Як відівчити дитину кусатись?

Adoption
Date
  • 563 Переглядів
Якщо маленька дитини кусається, то можуть виникати конфлікти з сусідами на дитячому майданчику. Важливо визначити причину такої поведінки, щоб усунути проблему.

Чому дитина кусається?1. Фізіологічні причини У малюка продовжують прорізуватися зубки. У роті розвивається такий сильний дискомфорт, що це підсвідомо викликає бажання щось вкусити. Якщо в період, коли дитина кусається, у неї посилюється слиновиділення, підвищується температура, то причину для шкідливої ​​звички варто шукати в прорізуванні зубів. Потрібно спробувати оглянути ротову порожнину на наявність пошкоджень слизової оболонки.

Рішення. У дитячих магазинах і аптеках є багато спеціальних іграшок-прорізувачів і мазей для усунення дискомфорту в роті. З тією ж метою дитині в 1 рік дають кусати тверді фрукти і овочі (яблуко, морква). Потрібно відвідувати дитячого стоматолога, щоб стежити за здоров'ям ротової порожнини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Якщо немовля кусається під час годування грудьми

2. Проблема з проявом почуттів Дітки в такому віці мають дуже малий словниковий запас. Але в процесі гри і спілкування у них виникають такі сильні емоції, що утримати їх неможливо. Не маючи можливості розповісти про радість, образу або бажання побешкетувати, однорічна дитина кусається, щоб висловити почуття.

Рішення. Слід однозначно давати зрозуміти, що укуси - це неприємно і боляче. Кричати, а тим більше карати фізично за це неприйнятно. Потрібно спокійно, але суворо говорити, що так робити не можна. А скривджених таким чином людей варто шкодувати: підійти разом з дитиною, погладити вкушене місце, попросити вибачення. Після інциденту бажано змінити гру і відвернути дитину чимось цікавим.

Цікаво! Поради та методи, як відучити дитину від пустушки ознака агресії. Нерідко діти щипаються і кусаються, щоб захиститися або помститися за щось кривдникові, на місці якого може виявитися будь-який малюк, який забрав іграшку. Відрізнити такі агресивні дії від простих пустощів можна за виразом обличчя і іншим діям малюка.

Рішення. Щоб з'ясувати, чому дитина кусається, слід проаналізувати, чи не зустрічалась вона з проявами фізичного насильства в мультфільмах, під час сварок родичів, в поведінці інших дітей. Від небезпечних прикладів для наслідування малюка слід захищати і завжди намагатися показувати, що його можуть зрозуміти без прояву агресії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: діти, виховання, малюки


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Найчастіше не може постояти за себе дитина тих батьків, які й самі в дитинстві були не в змозі дати відсіч кривдникам та агресорам.

Чому дитина не може постояти за себе?

Дитина | 10:30, 22.07.2024

Найчастіше не може постояти за себе дитина тих батьків, які й самі в дитинстві були не в змозі дати відсіч кривдникам та агресорам.

Відсутність довіри до оточуючихЩоб не шукати в людях каверзи, дитину з дитинства повинні оточувати позитивно налаштовані та врівноважені родичі. Якщо

Що буде з недолюбленими дітьми?

Психологія | 09:30, 22.07.2024

Відсутність довіри до оточуючихЩоб не шукати в людях каверзи, дитину з дитинства повинні оточувати позитивно налаштовані та врівноважені родичі. Якщо у сім'ї нормою є скандали, істерики, з'ясування стосунків на підвищених тонах, це лякає малюка. Згод

Якщо в людини не відбулося відділення від батьків, і вона залишилася залежною від них, від їхньої думки, емоцій, вона наполегливо намагатиметься позбу

Наслідки надмірної залежності дитини від батьків

Сімейні справи | 07:40, 22.07.2024

Якщо в людини не відбулося відділення від батьків, і вона залишилася залежною від них, від їхньої думки, емоцій, вона наполегливо намагатиметься позбутися залежності вже у своїй новій сім'ї.

Купати новонародженого ОБОВ'ЯЗКОВО в марганцівці/ромашці/чередіМІФ: купати у відварах трав малюка зовсім не обов'язково, профілактично рекомендується

Міфи і правда про догляд за дітьми від наших бабусь

Дитина | 00:30, 22.07.2024

Купати новонародженого ОБОВ'ЯЗКОВО в марганцівці/ромашці/чередіМІФ: купати у відварах трав малюка зовсім не обов'язково, профілактично рекомендується при появі запалень, подразнень, висипань, оскільки ромашка та низка – природні антисептики.

Батьки, нам часто здається, що ми знаємо, як виховувати своїх дітей. А давайте дізнаємося, що вони про це думають.

Правила виховання щасливих дітей за словами самих дітей

Виховання | 07:40, 21.07.2024

Батьки, нам часто здається, що ми знаємо, як виховувати своїх дітей. А давайте дізнаємося, що вони про це думають.

Психологи наголошують, що батькам варто частіше хвалити своїх дітей.

Як правильно балувати дитину?

Психологія | 06:20, 21.07.2024

Психологи наголошують, що батькам варто частіше хвалити своїх дітей.

Британська компанія Soreen спільно з благодійною організацією Youth Sport Trust провела дослідження з метою визначити найважчий і найвеселіший вік дит

Дослідження виявило найважчий і найвеселіший дитячий вік для батьків

Психологія | 01:20, 21.07.2024

Британська компанія Soreen спільно з благодійною організацією Youth Sport Trust провела дослідження з метою визначити найважчий і найвеселіший вік дитини.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: