Як партнерам зберегти пристрасть після народження дитини?

Adoption
Date
  • 249 Переглядів
Коли ви даєте цьому світу нову людинку, марно содіватися, що ваше життя може бути таким, як раніше. Ви - інші, і стосунки з партнером теж змінюються. І це не обов'язково має негативний сенс! Усе залежить від того, якими відносини були до появи дитини.

0929_3.jpg (29.11 Kb)


Сімейна терапевтка Софія Терлез і письменник Марк Лівін у подкасті розібрались, як зберегти тепло та сексуальний потяг у стосунках, коли в родині з’являється дитина.

Адаптація до дитини
Насправді батьки постійно живуть у невизначеності, адже дитина весь час росте й змінюється. Тому варто одразу прийняти той факт, що “за планом” усе не буде. Зовсім навпаки. Малюк як ніхто вчить тому, що в житті не буває все так, як того хочеш ти. Приблизно у два-три роки дитина стає “неконтрольованою”. У цей час тільки спокій і розуміння батьків допоможуть їй побороти свої емоції та впоратись з фрустраціями. Також на дитину дуже впливають стосунки між батьками. Якщо малюк постійно чує критику батьків на адресу одне одного, сварки, відчуває зневагу між татом і мамою, то це не пройде для родини безслідно. Якщо батьки постійно конфліктують між собою, то й дитина живе у “воєнному стані”. Такі малюки рідко бувають щасливими.

Як зберегти тепло в стосунках після народження дитини
Над стосунками потрібно постійно працювати та долати інерцію. Мамам варто навчитись довіряти дитину татові, бабусям, дідусям або няням. Але в цьому теж має бути баланс.

Найкраще — розробити рутину, певний графік, за яким догляд за дитиною має бути розділеним між батьками. Важливо проводити час і разом з малюком, і окремо одне з одним. А ще для того, щоб позбутись негативних емоцій та розслабитись, потрібно інколи дозволяти собі побути дитиною: потанцювати, помалювати, побешкетувати зі своїм сином чи донькою. Це допоможе і батькам зняти напругу, і дітям відчути підтримку мама й тата.

Інколи після довгого та важкого дня зовсім не лишається сил на будь-який контакт з партнером. А на фоні втоми виникають непорозуміння та сварки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: пристрасть, народження дитини


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

У стосунках важливо бути відвертими один з одним. І говорити про все, що вас турбує. Та є речі, про які краще не обманювати, та все ж, без зайвої потр

Що розумні жінки ніколи не розкажуть своїм чоловікам?

Мама | 08:30, 13.06.2024

У стосунках важливо бути відвертими один з одним. І говорити про все, що вас турбує. Та є речі, про які краще не обманювати, та все ж, без зайвої потреби - не розповідати.

Стосунки - це не тільки про почуття, це й про роботу. Хочете щасливий шлюб - працюйте над відносинами з партнером щодня. І з віком це завдання не зник

Чого хочуть жінки від чоловіків, коли їм за 40?

Сімейні справи | 01:20, 11.06.2024

Стосунки - це не тільки про почуття, це й про роботу. Хочете щасливий шлюб - працюйте над відносинами з партнером щодня. І з віком це завдання не зникає. Тож сьогодні говоримо про те, чого хочуть жінки від чоловіків, коли їм за 40.

Любов не залежить від того, скільки вам років. Хтось зустрічає кохання свого життя в 17, а хтось - у 47. І це нормально. Та психологи переконані, що є

Найбільш невдала різниця у віці в шлюбі

Сімейні справи | 10:30, 10.06.2024

Любов не залежить від того, скільки вам років. Хтось зустрічає кохання свого життя в 17, а хтось - у 47. І це нормально. Та психологи переконані, що є небажана різниця у віці, і якщо ви плануєте одружуватись, варто дізнатися, яка вона.

Стосунки - це не тільки про любов, це ще й велика праця. І як тільки ви перестаєте працювати над ними, вони можуть розсипатися. Тож коли помічаєте, що

Що допоможе вам з чоловіком перестати сваритися через дрібниці?

Сімейні справи | 08:30, 08.06.2024

Стосунки - це не тільки про любов, це ще й велика праця. І як тільки ви перестаєте працювати над ними, вони можуть розсипатися. Тож коли помічаєте, що почали часто сваритися через дрібниці, варто насторожитися. І обдумати, чому так відбувається.

У чоловіка є друзі. Навіть якщо вони протилежної статі - це не привід хвилюватися. Чи все ж варто? Сьогодні розповідаємо, яких правил краще дотримуват

Як бути, щоб подруга чоловіка не стала його коханкою?

Сімейні справи | 11:20, 07.06.2024

У чоловіка є друзі. Навіть якщо вони протилежної статі - це не привід хвилюватися. Чи все ж варто? Сьогодні розповідаємо, яких правил краще дотримуватися, щоб вона не стала його коханкою.


Багато з нас мають шкідливу звичку гортати новини і фото в соцмережах перед сном. Психологи розповіли, що цього робити не варто, якщо хочете зберегти

Як соцмережі впливають на ваші стосунки?

Психологія | 06:20, 31.05.2024

Багато з нас мають шкідливу звичку гортати новини і фото в соцмережах перед сном. Психологи розповіли, що цього робити не варто, якщо хочете зберегти свої стосунки.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: