Бустер COVID-19 збільшує стійкість реакції антитіл

Adoption
Date
  • 145 Переглядів
Нове дослідження вчених зі Школи медицини Університету Вірджинії говорить про переваги бустера COVID-19.

3550_854.png (222.37 Kb)

Нові відкриття проливають світло на те, як бустери мРНК – Pfizer і Moderna – впливають на стійкість наших антитіл до COVID-19. Бустер, як повідомляють дослідники, створив більш довгострокові антитіла для всіх реципієнтів, навіть тих, хто одужав від інфекції COVID-19.

«Ці результати збігаються з іншими нещодавніми звітами та вказують на те, що ревакцинації підвищують стійкість антитіл, викликаних вакциною», — сказав старший дослідник Джеффрі Вілсон, доктор медичних наук Школи медицини Університету Вірджинії.

Відстеження антитіл до COVID-19

Вілсон і його співробітники досліджували рівні антитіл після ревакцинації у 117 співробітників-добровольців та порівнювали ці результати з рівнями, отриманими у 228 добровольців після первинної серії вакцинації. Рівні антитіл від одного тижня до 31 дня після первинної серії та ревакцинації були подібними, але підсилені антитіла залишалися довше, незалежно від того, чи хворіла людина на COVID-19.

«Наша початкова думка полягала в тому, що бустери призведуть до більш високих рівнів антитіл, ніж первинна серія вакцин, але це не те, що ми виявили», — сказав дослідник Семюел Ейлсворт. — «Натомість ми виявили, що бустер призвів до більш довгострокових антитіл».

Рівень антитіл природним чином знижується з часом після інфекції або після вакцинації, але більш високі рівні вважаються більш захисними. Таким чином, очікується, що довготривалі антитіла забезпечать більш стійкий імунітет проти важкої форми COVID-19.

Дослідники виявили, що антитіла, створені бустером Moderna, виявилися довшими, ніж антитіла, вироблені бустером Pfizer. Рівень антитіл Moderna перевищував рівень Pfizer протягом п’яти місяців, до кінця періоду дослідження. Незважаючи на те, що результати були статистично значущими, Вілсон зазначає, що обидва бустери мРНК-вакцини забезпечують покращений і досить схожий рівень захисту від COVID-19 згідно з нещодавно опублікованими великими епідеміологічними дослідженнями.

Оскільки частота зараження COVID-19 у суспільстві була відносно високою під час введення бустерів, автори також вивчали вплив інфекції COVID-19 на рівень антитіл. Отримані дані свідчать про те, що «підвищена стійкість антитіл, яка спостерігається після бустерної вакцинації, не пояснюється гібридним імунітетом», – повідомляють дослідники.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Бустер, COVID-19, збільшує стійкість, реакція, антитіла, інфекції, результати, бустери, moderna, pfizer, ревакцинація, висновки, щеплення


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Нове дослідження показало, що немає ніяких відмінностей у результатах розвитку і поведінки дітей, у яких з’являлася реакція після щеплення, і дітей, я

Побічні реакції після щеплення не впливають на розвиток дитини

Щеплення | 08:00, 05.01.2023

Нове дослідження показало, що немає ніяких відмінностей у результатах розвитку і поведінки дітей, у яких з’являлася реакція після щеплення, і дітей, які ніколи його не мали.

Люди, які страждають на рак крові, часто мають слабку імунну систему, що піддає їх більшому ризику серйозно захворіти на COVID-19. Крім того, деякі ви

Вакцинація від COVID-19 захищає людей від раку крові

Щеплення | 08:30, 01.01.2023

Люди, які страждають на рак крові, часто мають слабку імунну систему, що піддає їх більшому ризику серйозно захворіти на COVID-19. Крім того, деякі види лікування раку призводять до того, що у цих пацієнтів після вакцинації проти COVID-19 утворюється

Гепатит В – це інфекція, спричинена вірусом гепатиту В. Він може передаватися через контакт із кров’ю чи іншими рідинами організму інфікованої людини.

Коли немовлята повинні отримати вакцину проти гепатиту B?

Щеплення | 14:00, 05.12.2022

Гепатит В – це інфекція, спричинена вірусом гепатиту В. Він може передаватися через контакт із кров’ю чи іншими рідинами організму інфікованої людини.

Згідно з новим дослідженням, щорічне щеплення від грипу може бути пов’язане з меншим ризиком інсульту.

Щеплення від грипу знижує ризик інсульту

Щеплення | 19:00, 04.12.2022

Згідно з новим дослідженням, щорічне щеплення від грипу може бути пов’язане з меншим ризиком інсульту.

Дослідники рекомендують маски, вакцини та пильність, щоб запобігти повторному зараженню.

Повторні інфікування COVID-19 підвищують ризик відмови органів

Хвороби | 19:00, 02.12.2022

Дослідники рекомендують маски, вакцини та пильність, щоб запобігти повторному зараженню.

Кажуть, що все залежить від часу, і це точно так, коли мова йде про вакцини. Вони найефективніші, коли їх дають у потрібний час.

Чи варто відкладати щеплення дитини?

Щеплення | 23:00, 01.12.2022

Кажуть, що все залежить від часу, і це точно так, коли мова йде про вакцини. Вони найефективніші, коли їх дають у потрібний час.

Міжнародне дослідження під керівництвом вчених Університету МакМастера, виявило, що вакцини проти грипу значно зменшують як пневмонію, так і серцево-с

Щеплення від грипу можуть захистити пацієнтів із серцевою недостатністю від ранньої смерті

Щеплення | 14:00, 26.11.2022

Міжнародне дослідження під керівництвом вчених Університету МакМастера, виявило, що вакцини проти грипу значно зменшують як пневмонію, так і серцево-судинні ускладнення у людей із серцевою недостатністю.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: