Відсутність ворушінь плода в останньому триместрі

Adoption
Date
  • 182 Переглядів
Відчуття руху вашої дитини є одним із основних моментів вагітності, і цей рух змінюється протягом дев’яти місяців. Перші ознаки рухів протягом другого триместру відчуваються як тріпотіння. До третього триместру ви відчуваєте удари ногами та руками, деякі з яких ви навіть можете побачити ззовні. Хоча рухи можуть сповільнюватися, коли вагітність закінчується, відсутність рухів плода також може сигналізувати про проблему.

6616_vedennya-vagitnosti-chabany.jpg (35.7 Kb)


Уповільнення руху
З наближенням кінця терміну рух може сповільнюватися з однієї простої причини: дитині не вистачає місця для руху. У той час як малюк раніше обертався у вашій утробі, йому просто не вистачає для цього місця. В ідеалі ваша дитина сама перейшла в положення головою вниз і залишатиметься там, готуючись до пологів. Таким чином, менше рухів може бути природним прогресуванням вагітності.

Відсутність руху
Однак повна відсутність руху викликає занепокоєння, тому зверніться до лікаря, як тільки ви помітите відсутність руху. Ваш лікар, швидше за все, захоче побачити вас, щоб перевірити серцебиття дитини або навіть зробити ультразвукове дослідження, щоб виключити будь-які можливі ускладнення під час вагітності. Не соромтеся звертатися до свого лікаря щодо недостатності руху - краще перестрахуватися, ніж шкодувати потім.

Удари теж зараховуються
Багато лікарів заохочують своїх пацієнтів щодня рахувати удари ногами, щоб стежити за рухами дитини. Ви можете виконувати підрахунок ударів протягом всієї вагітності, аж до останнього триместру. Підрахунок ударів відразу повідомить вам про відсутність руху. Загальне правило для підрахунку ударів ногою полягає в тому, щоб відчути 10 рухів — удари, переветрання чи махи кінцівками — протягом двох годин. Якщо ви відчуваєте менше рухів, - зателефонуйте своєму лікарю.

Заохочення до руху
Якщо ви зайняті і рухаєтеся самі, ви можете не помітити, як дитина ворушиться, але це не означає, що малюк не рухається. Протягом останнього триместру щодня виділяйте час, щоб зосередитися на рухах дитини. Ляжте на лівий бік і відчуйте удари ногами. Випивши склянку холодного напою або соку з невеликою кількістю цукру, можна стимулювати рух і розбудити сплячу дитину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, триместр, вагітності, протягом, відсутність, ногами, удари, рухи дитини, причини


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вагітність - особливий період у житті жінки, коли її здоров'я та благополуччя найважливіше для самої неї і її неродженого дитини. Деякі звички можуть

Три найбільші шкідливі звички при вагітності

Вагітність та пологи | 23:44, 26.09.2023

Вагітність - особливий період у житті жінки, коли її здоров'я та благополуччя найважливіше для самої неї і її неродженого дитини. Деякі звички можуть негативно впливати на цей період.

Провідні фахівці з репродуктивної медицини надали важливі поради щодо лікування беспліддя, що становить серйозну проблему для багатьох пар. Повідомляє

Лікарі надали поради як лікувати беспліддя

Вагітність та пологи | 17:07, 26.09.2023

Провідні фахівці з репродуктивної медицини надали важливі поради щодо лікування беспліддя, що становить серйозну проблему для багатьох пар. Повідомляє сайт Наша мама.

Ведучі вчені у сфері акушерства та гінекології, розповіли про значущі зміни та інновації, що впливають на процес пологів та догляд за матері та новона

Вчері розповіли про сучасні тенденції у сфері пологів

Вагітність та пологи | 10:40, 26.09.2023

Ведучі вчені у сфері акушерства та гінекології, розповіли про значущі зміни та інновації, що впливають на процес пологів та догляд за матері та новонародженим, пишуть у журналі Міжнародної федераціяї гінекології та акушерства.

Тести на вагітність визначають наявність у сечі чи крові жінки хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ). Цей гормон починає активно вироблятися оболонк

Як насправді працює тест на вагітність?

Я вагітна | 07:30, 26.09.2023

Тести на вагітність визначають наявність у сечі чи крові жінки хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ). Цей гормон починає активно вироблятися оболонками ембріона через 6-8 днів після запліднення. Саме в цей термін яйцеклітина прикріплюється до стінк

Інес Рамірес Перес – єдина жінка, яка зробила собі кесарів розтин.

Жінка, яка сама собі зробила кесарів розтин (фото)

Пологи | 06:20, 26.09.2023

Інес Рамірес Перес – єдина жінка, яка зробила собі кесарів розтин.

Під час вагітності жінка може мати бажання з'їсти певну їжу, іноді в досить дивних поєднаннях. Вчені виявили нейронні механізми, які контролюють смако

Причина дивних смакових вподобань у їжі при вагітності

Дієта для вагітних | 02:00, 26.09.2023

Під час вагітності жінка може мати бажання з'їсти певну їжу, іноді в досить дивних поєднаннях. Вчені виявили нейронні механізми, які контролюють смакові вподобання в цьому стані.

Так, може, хоч і відбувається це вкрай рідко, жінка, що виношує дитину, може завагітніти знову, хоч це і здається неможливим.

Чи може відбутися зачаття під час вагітності?

Я вагітна | 02:00, 25.09.2023

Так, може, хоч і відбувається це вкрай рідко, жінка, що виношує дитину, може завагітніти знову, хоч це і здається неможливим.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: