5 етапів, через які можуть пройти лише міцні пари

Adoption
Date
  • 292 Переглядів
Хоча всі відносини починаються і закінчуються по-різному, психологам усе ж таки вдалося вивести формулу, за якою можна перевірити ваше кохання на профпридатність.

8780_2.jpg (44.81 Kb)

ЗАКОХАНІСТЬ
Закоханість, мабуть, найбільш бентежне і непередбачуване почуття: часто ми просто втрачаємо голову від людини, яка, здавалося, ніколи б нам не сподобалася. Цього не можна відвернути чи проконтролювати: як не називай це божевілля — цунамі чи хімія, від нього справді не втекти. Усе тому, що ми піддаємося не свідомому вибору, а інстинкту, який, утім, задовольняється лише тимчасово. У цей період партнер здається нам найідеальнішою людиною на планеті — звичайно, доки закоханість не переходить на наступний рівень або зовсім не зникає.

РОЗВИТОК
Коли ми освідчуємося у коханні, робимо усвідомлений вибір. Отже, перша стадія добігла кінця і ми розуміємо, що готові продовжувати стосунки. Ви прив’язуєтеся до партнера, будуєте спільні плани, ви впевнені одне в одному, ростете та розвиваєтеся. Саме на цьому етапі багато пар приймають рішення про спільне життя та шлюб. І якщо у вас немає сумнівів у тому, що це справді ваша людина, то ви йдете далі.

РОЗЧАРУВАННЯ
Розчарування та відчуження — переломна стадія, яку багато хто так і не долає. Якоїсь миті ви розумієте, що не відчуваєте колишніх емоцій поруч із коханим, а ваші надії на безхмарне майбутнє зникли. Ви розумієте, що вас не влаштовують такі стосунки, але не можете знайти причини — у чому справа? Тоді ви шукаєте привід, щоб посваритися, а будь-яка дрібниця, на яку ви раніше не звертали уваги, виводить вас із себе.

Справді, коли ми закохані, все в партнері здається нам перебільшено прекрасним, а на стадії розчарування навіть те, що колись у ньому подобалося, починає дратувати. І ось ви ставите собі питання: «Чи правильний вибір я зробила?» Тільки без паніки — цю стадію можна і треба пережити.

РОБОТА
Ви зможете врятувати ситуацію тільки в тому разі, якщо зміните спосіб мислення. І за роботу над собою та стосунками ви отримаєте нагороду: почуття стануть дорослішими та міцнішими. Ми неідеальні: у всіх є проблеми та комплекси. Тому вам належить закохатися не в переваги, а в недоліки одне одного. Так, відносини — це робота, тому важливо зрозуміти, що для справжнього кохання потрібен час, терпіння та сили.

КОХАННЯ, ЯКА ПЕРЕЖИВЕ ВСЕ
Поодинці справлятися зі щоденними проблемами важко, тому в усі часи ми підсвідомо шукаємо партнера (навіть ті, хто вирішив стати відлюдником), який стане нашим вірним союзником. Але не буває так, щоб людина повністю задовольняла ваші запити: ми всі різні, тому доведеться підлаштовуватися одне під одного. Інше питання — наскільки обережно і дбайливо ви це робите. Коли ви пройдете через усі труднощі, то знайдете головного однодумця, а це, погодьтеся, найважливіше.

На останній стадії ви, як правило, нічого не приховуєте, знаєте сильні та слабкі сторони одне одного і любите партнера таким, яким він є. І саме в цей момент розумієте: справжнє кохання існує. А тепер настав час перевертати гори разом, адже вам усе під силу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, відносини, секс, пара, проблеми в сім'ї


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Сьогодні ми підготували для вас історію, яка змушує задуматись про материнство і батьківство, при дитинство, яке було у кожного з нас, і як воно вплин

Бабусина мудрість: «Чому не можна карати дітей?»

Сімейні справи | 06:20, 11.04.2024

Сьогодні ми підготували для вас історію, яка змушує задуматись про материнство і батьківство, при дитинство, яке було у кожного з нас, і як воно вплинуло на все наше подальше життя.

Гороскопи - така собі

Жартівливий гороскоп: яка ти подруга за знаком зодіаку?

Сімейні справи | 01:20, 11.04.2024

Гороскопи - така собі "наука" і довіряти їй своє сьогодення було б нелогічним. Проте, якщо до всього ставитись з гумором, можна знайти ще один привід для усмішки. Саме тому сьогодні ми підготували жартівливий гороскоп про те, чи вмієте ви дружити.


Не всім дається це рішення легко. Багато пар проходять

Як пережити шок від рішення розлучитися?

Сімейні справи | 12:10, 07.04.2024

Не всім дається це рішення легко. Багато пар проходять "вогонь і воду" перш, ніж вирішити розійтися. І якщо ви прийшли до цього моменту в своєму житті, як бути далі?

Автори нового дослідження розповіли, як одружені партнери впливають на здоров’я один одного.

Чим корисний шлюб для здоров'я?

Сімейні справи | 00:30, 03.04.2024

Автори нового дослідження розповіли, як одружені партнери впливають на здоров’я один одного.

Ви можете їх порахувати?

Україна має рекорд. Найбільша родина

Сімейні справи | 23:00, 02.04.2024

Ви можете їх порахувати?

Ви, напевно, помічали, що сприйняття часу залежить від віку. Вчені спробували зрозуміти чому.

Чому діти і дорослі сприймають час по-різному?

Дитина | 07:40, 01.04.2024

Ви, напевно, помічали, що сприйняття часу залежить від віку. Вчені спробували зрозуміти чому.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: