Уроки етикету для дітей: 10 правил поведінки дитини на вулиці

Adoption
Date
  • 273 Переглядів
Правила етикету для дітей - це основні правила, норми і ази поведінки, яким батьки повинні навчити дитину завчасно. Адже від того, наскільки малюк вихований, залежить його соціальний стан у суспільстві, та й батькам, в свою чергу, не доведеться відчувати незручність за провальні безглуздості і недоліки чада.

9784_etiket_na_vul.jpg (35.21 Kb)

Кожен з нас, будь то маленька дитина або ж людина похилого віку, просто зобов'язаний знати і дотримуватися елементарних правил поведінки за столом, в гостях, в громадському транспорті і навіть на вулиці, де так багато суєти, небезпек і сторонніх людей.
Правила етикету для дітей на вулиці - це важлива частина виховного процесу, адже якщо в домашніх умовах про розвиток дитини можуть судити лише члени сімейства, то за межами будинку всі недоліки і похибки відразу ж скануються очима оточуючих людей. Для того щоб батькам не довелося червоніти за малюка і ізолювати його від інших дітей, просто навчіть дитину таких правил дитячого етикету:

1. Не викидати сміття на землю - це не пристойно і не культурно, так само, як і плювати на тротуар. Сміття необхідно викидати в спеціально відведені для цього місця - урни і баки.

2. Забороняється прогулюватися по газонах, засіяних травою, а так само рвати квіти на громадських клумбах.

3. Поводитися слід дисципліновано - некрасиво тикати пальцем на сторонніх людей, вголос обговорювати їх зовнішність, тікати далеко від батьків, так само цілеспрямовано ховатися від них.

4. У громадських місцях потрібно розмовляти спокійно - не варто кричати, шуміти.

5. Зіткнувшись з незнайомою людиною на вулиці, обов'язково вибачитися першим.

6. Ні в якому разі не підтримувати розмову з незнайомцем, а тим більше приймати від нього будь-яких подарунків і сідати в чужу машину.

7. Дотримуватися правил дорожнього руху для пішоходів - не перебігати дорогу в неприхильності для людей місцях, будь уважний, серйозний і неси відповідальність не тільки за своє життя, але і за життя оточуючих тебе людей.

8. Не слід брати в руки сторонні незнайомі предмети, що несуть загрозу для життя - бите скло, шприци, ріжучі та колючі предмети, а так само вибухонебезпечні предмети невідомого походження.

9. При зустрічі зі знайомим людиною, необхідно проявляти повагу і привітатись першим.

10. Не ходити проти руху - рухаючись по тротуару, слід дотримуватися правого боку. Ну а якщо необхідно зупинитися, то потрібно відійти в сторону і зробити всі свої справи там, не перегороджуючи дорогу іншим людям.

Приділяйте більше вільного часу і батьківської уваги своїм дітям і тоді вони обов'язково виростуть розумними, успішними, культурними та дисциплінованими людьми, які доб'ються величезних успіхів в цьому нелегкому житті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, виховання, батьки, діти і батьки, секрети виховання, правила, правила дорожнього руху, правила етикету, уроки етикету для дітей, уроки етикету, правила поведінки на вулиці, правила безпеки для дитини на вулиці


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

У ранньому віці ваша дитина буде швидко вчитися, і більша частина цього навчання досягається через гру.

Ігри для когнітивного розвитку в ранньому дитинстві

Дитина | 08:30, 27.06.2022

У ранньому віці ваша дитина буде швидко вчитися, і більша частина цього навчання досягається через гру.

У грудному віці нерідко причиною постійного плачу є коліки.

Чому дитина постійно плаче і вередує

Дитина | 08:00, 27.06.2022

У грудному віці нерідко причиною постійного плачу є коліки.

Кожен раз, коли дитина скаржиться на проблеми з самопочуттям, батьків охоплює внутрішня тривога. Не виключення, коли у дитини болять коліна. Чому малю

Чому в дитини часто болять коліна?

Дитина | 07:00, 27.06.2022

Кожен раз, коли дитина скаржиться на проблеми з самопочуттям, батьків охоплює внутрішня тривога. Не виключення, коли у дитини болять коліна. Чому малюк може часто скаржитись на такий симптом?

Жуйка підвищує слиновиділення. Слина видаляє із зубів залишки їжі, що захищає від розмноження шкідливих бактерій і утворення нальоту.

З якого віку дітям можна давати жуйку?

Дитина | 05:00, 27.06.2022

Жуйка підвищує слиновиділення. Слина видаляє із зубів залишки їжі, що захищає від розмноження шкідливих бактерій і утворення нальоту.

Емоційна невпевненість у підлітковому віці є нормальною і часто спричинена поєднанням гормональних змін, соціального тиску та середовища, в якому рост

Факти про підліткову невпевненість

Дитина | 01:30, 27.06.2022

Емоційна невпевненість у підлітковому віці є нормальною і часто спричинена поєднанням гормональних змін, соціального тиску та середовища, в якому росте дитина. Батьки можуть допомогти, усвідомлюючи та приймаючи емоційні потрясіння, які переживають ба

Метод навчання принципам доброго характеру для кожної людини різний. Дитина може займатися наукою, музикою чи письмом, залежно від рівня її інтересів.

Чи розвиває гарний характер участь у командних видах спорту?

Дитина | 00:30, 27.06.2022

Метод навчання принципам доброго характеру для кожної людини різний. Дитина може займатися наукою, музикою чи письмом, залежно від рівня її інтересів. Кожен з цих предметів дає можливість навчитися наполегливості, відданості та дисципліни, але, можли

Батьки малюків мають багато причин для хвилювання.Досить часто ще одним занепокоєнням є зовнішність їх малюка. Коли малюки переходять у дитинство і вс

Чому в дитини не росте волосся?

Дитина | 23:00, 26.06.2022

Батьки малюків мають багато причин для хвилювання.Досить часто ще одним занепокоєнням є зовнішність їх малюка. Коли малюки переходять у дитинство і все ще мають дуже тонке волосся, з яким вони з’явилися у світ, батьки часто хвилюються. У більшості ви

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: