ТОП-10 причин еректильної дисфункції

Adoption
Date
  • 247 Переглядів
Якщо у вас коли-небудь були проблеми з отриманням або збереженням ерекції, ви не самотні. Однак існує різниця між часом, щоб отримати ерекцію та еректильною дисфункцією (ЕД).

2238_98db3bdecaed52923e9422c30edd1c37.jpg (27.14 Kb)

Це нормально, коли чоловіки час від часу відчувають нездатність досягти ерекції, але якщо ви не можете отримати та підтримувати ерекцію, достатню для сексу більше половини часу, можливо, настав час поговорити зі своїм лікарем про еректильну дисфункцію.

За даними Urology Care Foundation, чоловіки можуть мати здорову сексуальну функцію навіть після 80 років. Однак ЕД є складною проблемою, і багато речей можуть впливати на стан. Для того, щоб відбулася ерекція, має функціонувати належним чином цілий ряд факторів: кровоносні судини, нерви, емоції та рівень гормонів.

Деякі поширені причини ЕД:

1. Високий кров'яний тиск і хвороби серця. Високий кров’яний тиск і серцеві захворювання мають спільного ворога – звуження артерій, викликане накопиченням зубного нальоту. Оскільки артерії стають вужчими, це призводить до поганого кровотоку по всьому тілу, в тому числі до пеніса під час спроби отримати ерекцію. Насправді ЕД часто є ранньою ознакою високого кров’яного тиску та серцевих захворювань.

2. Надмірна вага або ожиріння. Здоровий індекс маси тіла (ІМТ) знаходиться в діапазоні від 20 до 25, надмірна вага становить від 26 до 29, а медичне ожиріння досягається при ІМТ 30. Дослідження, опубліковане в Annals of Internal Medicine, показало, що чоловіки з ІМТ 28 або більше мали на 30% підвищення ризику ЕД. Окреме дослідження, опубліковане в JAMA, показало, що 31% чоловіків із ожирінням і ЕД змогли відновити сексуальну функцію шляхом схуднення та збільшення фізичної активності.

3. Ліки. ЕД є побічним ефектом багатьох ліків. За даними Американської академії сімейної практики, ліки, які можуть спричинити або погіршити ЕД, включають антидепресанти, антигістамінні препарати та ліки від печії, бета-блокатори, які використовуються для високого кров’яного тиску, діуретики, знеболюючі тощо. Переконайтеся, що будь-які ліки, які ви приймаєте, не впливають на ерекцію, обговоріть це зі своїм лікарем. У деяких випадках ви можете перейти на інший препарат, щоб побачити, чи покращиться ваша ЕД.

4. Цукровий діабет. Дослідження, опубліковане в журналі Diabetes Care, показало, що 58% чоловіків з діабетом повідомили про часту або періодичну ЕД. Це може статися, якщо рівень цукру в крові погано контролюється і є пошкодження кровоносних судин або нервів. Інші основні проблеми зі здоров’ям, такі як високий кров’яний тиск або ожиріння, також можуть бути фактором для хворих на діабет.

5. Вживання тютюну. Обсерваційне дослідження старіння чоловіків у Массачусетсі, яке вивчало чоловіків віком від 40 до 69 років, показало, що ті, хто курить сигарети, майже подвоїли ризик помірної або повної ЕД протягом наступних 10 років. На щастя, відмова від куріння зараз може знизити ризик ЕД і потенційно зменшити ризик безлічі інших захворювань, включаючи багато видів раку.

6. Депресія. Кілька досліджень пов’язують депресію та ЕД. Відповідно до дослідження, опублікованого в Journal of Urology, депресія підвищує ризик ЕД, а наявність ЕД збільшує ризик депресії. Може розвинутися порочне коло. Крім того, стрес, тривога або конфлікт із партнером також можуть вплинути на еректильну функцію та бажання мати секс. Часто консультування пар і сексуальна терапія можуть бути дуже ефективними.

7. Низький рівень тестостерону. Тестостерон є основним статевим гормоном у чоловіків. Якщо рівень тестостерону падає нижче нормального діапазону, результатом може бути нездатність отримати та зберегти ерекцію. Відповідно до вказівок Американської урологічної асоціації, чоловіки, у яких в анамнезі була незрозуміла анемія, втрата щільності кісткової тканини, діабет, хіміотерапія, пряма або розсіяна променева терапія яєчок, ВІЛ або історія хронічного вживання наркотиків, знаходяться в групі ризику низького ризику. тестостерон. Симптоми низького рівня тестостерону включають зниження енергії, зниження витривалості, зміни зору, депресію, зниження мотивації, погану концентрацію, погіршення пам’яті, дратівливість, зниження статевого потягу та зміни еректильної функції. Захворювання може бути діагностовано лікарем за допомогою аналізу крові та, якщо необхідно, може бути призначено заміну тестостерону.

8. Бездіяльність. Проспективне дослідження, опубліковане в The American Journal of Medicine, виявило, що відсутність фізичної активності є незалежним фактором ризику розвитку ЕД. Якщо фізичні вправи ще не є частиною вашого розпорядку дня, піші прогулянки — гарний початок.

9. Червоне м'ясо та оброблене м'ясо. Недавнє дослідження, опубліковане в JAMA Network Open, вивчило дієти понад 21 000 чоловіків і виявило, що ті, хто дотримувався середземноморської дієти , мали найнижчий ризик ЕД у всіх вікових групах. Чим більше чоловіки їдять червоного та обробленого м’яса, тим більший у них ризик ЕД.

10. Обструктивне апное сну. Обструктивне апное уві сні – це розлад дихання уві сні, що характеризується циклом зупинки дихання під час сну, короткочасного пробудження, а потім знову засинання та повторної зупинки дихання, до сотень разів протягом ночі. Цей розлад заважає якісному сну і пов’язаний із кількома захворюваннями, включаючи зміни настрою, діабет, високий кров’яний тиск і збільшення ваги. Це також може сприяти ЕД. У дослідженні, опублікованому в журналі Sleep Medicine, 75% чоловіків з ЕД і обструктивним апное сну змогли повернути назад свою ЕД після одного місяця лікування апное сну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: ТОП-10, причини еректильної дисфункції, ерекція, чоловік, чоловіки, знижена ерекція, дослідження, рівень гормонів, ліки, їжа, діабет, вправи, апное, депресія, стрес, куріння, ожиріння, вага, тиск, серце, хвороби, хвороби серця


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Багато людей, які планують мати дитину, зіткнулися з питаннями: як впливають хвронічні хвороби на можливість зачаття і як підготуватись до зачаття при

Хронічні хвороби та підготовка до зачаття

Хвороби | 01:30, 22.03.2023

Багато людей, які планують мати дитину, зіткнулися з питаннями: як впливають хвронічні хвороби на можливість зачаття і як підготуватись до зачаття при хронічних захворюваннях?

Фітнес є важливою складовою здорового способу життя, але, на жаль, деякі люди не вірять у його користь через розповсюджені міфи. Ось декілька найпошир

Найпопулярніші міфи про фітнес

Здоров'я | 23:00, 21.03.2023

Фітнес є важливою складовою здорового способу життя, але, на жаль, деякі люди не вірять у його користь через розповсюджені міфи. Ось декілька найпоширеніших міфів про фітнес, які слід спростувати.

Батьки завжди намагаються захистити дитину від труднощів і важких переживань. Втрата домашньої тварини неймовірний стрес для всіх, але особливо для ди

Як допомогти дитині пережити втрату домашнього улюбленця?

Сімейні справи | 12:00, 21.03.2023

Батьки завжди намагаються захистити дитину від труднощів і важких переживань. Втрата домашньої тварини неймовірний стрес для всіх, але особливо для дитини. В сім’ї тварини дуже швидко перестають бути просто твариною, вони стають справжніми членами ро

Не всі школярі здатні прочитати обов'язкову програму з літератури, а ми хочемо, щоб вони вибрали справу на все життя. Батькам треба підказати дитині к

Як допомогти підлітку вибрати майбутню професію?

Сімейні справи | 10:00, 21.03.2023

Не всі школярі здатні прочитати обов'язкову програму з літератури, а ми хочемо, щоб вони вибрали справу на все життя. Батькам треба підказати дитині куди йти вчитися, при цьому не зіпсувати їй майбутнє. Природним є бажання батьків - допомогти дитині

Мультфільми можуть стати надзвичайно корисним інструментом для терапії. Вони здатні відволікти від поганих думок, розсмішити, подарувати надію. Дитячи

Психолог розповів про мультфільми, які діти захочуть подивитися з батьками

Сімейні фільми | 07:00, 21.03.2023

Мультфільми можуть стати надзвичайно корисним інструментом для терапії. Вони здатні відволікти від поганих думок, розсмішити, подарувати надію. Дитячий психолог Світлана Ройз зазначає, що мультфільми потрібно дивитися разом з дітьми, адже це покращує

Вживання таблеток вугілля може допомогти зменшити надлишок газів у товстій кишці. Воно найбільш ефективне, якщо приймати безпосередньо перед їжею та п

Як навчити дитину приймати таблетки вугілля

Дитина | 23:00, 20.03.2023

Вживання таблеток вугілля може допомогти зменшити надлишок газів у товстій кишці. Воно найбільш ефективне, якщо приймати безпосередньо перед їжею та повторно через годину після їжі.

Читання вголос дітям може здатися заняттям, призначеним лише для маленьких дітей, але переваги цієї практики виходять далеко за межі дитинства. Наспра

15 причин читати книжки разом з дорослими дітьми

Сімейні справи | 12:00, 20.03.2023

Читання вголос дітям може здатися заняттям, призначеним лише для маленьких дітей, але переваги цієї практики виходять далеко за межі дитинства. Насправді, читання вголос дорослим дітям може бути значущим і приємним досвідом, який може зблизити сім’ї.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: