Дитячі хвороби. Бородавки

Adoption
Date
  • 3285 Переглядів
Бородавки - це новоутворення на шкірі, викликані специфічним вірусом. Незважаючи на те, що бородавки можуть розрізнятися за своїм зовнішнім виглядом, вони викликані одним і тим же вірусом.
Звичайна бородавка - це проста, груба бородавка, яка варіюється за розміром і може розташовуватися на будь-якій ділянці шкіри. Бліда бородавка - це маленька, гладка, рожева бородавка, яка вражає руки.

Плантарні (підошовні) бородавки розташовуються на ступнях ніг. Вони можуть бути схильні пресуванню ступень ноги і оточені мозолями. Групи підошовних бородавок називають «мозаїкою».

Бородавки можуть передаватися при прямому контакті або через подряпини. Підошовні бородавки можуть також передаватися через взуття, яку носив людина, у якої вже є така «мозаїка».

У 67% дітей, що мають такі бородавки, зникають самі по собі протягом двох або трьох років, а у 95% дітей бородавки бувають протягом десяти років. Тим не менш, деякі з них повинні бути вилікувані.

Підошовні бородавки вимагають лікування, якщо вони викликають біль. Бородавки, які розташовуються під нігтями, можуть сприяти постійній деформації, якщо їх не лікувати. Бородавки на обличчі і повіках видаляються в косметичних кабінетах.

Всі інші бородавки не є шкідливими і можуть бути проігноровані до тих пір, поки вони не заподіюють неспокою, не викликають часту кровотечу або не стають інфекційними.

Діагноз

Багато бородавок безсумнівні, але бувають й інші випадки. Коли підошовні бородавки тонкі, їх можна прийняти за дрібні коричневі уламки на підошві ноги. Їх також важко відрізнити, коли вони оточені мозолями.

Домашнє лікування

Для безпечного видалення бородавки (крім тих, що знаходяться на обличчі) використовуйте одне з декількох косметичних препаратів для їх видалення. Зазвичай лікування продовжується кілька днів або навіть тижнів.

Запобіжні заходи

Не можна самостійно лікувати бородавки на обличчі або повіках в домашніх умовах. Якщо є сильний біль або почервоніння навколо шкіри, необхідно припинити лікування.

Підошовні бородавки можуть бути видалені в домашніх умовах, проте успіх гарантований рідко. Бородавки, які знаходяться під нігтями, не слід лікувати в домашніх умовах.

Медичне лікування

Лікування для всіх випадків буває різним і не завжди успішним. Воно може навіть збільшити кількість бородавок і зажадати подальшого лікування.

Зазвичай Ваш лікар видаляє бородавки за допомогою кислот, електричного припікання, хірургії (вискоблювання), рідкого нітрогену, твердого діоксиду або фенолу.

Часто бородавки можуть бути вилікувані за допомогою мозольного оператора.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: хвороби, бородавки, лікування, дитина


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Про це розповідає Євген Комаровський.

Температура без інших симптомів: що може бути причиною?

Доктор Комаровский | 07:50, 16.01.2021

Про це розповідає Євген Комаровський.

Біль у попереку може завдавати чимало проблем, особливо якщо він систематичний. Давайте дізнаємось, якими можуть бути його причини.

Головні причини, які провокують біль у попереку

Хвороби | 06:50, 16.01.2021

Біль у попереку може завдавати чимало проблем, особливо якщо він систематичний. Давайте дізнаємось, якими можуть бути його причини.

Китайські вчені дослідили вплив розмірів простору на розподіл крапель від кашлю або чхання хворого на коронавірус і з'ясували, що у вузьких приміщення

Вчені з'ясували, де найлегше заразитися COVID-19

Інфекції | 05:00, 11.01.2021

Китайські вчені дослідили вплив розмірів простору на розподіл крапель від кашлю або чхання хворого на коронавірус і з'ясували, що у вузьких приміщеннях, наприклад коридорах, значно збільшується ризик інфікуватися COVID-19.

Жартувати із здоров'ям не варто, особливо якщо мова йде про серце. Виявляється, навітьїжа може позитивно впливати на стан серця.

Їжа, яка буде корисною для тих, у кого проблеми з серцем

Профілактика і лікування | 05:50, 10.01.2021

Жартувати із здоров'ям не варто, особливо якщо мова йде про серце. Виявляється, навітьїжа може позитивно впливати на стан серця.

Як знати, що твоєму організму не вистачає такого корисного елементу, як залізо?

Втома, ламке волосся і нігті? Вам не вистачає заліза

Профілактика і лікування | 07:50, 09.01.2021

Як знати, що твоєму організму не вистачає такого корисного елементу, як залізо?

Руки - не тільки паспорт, а й свого роду ваша медична картка. Адже довжина пальців, обсяг зап'ястя і навіть сила рукостискання здатні попередити про р

Серйозні захворювання, які можна визначити по руках

Хвороби | 06:50, 09.01.2021

Руки - не тільки паспорт, а й свого роду ваша медична картка. Адже довжина пальців, обсяг зап'ястя і навіть сила рукостискання здатні попередити про ризик розвитку різних захворювань. Оцініть своє здоров'я - прямо зараз!

Спочатку ми думали, що темні кола під очима - це результат втоми і безсонних очей. Але не все так просто. Виявляжться, вони можуть бути ознакою захвор

Темні кола під очима є ознакою серйозного захворювання - медики

Хвороби | 05:50, 09.01.2021

Спочатку ми думали, що темні кола під очима - це результат втоми і безсонних очей. Але не все так просто. Виявляжться, вони можуть бути ознакою захворювання.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: