Правила виховання дітей у садочках Франції: що можна запозичити

Adoption
Date
  • 188 Переглядів
Французькі садки вчать насолоджуватися: їжею, мистецтвом і ... відносинами. Шоколад - закон. Сире тісто - теж без табу. Діти можуть плутати слова і букви, але огірок з кабачком - ніколи!

Розповідаємо про особливості виховання дітей у садочках найпрогресивніших країн світу. Можливо, деякі з них будуть корисні й вам, в дитячому вихованні.

8962_unnamed_13.jpg (58.72 Kb)


Як побудована система у Франції і чому дітей виховують мистецтвом, манерами і їжею

Правило №1. Мистецтво

До обіду - ще годину. У духовці - овочевий пиріг, чотирирічний Вадим і його трирічна сестра готують салат. У Франції всі діти привчені до кухні. Це вкрай важливо - навчати мистецтву готувати і розуміти відтінки смаків.

Правило залізне у Франції - ніяких перекусів між основними прийомами їжі. Ні вдома, ні в садках не допускаються перекушування між трапезами. Їсти потрібно тільки за столом, з приладами і серветками.

Правило №2. Емоції насамперед

Розвиток дітей по-французьки - це нескінченні розмови і діалоги з дітьми. У садах вихователі дуже багато говорять зі своїми вихованцями. Здається, вихователька ніколи не замовкає - важливо розговорити дитину.

Правило №3. Творці з пелюшок
Крім розмов у французьких садах розвивають мистецтвом. Ефект доведений вченими. Культурні коди, які прописуються в ранньому віці, у Франції - пріоритет. Так виховується ще одна корисна звичка - заповнювати будь-яку паузу спонтанною творчістю - танцями, піснями, музикою, малюванням.

Дитина, яка росте серед живопису, з музикою, поезією - краще спить, ладнає з батьками - і краще потім засвоює інші науки", - кажуть вихователі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: діти, виховання, виховання дітей, виховання дітей у Франції, виховання дітей у садочках, манери, їжа, сон, готування, музика, емоції, спонтанною творчістю, танцями, піснями, музикою, малюванням


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Підлітковий вік — час пошуку опори і визнання, і допомога дорослих у цей період дуже важлива

Як вберегти підлітків від страшних рішень?

Психологія | 05:00, 15.01.2022

Підлітковий вік — час пошуку опори і визнання, і допомога дорослих у цей період дуже важлива

Дорослі відносно непогано вміють зберігати самовладання, навіть якщо в душі їм дуже хочеться голосно лаятись і тупотіти ногами прямо посеред вулиці. А

Як навчити дитину справлятися з гнівом?

Дитина | 23:00, 14.01.2022

Дорослі відносно непогано вміють зберігати самовладання, навіть якщо в душі їм дуже хочеться голосно лаятись і тупотіти ногами прямо посеред вулиці. А ось діти справляються із цим не так добре і не стримують емоцій.

Безпритульні тварини, живодерство — все це роблять дорослі, яким колись батьки не змогли або забули пояснити, чому важливо дбати про тварин і природу.

Як говорити з дитиною про відповідальність за тварин?

Дитина | 19:00, 14.01.2022

Безпритульні тварини, живодерство — все це роблять дорослі, яким колись батьки не змогли або забули пояснити, чому важливо дбати про тварин і природу. Діти і самі часто виявляють жорстокість до тварин, відбувається це через вік і тому що їм ще не дов

Так, всі ми по сто разів говоримо своїм дітям «двері нікому не відчиняй», «не розмовляй з незнайомими», «нікуди не йди». Але  діти не зовсім готові до

Правила безпеки: що має знати дитина трьох-шести років?

Дитина | 09:00, 14.01.2022

Так, всі ми по сто разів говоримо своїм дітям «двері нікому не відчиняй», «не розмовляй з незнайомими», «нікуди не йди». Але діти не зовсім готові до небезпечних ситуацій.

Що слід знати батькам, щоб виховати психологічно здорових дітей та допомогти братам і сестрам зрозуміти один одного — в програмі На перспективу розпов

Як виховувати дітей в багатодітній родині?

Дитина | 10:00, 13.01.2022

Що слід знати батькам, щоб виховати психологічно здорових дітей та допомогти братам і сестрам зрозуміти один одного — в програмі На перспективу розповідає сімейна психотерапевтка Світлана Арефнія.

У кожної дитини є дві базові потреби: в любові і в пізнанні. Ми знаємо, що зіпсувати малюка любов’ю неможливо і готові видати хоч 100 порцій. Йому пот

10 способів нашкодити дитині, намагаючись виростити її успішною і щасливою

Дитина | 08:00, 13.01.2022

У кожної дитини є дві базові потреби: в любові і в пізнанні. Ми знаємо, що зіпсувати малюка любов’ю неможливо і готові видати хоч 100 порцій. Йому потрібні пізнання? Відмінно. З цим сьогодні теж немає проблем: розвивальні іграшки для новонароджених,

Головний хореограф Танців із зірками Олена Шоптенко розповіла про правила виховання свого трирічного сина Олексія та поділилася, як переживає його кри

Олена Шоптенко розповіла, як справляється з кризою трьох років у сина

Дитина | 07:00, 10.01.2022

Головний хореограф Танців із зірками Олена Шоптенко розповіла про правила виховання свого трирічного сина Олексія та поділилася, як переживає його кризу трьох років.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: