Як батьки самі роблять дітей неслухняними?

Adoption
Date
  • 119 Переглядів
Часто батьки стикаються з проблемою, що в якийсь момент дитина стає абсолютно неконтрольованою та неслухняною. А ви їй і пояснюєте, що так поводитися не можна, і голос підвищуєте, а результату немає! Можливо, час придивитися до себе і до своєї поведінки, перш ніж сваритись на дитину?

9042_6.jpg (45 Kb)

. Ви часто погрожуєте
Дитина сперечається і робить все на зло? Одні в таких випадках намагаються звернутись до здорового глузду, інші починають погрожувати: «Будеш погано поводитися, більше не любитиму тебе», «Віддам до дитбудинку», «Забере поліція».

Діти чудово відчувають фальш. Обманюючи малюка, ви втратите його довіру, він вважатиме батьків брехунами, а його поведінка лише погіршиться. Краще сказати так: «Я люблю тебе, але твою поведінку я не схвалюю».

2. Ви приділяєте дитині мало уваги
Ви працюєте з ранку до ночі, щоб купити дитині наймоднішу іграшку чи гаджет. Замість слів подяки ви отримуєте сльози та примхи. Чому така несправедливість? Якщо дитина не отримує достатньо уваги, яку їй необхідно, вона знаходить свій спосіб її отримати – непослух. Дитині не так потрібні подарунки від вас, як вихідний в аквапарку разом із вами.

Любов — це не подарунки, а дозвіл дитині виявляти будь-які емоції, приймати її та цікавитися її життям.

3. Ви постійно наказуєте
Якщо батьки спілкуються з дитиною тільки в наказному тоні, діти одразу ж пручаються і впираються. У такий спосіб малюк показує, що він особистість. Його рішення може бути не надто правильним, зате своїм.

Звідки вам знати, що ви правильно мислите? Батьки теж мають комплекси та психологічні травми з дитинства. Не відкидайте, що і у вас може бути неправильна думка.

4. Ви більш уважні до молодшої дитини
Цей пункт тісно перетинається з другим. Дитині не вистачає уваги, і вона діє за принципом: «Якщо мені незатишно, нехай вам теж буде».

5. Ви її критикуєте
“У тебе руки з одного місця ростуть”, “Що за карляки ти малюєш”, “Пишеш як курка лапою” – кажуть батьки ці типові фрази. Після такого дитина втрачає впевненість у собі, вона перестає намагатися. У неї з’являється думка: «Буду поганим, все одно ні що не виходить».

6. Ви показуєте їй неправильний приклад
Ви спізнюєтеся на зустрічі, лаєтеся в транспорті і зневажливо ставитеся до почуттів інших людей? Дитина це все бачить та повторює. Наші діти — це дзеркальне відображення батьків, хоч ми не завжди це помічаємо.

7. Ви зриваєтеся на дитині
На роботі можуть бути проблеми, прийшовши додому, ви відразу налітаєте на дитину, щоб випустити пару. А потім просто загладжуєте провину чимось смачненьким. У дитини не формується поняття, що батьків радують її добрі вчинки та засмучують погані. Вона може потрапити під гарячу руку, навіть коли уроки зроблено і сміття винесено.

Чи знайшли якісь похибки у себе? Деколи ми не помічаємо елементарні речі!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, батьки, виховання, нечемна дитина


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються від

Чому в дітей змінюється колір очей?

Дитина | 00:30, 27.11.2023

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються відтінок. Чому так відбувається?

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Як гра у футбол впливає на здоров'я дитини?

Здоров'я | 08:20, 26.11.2023

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

Яким лікарям потрібно показати дитину до року?

Немовля | 07:30, 26.11.2023

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

Дієтологи вважають, що незважаючи на майже повну відсутність в сосисках спецій, які подразнюють шлунок, давати їх дітям все-таки не варто. Сосиски тіл

Чому сосиски шкідливі для дітей?

Дитяче харчування | 06:20, 26.11.2023

Дієтологи вважають, що незважаючи на майже повну відсутність в сосисках спецій, які подразнюють шлунок, давати їх дітям все-таки не варто. Сосиски тільки на 10% складаються з натурального м'яса. Ще близько 30% - це тваринний жир, шкіра, а також м'ясо

Депресія матері може негативно впливати на інтелект і вербальні навички її дитини. Такого висновку дійшли психологи з Каліфорнійського університету в

Як депресія мами може вплинути на інтелект дитини?

Мама | 19:56, 25.11.2023

Депресія матері може негативно впливати на інтелект і вербальні навички її дитини. Такого висновку дійшли психологи з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго.

За словами психотерапевтів, потрібно постійно пояснювати і демонструвати дітям, що батьки не намагаються їх судити, а хочуть допомогти

Які фрази не варто говорити вередливій дитині?

Виховання | 08:20, 25.11.2023

За словами психотерапевтів, потрібно постійно пояснювати і демонструвати дітям, що батьки не намагаються їх судити, а хочуть допомогти

М’ятний час має низку корисних властивостей, які позитивно впливають на здоров’я, його часто використовують як протизапальний та знеболювальний засіб.

Чи можна дітям пити м'ятний чай?

Дитяче харчування | 07:30, 25.11.2023

М’ятний час має низку корисних властивостей, які позитивно впливають на здоров’я, його часто використовують як протизапальний та знеболювальний засіб.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: