Психологи: батькам потрібно лаятися при дітях

Adoption
Date
  • 163 Переглядів
Як цю пораду взагалі розуміти?

0113_442.jpeg (41.53 Kb)

Виявляється, якщо ви стримуєте свій гнів до того моменту, коли поруч не буде ваших дітей, це може серйозно погіршити ваші з ними відносини. Більш того, така стриманість може мати негативні наслідки для всієї родини. Психологи виділяють 5 переваг сварок при дитині.

1. Діти бачать, що можна не погоджуватися один з одним і мати різні думки
Якщо ви ніколи не сваритеся при дітях, то вони виростають зі спотвореним відчуттям реальності, в якій все завжди в порядку і люди завжди один з одним погоджуються. Навіть спостерігаючи сварки інших людей і дітей свого віку, вони будуть наслідувати вашому прикладу. І якщо в майбутніх відносинах у них виникнуть конфлікти з партнером, вони, можливо, просто не знатимуть, що робити.

2. Діти вчаться тому, що суперечки - це нормальна частина відносин і життя в цілому
Хоча дуже важливо, щоб атмосфера, що оточує дитину, була позитивною і повною любові, не потрібно оберігати їх від усвідомлення того факту, що навіть близькі люди можуть сваритися. Якщо ви сваритеся, а потім миритеся на їхніх очах, то тим самим показуєте їм, що щаслива пара не обов'язково буває досконалою і що їм не обов'язково погоджуватися з усім у відносинах.

3. Діти розуміють, що вихід емоцій - це природно
Найгірше - це тримати в собі негативні емоції, гнів, розчарування, до тих пір, поки ви не вибухне, виплеснув все це багатство назовні. Серйозні сварки батьків автора були результатом таких загнаних усередину емоцій, а в результаті страждали ні в чому не винні діти. Потрібно звільнятися від того, що вас турбує або турбує в реальному часі, навіть якщо при цьому присутні ваші діти.

4. Діти вчаться вирішення конфліктів
Суперечки легко вирішити, але коли ви сваритеся через чогось на очах у своїх дітей, то намагаєтеся відшукати вихід швидше і ефективніше, щоб не травмувати своїх вимушених глядачів. Постарайтеся, щоб вони перейняли у вас таку модель відносин, коли будь-який конфлікт з партнером, родичем або іншому закінчувався позитивно.

5. Діти вбирають модель поведінки на майбутнє
Якщо ви все ж ніяк не можете дійти згоди з чоловіком, покажіть їм можливість «погодитися не погоджуватися», а потім відкладіть цю суперечку в сторону - назавжди. Це набагато краще, ніж сперечатися до хрипоти знову і знову, адже ви все одно ніколи не прийдете до згоди щодо вирішення проблеми. Тим самим ваші діти зможуть вибудувати правильну модель поведінки в майбутньому в відношенні, здавалося б, нерозв'язних суперечок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: виховання дитини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Ці фрази краще не казати дитині, яка плаче

Дитина | 22:00, 11.01.2021

Усі діти плачуть. Хтось робить це часто, а хтось значно рідше. Але від деяких фраз батькам треба утриматись.

Негативні наслідки залякування дітей

Виховання | 17:00, 11.01.2021

Часто батьки лякають дітей бабайками та Бабою Ягою. Але такі залякування можуть зашкодити дитячій психіці.

Дитина соромиться: як поводитись батькам?

Дитина | 22:00, 07.01.2021

Кілька корисних порад для батьків сором'язливих дітей.

Дитина, дорослішаючи, вчиться мислити і самостійно приймати рішення. Але якщо їй це не дуже вдається, як батькам допомогти?

Як навчити дитину самостійно приймати рішення?

Дитина | 05:50, 07.01.2021

Дитина, дорослішаючи, вчиться мислити і самостійно приймати рішення. Але якщо їй це не дуже вдається, як батькам допомогти?

Чому дитина сумує?

Психологія | 11:00, 06.01.2021

Психологи пояснили, чому діти можуть сумувати.

Комп'ютерні ігри: чи дозволяти дитині?

Виховання | 15:30, 05.01.2021

У більшості ігор немає нічого поганого: вони розвивають логічне мислення і швидкість реакції. Тому не дуже розумно забороняти всі ігри без винятку.

Багато дітей роблять вигляд, що уважно слухають маму і тата, а потім все одно роблять по-своєму. Чому так відбувається? Як

Як виховувати дитину, щоб вона вас не тільки чула, а й розуміла?

Дитина | 06:50, 04.01.2021

Багато дітей роблять вигляд, що уважно слухають маму і тата, а потім все одно роблять по-своєму. Чому так відбувається? Як "достукатись" до сласної дитини?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: