Три поширені міфи про кесарів розтин

Adoption
Date
  • 3794 Переглядів
Чому не варто довіряти?

9073_099.jpeg (37.87 Kb)


Міф № 1. Кесарів розтин можуть зробити за бажанням жінки.

Кесарів розтин, як і будь-який медичний втручання, має ризик ускладнень. Тому і показання до операції повинні бути серйозними. Бажання чи небажання майбутньої мами до таких не належать.

Абсолютними показаннями до цієї операції є серйозні ускладнення вагітності та пологів, а також проблеми зі здоров'ям у жінки.

Міф № 2. Після операції на шкірі залишається грубий рубець.

Зараз техніка операції удосконалилася. Якщо кілька років тому на шкірі робили вертикальний розріз від пупка, то сьогодні його роблять поперечним над лобком по лінії бікіні. Завдяки сучасному шовного матеріалу і техніці косметичного (внутрішньошкірного) накладення шва з часом такий розріз перетворюється в тонку, ледь помітну смужку на шкірі. Загоєнню шва допомагає активне вироблення колагену, а його зовнішній вигляд залежить від індивідуальних особливостей жінки.

Коли епідуральна і спінальна анестезія протипоказана, при кесаревому розтині використовується ендотрахеальний наркоз. Його ж можуть застосувати і при екстренній операції.

Міф № 3. Після кесаревого розтину природні пологи неможливі.

Це правдиво лише частково. Операція проводиться, коли зберігаються показання, що стали причиною першого кесаревого розтину. Наприклад, якщо у жінки анатомічно вузький таз II-III ступеня звуження або ускладнена міопія. Найголовніше тут для лікаря - оцінити всі ризики і прийняти правильне рішення. Важливо пам'ятати при цьому, що зараз жодне дослідження під час вагітності не дозволяє достовірно оцінити стан рубця на матці і дати 100% гарантію благополучних природних пологів. Тому часто після першого кесаревого розтину другі пологи теж проводяться оперативним шляхом. Це дозволяє знизити ризики для малюка і для мами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: пологи, кесарів розтин


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як відбуваються пологи? Повідомляє сайт Наша мама.

Чим може загрожувати двійне обвиття малюка пуповиною

Пологи | 18:00, 28.05.2020

Як відбуваються пологи? Повідомляє сайт Наша мама.Як це пояснюють лікарі?

Нудота і діарея свідчать про початок пологів

Пологи | 16:00, 15.05.2020

Як це пояснюють лікарі?

Як пояснюють перебіг цих пологів лікарі?

Проднормальні пологи: чому не потрібно панікувати

Пологи | 12:00, 15.05.2020

Як пояснюють перебіг цих пологів лікарі?Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: