Чи може серцевий ритм жінки показувати, коли вона фертильна?

Adoption
Date
  • 435 Переглядів
З'ясовуючи, як завагітніти, жінка може стежити за пульсом. Виявляється, частота серцевих скорочень жінки трохи збільшується, коли вона перебуває в найбільш фертильному періоді свого менструального циклу.

1339_8d264c7464fcd6209e8a212f6a29ec6e.jpg (60.5 Kb)

Дослідники виявили, що протягом періоду фертильності жінки — приблизно шестиденного періоду, коли жінка може завагітніти — її частота серцевих скорочень у стані спокою збільшується в середньому приблизно на 2 удари на хвилину порівняно з частотою серцевих скорочень під час менструації.

Отримані дані свідчать про те, що частота серцевих скорочень може допомогти виявити початок вікна фертильності жінки в режимі реального часу за допомогою переносних датчиків, за словами дослідників.

Частота серцевих скорочень і фертильність

Деякі попередні дослідження виявили зв'язок між частотою серцевих скорочень і фертильним вікном у жінок. Наприклад, дослідження, опубліковане в 2000 році, виявило збільшення частоти серцевих скорочень у жінок у стані спокою під час овуляції (час, коли яєчники вивільняють яйцеклітину), але це дослідження проводилося в лабораторній клініці, вимірювання проводилися лише п’ять днів на тиждень і спостерігалися за учасниками. тільки для одного менструального циклу. Крім того, дослідження проводилося вдень, коли частота серцевих скорочень людини більш змінна (на основі її емоцій, наприклад), ніж вночі, коли людина спить, повідомили дослідники.

У новому дослідженні вчені проаналізували інформацію 91 здорової жінки віком від 22 до 42 років, які не були вагітні. Учасники носили на зап’ясті пристрій для моніторингу серцевого ритму (або браслет Ava, або інший наручний монітор серцевого ритму) вночі, поки вони спали. У середньому жінки носили пристрій протягом трьох повних менструальних циклів. Жінки також використовували домашній аналіз сечі, щоб визначити день, коли у них була овуляція.

Дослідження показало, що в середньому частота серцевих скорочень у жінок зросла на 2,1 удару на хвилину протягом періоду фертильності, який включає день овуляції та п’ять днів до овуляції, порівняно з частотою серцевих скорочень під час менструації.

Частота серцевих скорочень у жінок продовжувала збільшуватися під час лютеїнової фази, яка настає після овуляції, але перед початком менструації. Під час цієї фази частота серцевих скорочень жінок збільшилася приблизно на 3,5 ударів на хвилину в порівнянні з частотою серцевих скорочень під час менструації.

Такі фактори, як вживання алкоголю, важка їжа або фізичні вправи протягом 4 годин перед сном, також збільшували частоту серцевих скорочень жінки вночі у спокої. Але результати дослідження залишаються дійсними навіть після того, як дослідники врахували ці фактори — збільшення частоти серцевих скорочень, яке спостерігалося під час фертильного вікна, відбулося на додаток до збільшення через ці інші фактори, кажуть дослідники.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: серцевий ритм жінки, показувати, фертильна, жінка, мама, серце, ритм, пульс, зачаття, як завагітніти, тести, чсс


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

До цього часу вважалося, що з наступною вагітністю слід почекати хоча б рік після пологів.

Названо безпечний інтервал між вагітностями

Я вагітна | 10:30, 15.07.2024

До цього часу вважалося, що з наступною вагітністю слід почекати хоча б рік після пологів.

Прийом цих препаратів під час вагітності збільшує ризик уроджених аномалій у дитини. Йдеться про антибіотики, що належать до групи макролідів (еритром

Майбутніх мам застерегли від прийому деяких антибіотиків

Я вагітна | 10:30, 12.07.2024

Прийом цих препаратів під час вагітності збільшує ризик уроджених аномалій у дитини. Йдеться про антибіотики, що належать до групи макролідів (еритроміцин, кларитроміцин, азитроміцин). Їх часто призначають при бактеріальних інфекціях, а також як альт

В результаті навіть помірних навантажень грудне молоко стає набагато кориснішим для здоров'я дитини.

Чому майбутнім мамам важливо бути фізично активними?

Я вагітна | 06:20, 12.07.2024

В результаті навіть помірних навантажень грудне молоко стає набагато кориснішим для здоров'я дитини.

У дітей, чиї матері отримували недостатньо цього вітаміну з їжею, підвищений ризик відставання у розвитку мовлення та математичних здібностей.

Нове дослідження показало важливість вітаміну B12 під час вагітності

Я вагітна | 00:30, 12.07.2024

У дітей, чиї матері отримували недостатньо цього вітаміну з їжею, підвищений ризик відставання у розвитку мовлення та математичних здібностей.

Якщо у ваших родичів народжуються лише хлопчики чи тільки дівчатка, зовсім не означає, що у вас буде те саме. Вчені з Австралії, Швеції, Нідерландів т

Схильність народжувати дітей однієї статі не передається у спадок

Я вагітна | 00:30, 10.07.2024

Якщо у ваших родичів народжуються лише хлопчики чи тільки дівчатка, зовсім не означає, що у вас буде те саме. Вчені з Австралії, Швеції, Нідерландів та США, провівши наймасштабніше дослідження в цій галузі, дійшли висновку, що співвідношення статей у

Як мінімум, дві третини вагітних страждають від проблем зі сном. В одних жінок вони виникають періодично і не впливають на повсякденне життя, а інші щ

Як впоратися з безсонням під час вагітності?

Я вагітна | 08:30, 08.07.2024

Як мінімум, дві третини вагітних страждають від проблем зі сном. В одних жінок вони виникають періодично і не впливають на повсякденне життя, а інші щоночі проводять без сну і довгі місяці живуть у режимі недосипання.

З моменту зачаття і до появи на світ дитини організм майбутньої мами постійно перебудовується, щоб вирішити одне завдання: виносити і народити здорово

10 ознак вагітності на ранньому терміні

Я вагітна | 01:20, 08.07.2024

З моменту зачаття і до появи на світ дитини організм майбутньої мами постійно перебудовується, щоб вирішити одне завдання: виносити і народити здорового малюка.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: