Чому в дитини не засвоюється вітамін Д?

Adoption
Date
  • 503 Переглядів
Вітамін D відіграє важливу роль у забезпеченні здоров'я і нормального росту дітей. Однак існують випадки, коли в організмі дитини не вистачає цього вітаміну, і це може призводити до різних проблем зі здоров'ям.

7793_kixfd3vq3z.jpg (63.63 Kb)


Деякі причини, чому в дитини може не засвоюватися вітамін D

Недостатнє вироблення вітаміну D в шкірі

Головним джерелом вітаміну D для людини є сонячне випромінювання. Коли шкіра піддається ультрафіолетовому випромінюванню, вона виробляє вітамін D. Проте деякі діти можуть не мати достатньої можливості проводити багато часу на вулиці або живуть в областях з обмеженим доступом до сонячних променів.

Недостатнє споживання вітаміну D з їжею

Вітамін D також можна отримувати з деяких продуктів, таких як жирна риба, яйця та продукти збагачені вітаміном D. Деякі діти можуть не отримувати достатньо цього вітаміну з їжею через обмеження у харчуванні або дієти.

Проблеми зі засвоєнням в організмі

Деякі медичні стани можуть впливати на засвоєння вітаміну D в організмі. Наприклад, хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту, такі як целіакія або хвороба Крона, можуть перешкоджати правильному засвоєнню вітаміну D з їжею.

Важливість вітаміну D для дитячого здоров'я

Вітамін D відіграє ключову роль в багатьох фізіологічних процесах організму. Ось деякі з них:

Здорові кістки і зуби

Вітамін D сприяє правильному росту та розвитку кісток і зубів. Він допомагає організму поглинати кальцій, що є ключовим для укріплення кісток.

Зміцнення імунної системи

Вітамін D підтримує нормальне функціонування імунної системи, допомагаючи організму боротися з інфекціями та захищаючи від хвороб.

Запобігання рахіту

Дефіцит вітаміну D може призвести до розвитку рахітів у дітей, що характеризується порушенням росту та розвитку кісток.

Як забезпечити дитину достатньою кількістю вітаміну D

Сонячні промені: Дайте дитині можливість проводити більше часу на свіжому повітрі та під сонцем, особливо весною і літом. Проте дотримуйтеся заходів безпеки для захисту від надмірного ультрафіолетового випромінювання.

Правильне харчування: Додайте до раціону дитини їжу, багату вітаміном D, таку як жирна риба, яйця та збагачені вітаміном D продукти.

Вітамінні комплекси: У разі відомого дефіциту вітаміну D у дитини, консультуйтеся з лікарем про можливість приймання вітамінних комплексів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: в дитини не засвоюється вітамін Д, вітаміни, Д


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Чи знайомі вам такі ситуації: малюк був півдня або цілий день із бабусею (з нянею, в садочку), і тут приходьте ви - і дитину як підмінили: капризи, ва

Дитина зустрічає маму з роботи капризами. Чому?

Мама | 12:10, 23.07.2024

Чи знайомі вам такі ситуації: малюк був півдня або цілий день із бабусею (з нянею, в садочку), і тут приходьте ви - і дитину як підмінили: капризи, валяння на підлозі, істерики?

20% дітей старше двох років тією чи іншою мірою бувають розбірливими в їжі. Щось малюкові подобається, і це він їсть із задоволенням, а щось, навпаки,

Наукові дослідження: Діти дуже перебірливі в їжі

Дитяче харчування | 11:20, 23.07.2024

20% дітей старше двох років тією чи іншою мірою бувають розбірливими в їжі. Щось малюкові подобається, і це він їсть із задоволенням, а щось, навпаки, неможливо змусити з'їсти жодними вмовляннями.

Крик, по суті, – це вияв агресії. Коли агресія походить від найдорожчих та близьких людей, дитина дуже тяжко це переживає.

Якщо ви часто кричите на свою дитину

Мама | 10:30, 23.07.2024

Крик, по суті, – це вияв агресії. Коли агресія походить від найдорожчих та близьких людей, дитина дуже тяжко це переживає.

Насправді ніяк. Звичайно, можна і потрібно говорити про майбутнього малюка з майбутнім старшим братом чи сестрою у доброму ключі. Але ревнощі, практич

Як підготувати дитину 3-4 років до народження молодшого братика чи сестрички?

Сімейні справи | 08:30, 23.07.2024

Насправді ніяк. Звичайно, можна і потрібно говорити про майбутнього малюка з майбутнім старшим братом чи сестрою у доброму ключі. Але ревнощі, практично на 100%, так чи інакше проявлятимуться. І це абсолютно нормально.

Нам, батькам, хочеться, щоб дитина була успішною, щоб вона перемагала у спортивних змаганнях, в олімпіадах, у творчих конкурсах. Тоді в нас ніби з'явл

Чому треба вчити дитину програвати?

Дитина | 07:40, 23.07.2024

Нам, батькам, хочеться, щоб дитина була успішною, щоб вона перемагала у спортивних змаганнях, в олімпіадах, у творчих конкурсах. Тоді в нас ніби з'являється привід для гордості і наше батьківське марнославство приходить у стан кота, що об'ївся сметан

Поняття травма почало тлумачитися дуже розширювально, це неправильно. Невірно думати, що можна не дати дитині цукерку – і ось уже травма на все життя.

Більшість дитячих травм проходить безслідно

Дитина | 01:20, 23.07.2024

Поняття травма почало тлумачитися дуже розширювально, це неправильно. Невірно думати, що можна не дати дитині цукерку – і ось уже травма на все життя.

Мами дбають про дітей так само, як і про себе, а часом - і більше. Чому? Так розпорядилася природа. Взаємозв'язок мами та малюка унікальний.

Взаємозв'язок мами і немовляти просто унікальний - дослідження

Мама | 00:30, 23.07.2024

Мами дбають про дітей так само, як і про себе, а часом - і більше. Чому? Так розпорядилася природа. Взаємозв'язок мами та малюка унікальний.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: