу. Якщо дитина хоче, поговоріть з нею, якщо не хоче – не треба випитивувати, як там і що.

ПОРАДА 6
Уроки з дитиною робити не треба, портфель збирати не треба, форму перевіряти не треба. Подумайте про себе, адже вашій дитині потім доведеться жити з вами і годувати вас у старості! А якщо ви все робитимете за неї, з цим будуть великі проблеми.

ПОРАДА 7
Звичайно, ви можете допомогти своїй дитині. Тут важливий момент – хто перший почав. Почати має дитина. Це вона повинна попросити: “Мамо, я тут не розумію”. А не ви підходите і питаєте, чи все нормально. Якщо вона нічого не просить, значить, у неї все гаразд.

ПОРАДА 8
Якщо вчитель не любить вашу дитину, проблему треба вирішувати. Спробуйте спочатку поговорити з учителем, потім із директором, якщо не виходить – йдіть у Департамент освіти. Можна перевести в іншу паралель або взагалі в іншу школу. У жодному разі не треба залишати дитину у стані тривалого перманентного стресу.

ПОРАДА 9
Пубертат – найважчий період у житті вашої дитини. Починається він приблизно з 12-14 років і триває до 15-16 років. Це час складних психічних та фізичних змін, звідси гормональний дисбаланс, психологічні проблеми, стомлюваність. Причому саме в цей час дитині треба складати ДПА, а потім ще й ЗНО. Так, дитина може почати гірше вчитися, скотитися на трійки. Моя порада наступна – якщо ви не хочете конфліктів та важких проблем, – просто не чіпайте дитину. Ваше завдання – якнайшвидше і спокійніше цей час пережити, щоб цей кошмар закінчився.

ПОРАДА 10
Не треба відкрито конфліктувати зі школою – швидше за все ви програєте. Коли вас запрошують на розмову та говорять про сильну школу, складну програму та необхідність займатися з дитиною – не сперечайтеся. Погоджуйтесь. І продовжуйте робити по-своєму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: школа, навчання, дитина, психологія


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Психологи з США довели, що людське грудне молоко — це більше, ніж їжа, це також годинник, який дає немовлятам інформацію про час доби. Склад грудного

Вчені пояснили, що допомагає немовлятам відрізняти день від ночі

Немовля | 07:00, 24.01.2022

Психологи з США довели, що людське грудне молоко — це більше, ніж їжа, це також годинник, який дає немовлятам інформацію про час доби. Склад грудного молока змінюється протягом дня, надаючи ранкового молоку іншу суміш інгредієнтів, ніж заспокійливе в

Якщо вашим дітям зараз від 10 до 18 років, — у них є дуже багато спокус, які можуть не тільки зіпсувати, але і згубити їхнє життя. Хтось скаже, що спо

Як зрозуміти, що дитина вживає наркотики

Шкідливі звички | 05:00, 24.01.2022

Якщо вашим дітям зараз від 10 до 18 років, — у них є дуже багато спокус, які можуть не тільки зіпсувати, але і згубити їхнє життя. Хтось скаже, що спокус вистачає в будь-який час і в будь-якому місці, але доступність заборонених речовин зараз підняла

Пропонуємо вам прості ігри, які допоможуть підвищити розумові здібності вашої дитини в ігровій формі.

Ігри, які допоможуть розвинути дитяче мислення

Дитина | 01:30, 24.01.2022

Пропонуємо вам прості ігри, які допоможуть підвищити розумові здібності вашої дитини в ігровій формі.

Молоді мами маленьких дітей, особливо якщо дитина перша, настільки занурені у турботу про її благополуччя, що часто намагаються захистити її навіть ві

Що не варто забороняти дітям?

Дитина | 19:00, 23.01.2022

Молоді мами маленьких дітей, особливо якщо дитина перша, настільки занурені у турботу про її благополуччя, що часто намагаються захистити її навіть від тих речей, які дитині потрібні для розвитку. Тому так часто ми чуємо на майданчику або у дитячій і

Згідно з новим дослідженням в Великобританії, учні, які рідко снідають в шкільні дні, отримують нижчі оцінки, ніж ті, хто снідав регулярно.

Регулярний сніданок впливає на успішність школярів

Школярі | 12:00, 23.01.2022

Згідно з новим дослідженням в Великобританії, учні, які рідко снідають в шкільні дні, отримують нижчі оцінки, ніж ті, хто снідав регулярно.

Вчені з США розробили монітор, який стежить за диханням немовлят уві сні. Пристрій може врятувати від синдрому раптової дитячої смерті.

Вчені створили гаджет, який контролює сон немовлят

Немовля | 10:00, 23.01.2022

Вчені з США розробили монітор, який стежить за диханням немовлят уві сні. Пристрій може врятувати від синдрому раптової дитячої смерті.

Американські дослідники показали, що діти, які є єдиними в сім'ї, мають більш високий ризик ожиріння ніж ті, у яких є брати і сестри.

Медики розповіли, які діти більше схильні до ожиріння

Здоров'я | 08:00, 23.01.2022

Американські дослідники показали, що діти, які є єдиними в сім'ї, мають більш високий ризик ожиріння ніж ті, у яких є брати і сестри.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: