Що робити, аби не кричати на дитину

Adoption
Date
  • 6954 Переглядів
Іноді "квіти життя" настільки дратують своїх батьків неслухняністю, поганою поведінкою, а то й навіть є просто неконтрольованими, бо батьки починають кричати. Така демонстрація емоцій не лише руйнує власну нервову систему дорослих, але підриває їхній авторитет у дітей. Тому спілкуватися з дітьми у будь-якому випадку необхідно у врівноваженому стані.

Для цього є кілька правил, які допоможуть батькам знайти спільну мову зі своєю дитино.

1. Замість того, щоб накричати, напишіть про те, що вас не влаштовує у поведінці дитини

Якщо ви хочете сказати щось важливе, але не можете сказати це спокійно, спробувати записати це в коротку записку і дати їм її. Крім того, можна відправити SMS або повідомлення по електронній пошті. Вони отримають інформацію без вашого сердитого тону. Таку інформацію діти сприймуть обов'язково, до того ж будуть приємно здивовані. Такий метод краще застосовувати до старших дітей.

2. Використовуйте систему «трьох поверхів»

Вона має такі фази:

1. Розберіться, що хоче ваш малюк.
2. Поясніть, чого ви хочете.
3. Поясніть, чому.

3. Замість крику шепочемо

Якщо ви щось шепочете, дитина перестане бешкетувати, бо вся її увага буде націлена на вас. Якщо вона перепитає, що ви сказали, повторіть це більш гучним шепотом, але ніяк інакше. Поступово це призведе до зниження власного голосу дитини, якщо в цей момент він сильно розігрався і став гіперактивним.

4. Говорити треба "правильним" тоном

Фахівці стверджують, що діти, подібно тваринам, чітко реагують на інтонацію. Вони автоматично сприймуть фразу, сказану «правильним» ствердною тоном, як команду. Вони послухаються вас швидше, ніж якщо ви будете «мимрити» або безупинно кричати.

5. Якщо ви дратуєтеся, краще закривати очі

Точно не відомо, чому це працює, але це дійсно заспокоює і приводить думки в порядок. Вам зовсім не захочеться кричати на дитину.

6. Мотивація - основа комунікаційного процесу

Не можна кричати на дитину, тоді вона не зрозуміє, чого ви від неї хочете, і чому вона вчинила правильно. Поясність спокійно, а також мотивуйте дитину на правильну поведінку. Щоб вона знала, чому робити слід так, а не інакше.

7. Просто вийти

Якщо дитина дратує вас так, що ніякі способи заспокоєння не допомагають, просто вийдіть з кімнати. Якщо це не можливо, то повернутися до дитини спиною, тим самим демонструючи, що буря негативних емоцій націлена не в її сторону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: крик, дитина


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Якщо за часів молодості наших бабусь і дідусів вважалося, що коли дівчина не вийшла заміж до 25 років, то вона вже - стара дів, а сучасні жінки не пос

Шанси розлучитися менші: Фахівці назвали ідеальний вік для одруження

Весілля | 11:20, 15.05.2024

Якщо за часів молодості наших бабусь і дідусів вважалося, що коли дівчина не вийшла заміж до 25 років, то вона вже - стара дів, а сучасні жінки не поспішають зі штампами в паспорті. Проте як знати, що ви вже готові до цього кроку? Що поряд з вами - с

Раніше прийнято було говорити, що протилежності притягуються, але на ділі це не так. І науковці мають своє пояснення.

Вчені розповіли, чому насправді протилежності не притягуються

Сімейні справи | 08:30, 15.05.2024

Раніше прийнято було говорити, що протилежності притягуються, але на ділі це не так. І науковці мають своє пояснення.

У часи, коли наші дідусі і бабусі були молодими, вони одружувалися, а тоді починали жити разом. Тобто, їхні стосунки обов'язково мали бути офіційно оф

Чому сучасні пари все рідше офіційно оформляють свої стосунки?

Сімейні справи | 01:20, 15.05.2024

У часи, коли наші дідусі і бабусі були молодими, вони одружувалися, а тоді починали жити разом. Тобто, їхні стосунки обов'язково мали бути офіційно оформлені. А сучасні пари все частіше обирають спільний побут без офіційної частини.

Раніше, аби одружитися, потрібно було прийти у РАЦС із заявою, і лише через місяць вас одружували. Зробити це швидше можна було з поважних причин, нап

Як подати заяву на реєстрацію шлюбу через Дію

Сімейні справи | 11:20, 14.05.2024

Раніше, аби одружитися, потрібно було прийти у РАЦС із заявою, і лише через місяць вас одружували. Зробити це швидше можна було з поважних причин, наприклад, якщо наречена вагітна. Тепер, на щастя, є Дія.

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки.

Усиновлення в Україні стане простішим

Сімейні справи | 10:30, 13.05.2024

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки. І якщо ви готові їм це подарувати, у нас є хороші новини.

Чому суспільство так тисне на жінок з народженням дітей?

Плануємо дитину | 17:30, 12.05.2024

"А коли діти?", "А коли друге?", "А коли за братиком/сестричкою?", "Чому досі не завели дитинку?", "Годинник цокає, а ти ще не народила!", - мабуть, багатьом жінкам доводилося слухати подібні речі від людей, чию думку навіть не запитували. Чому ж наш

В Україні для сімей з трьома і більше дітьми передбачені соціальні гарантії і виплати.

Які пільги належать багатодітній сім'ї

Сімейні справи | 15:30, 12.05.2024

В Україні для сімей з трьома і більше дітьми передбачені соціальні гарантії і виплати.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: