Антибіотики, призначені в дитинстві, можуть мати негативний вплив на здоров'я кишечника дорослої людини

Adoption
Date
  • 254 Переглядів
Недоношеним дітям і дітям з низькою вагою регулярно призначають антибіотики, щоб запобігти, а не просто лікувати інфекції, які у них мають високий ризик розвитку. Нове дослідження показало, що ранній вплив антибіотиків на новонароджених мишей має тривалий вплив на їх мікробіоту, кишкову нервову систему та функцію кишечника. Це може означати, що у дітей, які отримують антибіотики, можуть вирости проблеми з шлунково-кишковим трактом.

2185_antybiotyky-1280x765.jpg (18.46 Kb)

Це відкриття дослідницької групи з Департаменту анатомії та фізіології Університету Мельбурна є першим, яке показує, що антибіотики, які дають новонародженим мишам, мають такі довготривалі ефекти, які призводять до порушення функції шлунково-кишкового тракту, включаючи швидкість моторики в кишечнику і діареєподібні симптоми у дорослому віці.

Дослідницька група давала мишам перорально дозу ванкоміцину щодня протягом перших десяти днів їхнього життя. Потім їх вирощували в нормальному режимі, поки вони не стали дорослими, і досліджували їхню кишкову тканину, щоб виміряти її структуру, функції, мікробіоту та нервову систему. Дослідники виявили, що зміни також залежали від статі мишей. Самки мали тривалий весь кишковий транзит, а самці мали меншу вагу фекалій, ніж контрольна група. Всі вони мали більший вміст фекалій, що є симптомом, схожим на діарею.

Миші багато в чому схожі на людей, але вони народжуються з більш незрілим кишечником, ніж люди, і мають прискорений ріст через меншу тривалість життя. Дослідники будуть проводити подальші дослідження механізмів дії антибіотиків на кишківник і причин статевих властивостей, а також того, чи вживання антибіотиків у ранньому віці впливає на метаболізм і роботу мозку.

Провідний фізіолог, доктор Хайме Фунг, сказав: «Ми дуже раді результатам нашого дослідження, які показують, що антибіотики, які приймають після народження, можуть мати тривалий вплив на кишкову нервову систему. Це є додатковим доказом важливості мікробіоти для здоров’я кишечника та може встановити нові цілі для покращення лікування антибіотиками дуже маленьких дітей».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, антибіотики, кишкові, нервова система, дослідження, кишечник, вплив, на дітей, малюки, новонароджені, вчені


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Увімкнене світло вночі може вплинути на ваш графік прийому їжі та додати кілька сантиметрів до вашої талії.

Нічник може призвести до збільшення ваги

Консультації | 14:00, 29.11.2022

Увімкнене світло вночі може вплинути на ваш графік прийому їжі та додати кілька сантиметрів до вашої талії.

Коронавірус SARS-CoV-2 безпосередньо вражає жирові клітини та специфічні імунні клітини, що знаходяться в жировій тканині, викликаючи запалення, яке п

Коронавірус вражає жирові клітини, - вчені

Хвороби | 01:30, 29.11.2022

Коронавірус SARS-CoV-2 безпосередньо вражає жирові клітини та специфічні імунні клітини, що знаходяться в жировій тканині, викликаючи запалення, яке потім може поширюватися на неінфіковані клітини «перехожих» поблизу.

Вчені кажуть, що після виалення мигдалин у дітей може збільшуватись вага.

Видалення мигдалин може сприяти набору ваги в дітей

Дитина | 19:00, 28.11.2022

Вчені кажуть, що після виалення мигдалин у дітей може збільшуватись вага.

Свербіж шкіри на носі зазвичай спричинений ксерозом, більш відомим просто, як суха шкіра. Хоча свербіж зазвичай несерйозний, він може викликати диском

Свербіж шкіри на носі: причини та лікування

Здоров'я | 14:00, 28.11.2022

Свербіж шкіри на носі зазвичай спричинений ксерозом, більш відомим просто, як суха шкіра. Хоча свербіж зазвичай несерйозний, він може викликати дискомфорт і роздратування.

Вагітним жінкам варто добре подумати, перш ніж випити чашку трав’яного чаю. Хоча деякі трави нешкідливі в малих дозах, є кілька, які можуть спричинити

Список трав, небезпечних під час вагітності

Вагітність та пологи | 08:30, 28.11.2022

Вагітним жінкам варто добре подумати, перш ніж випити чашку трав’яного чаю. Хоча деякі трави нешкідливі в малих дозах, є кілька, які можуть спричинити ускладнення під час вагітності, зокрема провокувати передчасні пологи. Трави, які використовуються

Вчені кажуть, що препарат для схуднення сибутрамін може змінювати те, як дві окремі області мозку реагують на шкідливу їжу.

Ліки для схуднення можуть змінити спосіб реакції мозку на шкідливу їжу

Консультації | 14:00, 27.11.2022

Вчені кажуть, що препарат для схуднення сибутрамін може змінювати те, як дві окремі області мозку реагують на шкідливу їжу.

Використовуй сухий шампунь. Кожен день користуватися сухим шампунем не рекомендується, але коли немає можливості помити голову і ти вже кілька днів хо

Як освіжити тіло, коли вдома немає води?

Здоров'я | 12:00, 27.11.2022

Використовуй сухий шампунь. Кожен день користуватися сухим шампунем не рекомендується, але коли немає можливості помити голову і ти вже кілька днів ходиш із брудним волоссям, то сухий шампунь допоможе трохи освіжити волосся і привести його до ладу.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: