Дитячі хвороби. Гіперактивність

Adoption
Date
  • 2162 Переглядів
Всі здорові діти активні. Одні - якусь частину часу, а інші дуже активні завжди. З цих активних дітей тільки мала частина має справжній гіперкінезис (сильну рухливість) - захворювання, при якому (за певних обставин) вони не в змозі бути спокійними і неемоційними більш ніж кілька миттєвостей.
Гіперактивність (гіперкінезис) - це частина клінічної картини, описуваної як мінімальна мозкова дисфункція. Іншими симптомами, які можуть бути присутніми в будь-якому поєднанні, є: погана координація (незграбність), емоційні спалахи, втрата концентрації і нездатності до навчання.

Гіперактивність може бути завдяки пізньому або неправильного розвитку мозкових центрів, чиї функції полягають в фільтрації вхідного стимулу (зору, звуки, запахи, дотики, смаки) і регулюванні самоконтролю.

Поведінка, що нагадує гіперактивність, проглядається у дітей з нормальними мозковими центрами, але чиї центри ніколи не були стимульовані або навчені. Діти, які виростають у повній дозволеності або в повному запереченні, можуть мати такі неприборкані центри контролю.

Діагноз

Гіперактивність звичайно явно очевидна: дитина знаходитися в постійному фізичному русі. Така поведінка подразнююча і часто деструктивна, але не злобна. Дитина не може сидіти спокійно і читати, не може спокійно дивитися телевізор більш ніж кілька секунд.

Тестування у досвідченого психолога зазвичай підтверджує діагноз. Інші тести, такі як електроенцефалограма, можуть бути зроблені, але, як правило, вони не приносять великої користі.

Домашнє лікування

Домашнє лікування обмежене без професійної поради. Коли Ви отримали таку пораду, домашнє лікування набуває величезну важливість, але тільки якщо воно відповідає особливостям дитини.

Іноді кофеїн зменшує гіперкінезис, але і його не можна вживати без рекомендації професіонала. Якщо уникати всієї їжі з штучними барвниками, ароматами і консервантами, то це може також надати якусь допомогу. Особливу увагу, необхідно при такій дієті, може поліпшити поведінку дитини.

Запобіжні заходи

Реальна гіперактивність присутня з дитинства. Якщо Ваша, нормальна в цьому плані, дитина раптом стає надмірно активною після першого або другого року життя, ключ до розгадки подібної поведінки шукайте в її оточенні.

Якщо дитина надмірно активна з одним з батьків, а не з обома, у неї немає гіперкінезиса. Думка про гіперактивность дитини має виходити від досвідченого професіонала. Достовірний діагноз часто вимагає проведення низки досліджень.

Медичне лікування

Ваш лікар проведе повне фізичне і неврологічне обстеження, включаючи перевірку слуху і зору. Буде складена ретельна і детальна історія хвороби, дана оцінка шкільним звітам, рекомендований ряд психологічних (психометричних) тестів. Ваш лікар може спробувати діагностичні або терапевтичні випробування медичних препаратів і зажадає чітких і послідовних звітів від батьків і вчителів щодо будь-яких змін у поведінці Вашого малюка.

Гіперактивна дитина часто вимагає спеціальних умов навчання і іноді поради психіатра про які-небудь емоційні проблеми, які будуть стосуватися тільки її, а не членів її сім'ї, однокласників або однолітків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: хвороби, дитина, гіперактивність, лікування


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі


Які причини викликають спрагу?

Чому дитина п'є багато води вночі

Дитина | 13:00, 06.03.2020

Які причини викликають спрагу?

П'ять причин того, що дитина постійно хворіє

Хвороби | 12:00, 25.02.2020

Чи є якісь загальні фактори?


Іноді ходіння малюка через сон може налякати більше, ніж вам здається

Про яку небезпечну хворобу може свідчити дитячий лунатизм

Хвороби | 13:00, 22.02.2020

Іноді ходіння малюка через сон може налякати більше, ніж вам здається


Найпоширеніші симптоми, які вкажуть на проблему

Отит чи алергія: як розпізнати захворювання вух

Хвороби | 18:00, 25.01.2020

Найпоширеніші симптоми, які вкажуть на проблему

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: