Правила "відновлення" організму після аборту

Adoption
Date
  • 629 Переглядів
Відновлення організму після процедури аборту залежить від обраного лікарями методу. Крім того, важливий досвід фахівця, який проводив захід. Приміром, після медикаментозного переривання організм швидко повертається у звичний режим роботи. Але хірургічне втручання часто вимагає більш серйозних заходів реабілітації.

6971_5a.jpg (30.76 Kb)

Процедура виключає статеве життя протягом 3 тижнів. Рекомендується відмовитися від сексу до закінчення перших менструацій.

Особливу небезпеку статева близькість являє після хірургічного втручання, так як може викликати ускладнення, наприклад, кровотечу, відторгнення слизової оболонки матки. В такому випадку статевий акт сприятиме проникненню інфекції в організм.

Термін відновлення фізичного здоров’я після аборту триває мінімум 2 тижні. У цей час заборонені заняття спортом. Така міра необхідна для того, щоб м’язи в області живота перебували в спокої. Відповідно, не можна піднімати важкі предмети. Успішне фізичне відновлення після такої процедури дозволяє знизити ризик ускладнень.

Можна відкласти тренування на більш довгий термін, якщо немає впевненості у своїх силах. Крім того, з цього приводу дасть рекомендації спеціаліст на плановому огляді.

Щоб в організм не потрапили бактерії або інфекція, деякий час утримуються від прийняття ванн, купання в басейні і відкритих водоймах.

Не менш важливим в період реабілітації є правильне харчування. Подібні процедури – це сильний стрес для організму, тому треба насичувати його вітамінами і мікроелементами, а також білками і клітковиною.

Також регулярно перевіряють температуру тіла, тиск, пульс. Необхідно постійно слідкувати за загальним станом жінки. Будь-яке відхилення від норми може бути передвісником ускладнення. Тому при появі тривожних симптомів потрібно звертатися до лікаря.

Суворе дотримання особистої гігієни дозволяє виключити розвиток бактерій в мікрофлорі статевих органів. Підмиватися рекомендується кілька разів в день. Завжди потрібно насухо витирати шкіру. Також можуть знадобитися щоденні прокладки, які повинні змінюватися кожні 3 години. Не можна вдаватися до використання тампонів.

Нерідко відновлення після аборту супроводжується прийомом антибіотиків. В цей час утримуються від прийому алкоголю. Не варто його вживати і ще протягом тижня після закінчення медикаментозного курсу.

Після проведення процедури жінка повинна виконувати ряд обов’язкових приписів:

- Відвідувати гінеколога. Через 7-10 днів після процедури пройти ультразвукове дослідження малого тазу. Це робиться для того, щоб виявити залишки плодових частин/виключити їх наявність. При появі ускладнень, наприклад, кровотечі, УЗД проводять раніше;
- Відвідування мамолога. Фахівець цього профілю теж повинен направити пацієнтку на УЗД. В даному випадку повинні перевірити груди;
- Консультація ендокринолога. Лікар допоможе жінці відновити нормальний гормональний фон, налагодити менструальний цикл, дати рекомендації з фізичної реабілітації;
- Відвідини психолога. Найчастіше візит до даного фахівця потрібно нанести жінкам, які повинні були перервати вагітність через вимушені обставини. Часто такі пацієнти погано переживають те, що трапилося. У них на цьому тлі виникають депресії, стреси, нервові зриви. Кваліфікований психолог дасть консультацію та допоможе жінці відновитися на емоційному рівні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: аборт, відновлення після аборту


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Існує декілька методів аборту, які застосовують, залежно від терміну вагітності.

Небезпека від аборту для здоров'я жінки

Аборт | 05:00, 16.03.2022

Існує декілька методів аборту, які застосовують, залежно від терміну вагітності.

Імовірність безпліддя після аборту.

Безпліддя після аборту: причини та лікування

Аборт | 19:00, 21.01.2022

Імовірність безпліддя після аборту.

Фізичне здоров'я жінок, які зробили аборт, є нічим не гіршим за тих, хто відмовився від переривання вагітності. Так, у довгостроковій перспективі збер

Небажана вагітність для жінок є більш небезпечною за аборт - лікарі

Аборт | 10:00, 16.10.2021

Фізичне здоров'я жінок, які зробили аборт, є нічим не гіршим за тих, хто відмовився від переривання вагітності. Так, у довгостроковій перспективі збереження небажаної вагітності може нашкодити жінкам більше, ніж аборт.

У світі трапляється близько 23 мільйонів викиднів щороку. Це відповідає приблизно 15% всіх вагітностей.

15% всіх вагітностей закінчуються викиднями

Вагітність та пологи | 12:00, 12.10.2021

У світі трапляється близько 23 мільйонів викиднів щороку. Це відповідає приблизно 15% всіх вагітностей.

Не кожна вагітність - бажана. Трапляється, жінки (з різних на те причин) зважуються на аборт. Ми тут не для того, щоб схвлювати чи засуджувати їх вибі

Можливі ускладнення після аборту

Аборт | 05:00, 31.08.2021

Не кожна вагітність - бажана. Трапляється, жінки (з різних на те причин) зважуються на аборт. Ми тут не для того, щоб схвлювати чи засуджувати їх вибір, сьогодні поговоримо про можливі ускладнення після аборту.

В деяких випадках аборт роблять через медичні показники.

Народження дитини після аборту

Плануємо дитину | 19:45, 06.08.2021

В деяких випадках аборт роблять через медичні показники.

Аборти можуть провокувати виникнення спихічних захворювань.

Вплив аборту на психіку жінки

Мама | 11:00, 08.07.2021

Аборти можуть провокувати виникнення спихічних захворювань.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: