6 щоденних звичок, які непомітно підривають здоров'я

Adoption
Date
 • 289 Переглядів
У будинку може бути багато речей, звичне використання яких кожен день здатне підірвати здоров’я.

2085_1.jpg (12.98 Kb)


Включення зволожувача повітря
Прилади зволожувачів легко накопичують в собі цвіль і патогени, які викидають в повітря шлейфи шкідливих для здоров’я субстанцій. Крім того, наявність занадто великої кількості вологи в повітрі може перетворити житло в місце розмноження пилових кліщів. Необхідно ретельно чистити портативні зволожувачі повітря кожен третій день і не залишати їх працюючими в режимі нон-стоп.

Використання ватних паличок
Медики підкреслюють, що немає сенсу вичищати будь-яку бруд з вух, крім тієї частини, яку можна очистити, помістивши подушку вказівного пальця в отвір каналу. Щоденне використання ватних паличок може привести до того, що вушний віск виявиться проштовхнутим вглиб, що загрожує пошкодженням барабанної перетинки.

Застосування антибактеріального мила
Насправді всі види мила вбивають бактерії, тому немає ніякої необхідності купувати спеціально антибактеріальні види. Компоненти такого мила, триклозан або триклокарбан, проявили в дослідженнях здатність руйнувати ендокринну систему. Крім того, антибактеріальні інгредієнти можуть стимулювати розвиток антибактеріальної стійкості.

Сидіння на стільці
З тривалим сидінням в нерухомому стані пов’язаний підвищений ризик серцевих захворювань, ожиріння і смертності. Необхідно вставати і ходити протягом мінімум двох хвилин щогодини.

Використання блендера
За даними NSF International, незалежної організації, яка перевіряє здоров’я і безпеку споживчих товарів, прокладка блендера є третім найбруднішим предметом на кухні, – на ній можуть міститися сальмонела, кишкова паличка, дріжджі і цвіль.

Чищення зубів відбілюючою пастою. Така звичка веде до стирання емалі і підвищення чутливості зубів.

Ретельне миття в душі
Якщо митися щодня під гарячим душем з використанням миючих засобів, може знизитися захисний бар’єр шкіри. Шкіра позбавляється природної жирової плівки, стає сухішою, покривається мікротріщинами. Все це знищує корисні бактерії, що живуть на шкірі, – це загрожує ослабленням імунітету, схильністю до інфекцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


  Теги: здоров'я, шкідливі звички


  Система Orphus

  Цікаво також:


  Новини по темі

  До 2035 року більша частина населення світу матиме надлишкову вагу або страждатиме від ожиріння, якщо уряди не впровадять рішучі заходи для стримуванн

  Лікарі б'ють на сполох: до 2035 року більшість людей у світі матиме зайву вагу

  Здоров'я | 08:00, 18.07.2023

  До 2035 року більша частина населення світу матиме надлишкову вагу або страждатиме від ожиріння, якщо уряди не впровадять рішучі заходи для стримування зростаючої епідемії надмірної ваги.

  Вчені вкотре підтвердили, що безпечного рівня пасивного куріння не існує. Науковці встановили, що цигарковий дим порушує епігенетику дитини, яка переб

  Чому не можна курити поруч з вагітними?

  Я вагітна | 10:00, 10.07.2023

  Вчені вкотре підтвердили, що безпечного рівня пасивного куріння не існує. Науковці встановили, що цигарковий дим порушує епігенетику дитини, яка перебуває в утробі матері.

  Психолог Анастасія Ізотова пояснила, що генетично батьки можуть передати дітям схильність до чогось. Проте, чи вона розвинеться залежить від умов, в я

  Як пояснювати дітям шкідливі звички батьків?

  Шкідливі звички | 12:00, 29.06.2023

  Психолог Анастасія Ізотова пояснила, що генетично батьки можуть передати дітям схильність до чогось. Проте, чи вона розвинеться залежить від умов, в яких малюк зростає. Один зі способів передати звичку — демонструвати її на власному прикладі.

  Вчені вперше оцінили вплив куріння та інших негативних чинників навколишнього середовища на дітей. Вони прийшли до висновку, що пасивне вдихання шкідл

  З'ясували новий негативний вплив пасивного куріння на дітей

  Здоров'я | 05:00, 29.06.2023

  Вчені вперше оцінили вплив куріння та інших негативних чинників навколишнього середовища на дітей. Вони прийшли до висновку, що пасивне вдихання шкідливих речовин прискорює біологічне старіння.

  Вплив алкоголю під час вагітності може порушувати фізичний та розумовий розвиток дитини, зокрема затримку мови, поведінкові та інші порушення.

  МРТ показало, як споживання алкоголю під час вагітності порушує мозок плоду

  Я вагітна | 07:00, 26.06.2023

  Вплив алкоголю під час вагітності може порушувати фізичний та розумовий розвиток дитини, зокрема затримку мови, поведінкові та інші порушення.

  Внучки та правнучки чоловіків, які почали курити до статевого дозрівання, мають більше проблем із зайвою вагою. Дослідження проводилось науковцями з Б

  Негативний вплив від куріння передається навіть внукам

  Тато | 08:00, 22.06.2023

  Внучки та правнучки чоловіків, які почали курити до статевого дозрівання, мають більше проблем із зайвою вагою. Дослідження проводилось науковцями з Бристольського університету.

  Пасивне або вторинне куріння завдає шкоди дитячим артеріям. А це загрожує подальшим розвитком хвороб серця. Нове наукове дослідження підтвердило шкоду

  Названо нову шкоду пасивного куріння для дітей

  Шкідливі звички | 07:00, 18.05.2023

  Пасивне або вторинне куріння завдає шкоди дитячим артеріям. А це загрожує подальшим розвитком хвороб серця. Нове наукове дослідження підтвердило шкоду пасивного куріння для дітей. Воно повинно стати попередженням для батьків, які курять та не гасять

  Коментарі до новини


  Додати коментар до публікації
  Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


  Код:
  captcha

  Введіть код: