Як це: бути вагітною після 35?

Adoption
Date
  • 173 Переглядів
Жінка у 35 - достатньо сформована і доросла особистість, щоб обдумано йти на вагітність. І, можливо, для когось це буде новиною, та більшість жінок, які зважуються на народження дитини після 35, абсолютно комфортно відчувають себе усю вагітність і легше сприймають "сюрпризи" материнства, такі як недоспані ночі та часті істерики дітей, наприклад.

2998_7.jpg (28.97 Kb)

Згідно з результатами численних досліджень, у віці 35 років вагітні жінки краще переносять всі неприємні симптоми, якими супроводжується процес виношування дитини. Вони майже не страждають від ранкової нудоти та печії, а також рідше відчувають позиви до туалету.

Втім, необхідно розуміти, що після настання цього віку здатність жінки зачати дитину значно зменшується. До прикладу, шанси завагітніти після 35 років на 50% менші від можливості зачати у 20-річному віці.

На жаль, кількість активних яйцеклітин – це не єдині вікові зміни. Дуже часто вагітність у зрілому віці – це ризик зачати плід зі зміненою кількістю хромосом, тобто вадами розвитку.

Жінка, яка вперше завагітніла у віці 35 років, ризикує отримати такі ускладнення під час пологів:

- Епідуральна анестезія
- Стимуляція пологів
- Патології плоду
- Використання хірургічних щипців та присосок для стимуляції пологів
- Кесарів розтин.

Сумлінно дотримуйтеся всіх рекомендацій гінеколога
Оскільки після досягнення 35-річного віку шанси завагітніти значно зменшуються, процес зачаття може перетворитися для жінки на страшенний головний біль. Якщо вам не вдається одразу завагітніти у такому віці, рекомендуємо звернутися до спеціаліста з репродуктології. Повірте, кваліфікований лікар зробить все можливе для того, щоб ви змогли відчути радість материнства.

У 35-річному віці жінки можуть мати значно більше хронічних захворювань та внутрішніх розладів, ніж молоді мами. Саме тому, якщо у вас є хронічна хвороба або якщо ви вживаєте якісь медикаменти, ми рекомендуємо обов’язково звернутися до лікаря. Після проведення повного обстеження організму лікар зможе змінити лікування на більш лояльне або дасть вам ефективні рекомендації для того, щоб знизити ризик розвитку можливих патологій. Зверніть увагу, що пологи у такому зрілому віці також можуть протікати з ускладненнями. Якщо ви вперше завагітніли після 35 років, скоріш за все, лікарі порекомендують вам народжувати за допомогою кесаревого розтину. Не варто боятися цієї процедури, адже призначивши вам кесарів розтин на конкретний час, лікар зможете знизити до мінімуму всі можливі ризики як для вас, так і для вашого малюка.

Хто сказав, що у 35-річному віці жінці вже занадто пізно бути мамою?

Материнство – це стан, від якого завжди потрібно отримувати насолоду. Народження та процес виховання дитини – це один з найкращих та найбільш неоціненних досвідів, які може отримати жінка за все своє життя. Якщо ви мрієте стати мамою, це найголовніше. Тож не дозволяйте суспільству обмежувати ваші бажання та замість вас вирішувати, коли потрібно заводити дітей.

Повірте, три з лишком десятиліття роблять із жінки зрілу особистість, яка володіє життєвою мудрістю та має здатність перебороти будь-які труднощі, що можуть виникнути у період вагітності та материнства.

До того ж у такому віці жінка досі має багато енергії для того, щоб забезпечити дитині належний догляд та виховання. Саме тому дуже важливо влаштувати свою кар’єру та побут ще до того, як ви наважитеся стати мамою. Таким чином у вас буде більше часу на проведення дозвілля з дітьми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: бути вагітною після 35, вагітна у 35


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Якщо вагітна почувається добре, її раціон не надто зміниться з появою маленької людини всередині неї. Проте є продукти, які строго заборонені майбутні

Що не можна їсти вагітним?

Дієта для вагітних | 01:20, 05.06.2024

Якщо вагітна почувається добре, її раціон не надто зміниться з появою маленької людини всередині неї. Проте є продукти, які строго заборонені майбутнім мамам. Мова про сире м'ясо та рибу. наприклад. Що ще?

Навколоплідні води відповідають за ряд надзвичайно важливих функцій. Наприклад, вони виконують такі завдання в організмі дитини і вагітної жінки:- заб

Маловоддя при вагітності: які є ризики?

Я вагітна | 00:30, 04.06.2024

Навколоплідні води відповідають за ряд надзвичайно важливих функцій. Наприклад, вони виконують такі завдання в організмі дитини і вагітної жінки:- забезпечення дитини натуральним середовищем проживання;- захист дитини, пуповини і плаценти від різних

Кожна друга вагітна жінка стикається з таким неприємним симптомом, як нудота. І позбутися її дуже складно. Практично неможливо. Та все ж. Давайте дізн

Як позбутися нудоти під час вагітності на ранніх термінах?

Я вагітна | 19:30, 03.06.2024

Кожна друга вагітна жінка стикається з таким неприємним симптомом, як нудота. І позбутися її дуже складно. Практично неможливо. Та все ж. Давайте дізнаємося, як полегшити свій стан.

Діагноз встановлюється методом вимірювання у сироватці феритину, трансферитину і власне заліза. Зазвичай гематокрит становить ≤ 30% при середньо

Залізодефіцитна анемія у вагітних

Я вагітна | 18:43, 03.06.2024

Діагноз встановлюється методом вимірювання у сироватці феритину, трансферитину і власне заліза. Зазвичай гематокрит становить ≤ 30% при середньому об’ємі еритроциту < 79 fL. Таким чином підвищений рівень трансферитину при зниженій кількості феритину і самого заліза у сироватці крові свідчать про наявність у вагітної жінки залізодефіцитної анемії.

Вагітність - прекрасний період в житті жінки. Та він може бути травмуючим, якщо жінка має певні захворювання, такі як алергія чи бронхіальна астма. Са

Лікування бронхіальної астми під час вагітності

Я вагітна | 10:30, 03.06.2024

Вагітність - прекрасний період в житті жінки. Та він може бути травмуючим, якщо жінка має певні захворювання, такі як алергія чи бронхіальна астма. Саме про лікування астми під час вагітності говоримо далі.

У період спеки, особливо влітку, вагітній варто уникати перебування під сонцем з 11 ранку до 4 дня. Адже це може нашкодити і мамі, і майбутній дитині,

Спека підвищує ризик передчасних пологів

Пологи | 14:50, 31.05.2024

У період спеки, особливо влітку, вагітній варто уникати перебування під сонцем з 11 ранку до 4 дня. Адже це може нашкодити і мамі, і майбутній дитині, і обернутися передчасними пологами.

Вагітній жінці важливо стежити за своїм самопочуттям і за тим, що вони їдять. Адже їжа має великий вплив на здоров'я як майбутньої мами, так і дитини.

Чи небезпечно вагітним їсти фаст-фуд?

Харчування | 07:40, 24.05.2024

Вагітній жінці важливо стежити за своїм самопочуттям і за тим, що вони їдять. Адже їжа має великий вплив на здоров'я як майбутньої мами, так і дитини.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: