Неймовірні факти про психологію новонароджених

Adoption
Date
  • 1797 Переглядів
1 Всі діти народжуються занадто рано

Якби не було обмежень за розміром тазу жінки, діти залишалися б розвивається в утробі матері значно довше, запропонували фахівці порівняльної біології. Мозок і розум маляти розвиваються в перші 5 років життя. Щоб успішно народитися, новонароджений мозок повинен досягати всього однієї чверті розміру дорослого. Відповідно, деякі педіатри маркують перші три місяці життя дитини як "четвертий квартал" вагітності, щоб підкреслити, наскільки беззахисні і потребують догляду діти на цьому етапі. Перша соціальна посмішка, наприклад, зазвичай не з'являється, поки немовля не досягне віку 10-14 тижнів.

8109_1ip.jpg (54.71 Kb)


2. Батьки відповідальні за розвиток мозку дитини

Мозок дитини розвивається, щоб реагувати на вихователів, і допомогти малюкові рости. Префронтальна кора новонароджених - так звана "виконавча" площа мозку - здійснює не так вже багато контролю, тому зусилля з виховання та дисципліні не мають сенсу на даному етапі.

3. Смішні обличчя і звуки важливі для розвитку

Коли немовлята наслідують міміку їх батьків, це викликає емоції в них. Це допомагає немовлятам побудувати їх основне вроджене розуміння емоційного спілкування і може пояснити, чому батьки прагнуть зробити перебільшено щасливі або сумні вирази обличчя для своїх малюків, роблячи їх більш зручними для наслідування.

4. Сприйняття малюка

Дитячий мозок має набагато більше нейронних зв'язків, ніж мозок дорослого. У результаті дослідники запропонували, що сприйняття реальності дитиною є більш розмитим (менше сфокусованим), ніж сприйняття дорослих.

5. Дитячі сигнали навчання

У світлі свого сприйняття, немовлята можуть зосередити увагу лише на мить. І коли вони це роблять, то зазвичай видають звук, щоб передати інтерес.

За матеріалами "RAUT.RU".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, немовля, сприйняття, психологія


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Якщо ми з вами і наші батьки, і батьки їхніх батьків... мали чіткий графік грудного вигодовування (не частіше, ніж 2-3 години між прийомами їжі), то с

Чому не потрібно годувати новонародженого щоразу, коли він плаче?

Немовля | 11:20, 11.06.2024

Якщо ми з вами і наші батьки, і батьки їхніх батьків... мали чіткий графік грудного вигодовування (не частіше, ніж 2-3 години між прийомами їжі), то сучасні немовлята харчуються на вимогу. Тому у багатьох є стереотип: новонароджений плаче - значить,

Для непідготовленої людини раптова дитяча істерика може бути дуже стресовою подією. Коли маленька дитина не отримує бажане, її фрустрація проявляється

3 дієвих способи, які допоможуть дитині пережити істерику

Дитина | 01:20, 09.06.2024

Для непідготовленої людини раптова дитяча істерика може бути дуже стресовою подією. Коли маленька дитина не отримує бажане, її фрустрація проявляється у сильній емоційній реакції крайнього нервового збудження. Часто це виглядає як гучний плач та крик

Ваша дитина погано спить? Прокидається серед ночі і плаче, або довго не може заснути? Давайте дізнаємося, у чому причина.

Порушення сну у дітей: причини

Дитина | 01:20, 06.06.2024

Ваша дитина погано спить? Прокидається серед ночі і плаче, або довго не може заснути? Давайте дізнаємося, у чому причина.

Медики рекомендують годувати дитину грудним молоком до першого року життя малюка. Та трапляється, що діти не хочуть відмовлятися від цього тісного кон

Як завершити грудне вигодовування без шкоди для мами і дитини?

Післяпологовий період | 12:10, 31.05.2024

Медики рекомендують годувати дитину грудним молоком до першого року життя малюка. Та трапляється, що діти не хочуть відмовлятися від цього тісного контакту з мамою. Як відлучити дитину від грудей у такому випадку, щоб це не було стресово?

Психологи стверджують, що часто ми повторюємо помилки наших батьків, бо будуємо стосунки з моделі відносин наших батьків. Це стосується не лише шлюбу.

Як стосунки з мамою впливають на досягнення дитини?

Мама | 10:30, 30.05.2024

Психологи стверджують, що часто ми повторюємо помилки наших батьків, бо будуємо стосунки з моделі відносин наших батьків. Це стосується не лише шлюбу. Виявляється, що взаємини з батьками можуть впливати на наші досягнення у дорослому віці.

Якщо ваша дитина проковтнула гострий предмет, магніти чи кнопкоподібну батарейку, слід негайно звернутися за медичною допомогою в дитячий стаціонар.

Дитина проковтнула сторонній предмет: що робити?

Дитина | 09:30, 28.05.2024

Якщо ваша дитина проковтнула гострий предмет, магніти чи кнопкоподібну батарейку, слід негайно звернутися за медичною допомогою в дитячий стаціонар.

Коли малеча починає кашляти, це виглядає лячно, адже найменші дітки ще не вміють добре відкашлювати і через це у них може червоніти чи навіть синіти н

Як лікувати кашель у немовлят?

Хвороби | 07:40, 25.05.2024

Коли малеча починає кашляти, це виглядає лячно, адже найменші дітки ще не вміють добре відкашлювати і через це у них може червоніти чи навіть синіти носогубний трикутник. Тож даний симптом не можна ігнорувати.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: