Тато повинен навчити сина цих речей

Adoption
Date
  • 241 Переглядів
Виховання сина - складний процес.

Виховання синаБути мужнім

При цьому важливо пояснити і показати синові, що мужність і жорстокість нічого спільного не мають. Варто розповісти, що емоції можна показувати, коли мова йде про щось серйозне.

Чоловік може плакати, якщо, наприклад, втратив близьку людину. Дуже добре, що чоловік щирий, відкритий. Показувати почуття - прояв сили.

Проявляти повагу до оточуючих

Батько повинен пояснити синові, що за справедливість треба боротися, що треба відстоювати свою точку зору. При цьому не варто зривати голос, кричати на тих, хто не погоджується.

Навіть людей, які вступають в палку суперечку, опускаються до образ, треба поважати. Якщо син навчиться так ставитися до людей, то його будуть цінувати в суспільстві.

Поважати жінок

До представниць слабкої статі правильне ставлення батько може прищепити тільки своїм прикладом. Тато повинен бути ввічливим з усіма дамами, проявляти до них повагу.

Син буде бачити правильну модель поведінки, почне переймати її. Це дозволить йому в майбутньому вибудувати відносини з дамою, яка буде йому симпатична.

Бути захисником

Благородство завжди прикрашало чоловіків, робило їх привабливими в очах оточуючих. Необхідно розповісти синові про те, що заступатися за слабкого - справа благородна.

Вміти витримувати удари долі, проявляти свою внутрішню силу треба обов'язково. Це дозволить не тільки викликати захоплення і повагу людей, а й зробити світ кращим.

Виховання сина - відповідальність батька. Тільки від тата залежить, яким виросте хлопчик, як до нього ставитимуться в суспільстві і чи зможе він ощасливити жінку, яка йому сподобається.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: батько, син, виховання, поради батькам


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

В інтернеті можна знайти безліч статей про дитячий сон. Існують навіть наукові підходи, винайдені педіатрами. Ми вирішили поділяться з вами іграми та

Лайфхаки, які допоможуть вкласти дитину спати

Дитина | 00:30, 21.01.2022

В інтернеті можна знайти безліч статей про дитячий сон. Існують навіть наукові підходи, винайдені педіатрами. Ми вирішили поділяться з вами іграми та лайфхаками, які вкладуть спати вашу дитину без сліз та ритуалів.

Експерти розповіли, як поліпшити стосунки батьків та дітей.

Як налагодити зв'язок між батьками і дітьми

Психологія | 08:00, 20.01.2022

Експерти розповіли, як поліпшити стосунки батьків та дітей.

Якщо ви помітили проблему у вимові малюка, з походом до фахівця краще не затягувати, інакше потім важче виправляти мову.

Як зрозуміти, що дитину треба відвести до логопеда

Дитина | 01:30, 20.01.2022

Якщо ви помітили проблему у вимові малюка, з походом до фахівця краще не затягувати, інакше потім важче виправляти мову.

Мова дитини розвивається як би сама по собі, коли lbnbyа наслідує батьків. І в цьому проблема.

Які помилки дорослих погано впливають на розвиток мови дошкільнят

Дитина | 00:30, 20.01.2022

Мова дитини розвивається як би сама по собі, коли lbnbyа наслідує батьків. І в цьому проблема.

Часом, вимовляючи якусь фразу, ми навіть не замислюємося, які наслідки можуть мати наші слова, особливо якщо йдеться про дітей.

Фрази батьків, які травмують дитину

Дитина | 14:00, 19.01.2022

Часом, вимовляючи якусь фразу, ми навіть не замислюємося, які наслідки можуть мати наші слова, особливо якщо йдеться про дітей.

Є чимало ситуацій, де питання про вроджені фактори є дуже актуальним. Дякуємо науці: сьогодні вже для кожного з нас доступні дослідження, які, зробивш

Прийомні діти: небезпека вроджених факторів

Дитина | 09:00, 19.01.2022

Є чимало ситуацій, де питання про вроджені фактори є дуже актуальним. Дякуємо науці: сьогодні вже для кожного з нас доступні дослідження, які, зробивши генетичний аналіз вашої крові, заздалегідь попередять вас про ризик тих чи інших небезпечних захво

Фахівці з Common Sense Media опитали майже 3 000 дітей, аби вияснити, чим полюбляють займатися діти. Виявилося, що 70% з них кожен день слухали музику

Статистика: Що роблять діти, поки дорослі зайняті

Сімейні справи | 08:00, 19.01.2022

Фахівці з Common Sense Media опитали майже 3 000 дітей, аби вияснити, чим полюбляють займатися діти. Виявилося, що 70% з них кожен день слухали музику, більше половини щодня дивилися телевізор, а 45% використовували соціальні мережі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: