Мазок Папаніколау: для чого беруть та можливі ускладнення

Adoption
Date
  • 1087 Переглядів
Мазок Папаніколау – це гінекологічний тест, який використовується для оцінки клітин шийки матки у жінок. Під час цього скринінгового тесту на рак шийки матки, який також називають Пап-тестом, невелика кількість клітин видаляється з шийки матки за допомогою крихітної щітки. Ці клітини потім досліджуються в лабораторії на наявність будь-яких типів відхилень. Хоча мазки Папаніколау зазвичай не викликають ускладнень, після цього тесту можливий тимчасовий дискомфорт або кровотеча.

50_1368_large.jpg (28.6 Kb)

Тазовий дискомфорт або біль
Більшість жінок не відчувають болю після мазка Папаніколау. Однак у деяких випадках ви можете відчувати легкі відчуття тазового дискомфорту, тиску або болю, коли ваш лікар видаляє клітини шийки матки. Такі ускладнення є тимчасовими і, як правило, зникають, як тільки здається мазок.

Судоми
Легкі спазми в животі можуть виникнути як можливе ускладнення мазка Папаніколау. У вас можуть виникнути спазми в животі під час або відразу після аналізу Папаніколау. Якщо спазми в животі турбують, ви можете прийняти безрецептурний знеболюючий препарат, якщо його дозволив лікар.

Вагінальна кровотеча
Зішкріб клітин з шийки матки може викликати подразнення або запалення цієї області. Отже, після мазка Папаніколау у вас може виникнути вагінальна кровотеча. Вагінальна кровотеча, як правило, слабка і стихає протягом доби після мазка. Ви можете помітити, що ваші нормальні вагінальні виділення виглядають незвичайно рожевими або містять невелику кількість крові. Якщо у вас виникла постійна або рясна вагінальна кровотеча після здачі мазка Папаніколау, зверніться до лікаря.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: пап-тести, тести в гінекології, тест, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, Папаніколау, кровотеча, животі, ускладнення, виникнути, спазми, можете, клітин, дискомфорт


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Їхній мозок реагує на негативні батьківські коментарі так само, як на фізичний біль.

Критика з боку батьків ранить підлітків

Школярі | 01:20, 14.07.2024

Їхній мозок реагує на негативні батьківські коментарі так само, як на фізичний біль.

Діти в сім'ях, які є власниками собак, значно активніші в порівнянні зі своїми однолітками, які не мають вихованців.

Виявлено несподівану перевагу наявності собаки у сім'ї

Сімейні справи | 00:30, 14.07.2024

Діти в сім'ях, які є власниками собак, значно активніші в порівнянні зі своїми однолітками, які не мають вихованців.

Вчені з Німеччини та Швейцарії попросили 430 осіб віком від 20 до 59 років відповісти на запитання, пов'язані з їхнім суб'єктивним відчуттям часу. Уча

Для батьків час тече швидше, ніж для бездітних людей

Сімейні справи | 01:20, 13.07.2024

Вчені з Німеччини та Швейцарії попросили 430 осіб віком від 20 до 59 років відповісти на запитання, пов'язані з їхнім суб'єктивним відчуттям часу. Учасників опитування запитували: "Як вам здається, наскільки швидко пролетіли останні 10 років?" Чим шв

Батьки можуть брехати з добрих намірів, наприклад заявити, що без каші дитина ніколи не виросте. Але дослідники дійшли висновку, що брехня матері та б

Як брехня мами і тата впливає на дитину?

Сімейні справи | 00:30, 13.07.2024

Батьки можуть брехати з добрих намірів, наприклад заявити, що без каші дитина ніколи не виросте. Але дослідники дійшли висновку, що брехня матері та батька може позначитися на дорослому житті дитини.

Фахівець з демографії Летиція Менкаріні з Університету Бокконі (Мілан, Італія) та її колеги провели дослідження, засноване на детальному аналізі взаєм

У якому віці діти приносять батькам найбільше щастя?

Сімейні справи | 14:50, 12.07.2024

Фахівець з демографії Летиція Менкаріні з Університету Бокконі (Мілан, Італія) та її колеги провели дослідження, засноване на детальному аналізі взаємозв'язків між щастям, тобто суб'єктивним відчуттям власного добробуту та батьківством.

Підсвідомо тати все одно віддають перевагу синам, а мами – дочкам. Якщо запитати батьків, кого з дітей вони більше люблять, то вони, швидше за все, ск

Вчені з'ясували, кого насправді більше люблять мами і тати

Сімейні справи | 11:20, 11.07.2024

Підсвідомо тати все одно віддають перевагу синам, а мами – дочкам. Якщо запитати батьків, кого з дітей вони більше люблять, то вони, швидше за все, скажуть, що всіх однаково. Однак не виключено, що насправді вони, самі того не підозрюючи, брешуть.

Закритість, відсторонення від розмов та ігнорування спільного дозвілля з батьками може говорити, що дитині не вистачає спілкування з близькими.

Як батькам зрозуміти, що дитині не вистачає спілкування з близькими

Сімейні справи | 10:30, 11.07.2024

Закритість, відсторонення від розмов та ігнорування спільного дозвілля з батьками може говорити, що дитині не вистачає спілкування з близькими.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: