Чи є надлишок білка в раціоні небезпечним під час вагітності?

Adoption
Date
  • 418 Переглядів
Білок необхідний під час вагітності, і без достатньої кількості ваша дитина не буде рости нормально. Однак регулярне споживання більшої кількості білка, ніж вам потрібно, також може перешкоджати розвитку вашої дитини. Уникніть будь-якої з цих проблем, дізнавшись, скільки достатньо та як отримати саме те, що вам потрібно.

2137_i113802.jpg (55.14 Kb)


Білок і вагітність
Вам потрібно багато білка під час вагітності, оскільки він сприяє розвитку тканин плоду, включаючи правильний ріст мозку вашої ненародженої дитини. Вам також потрібна достатня кількість білка, оскільки він допомагає організму виробляти додаткову кількість крові, необхідної для підтримки вагітності. Білок особливо важливий протягом другого та третього триместру.

Скільки вистачить?
Вагітним жінкам потрібно більше білка, ніж жінкам, які не вагітні. Прагніть до 70 грамів білка на день. Вам не потрібно включати стільки грамів білка у свій щоденний раціон, натомість зробіть ці кількості середніми за весь тиждень.

Небезпека занадто великої кількості білка під час вагітності
Білкова їжа, наприклад м’ясо, може бути калорійним. Незважаючи на те, що вам потрібно близько 300 додаткових калорій на день під час вагітності, за даними асоціації вагітних, споживання більшої кількості калорій, ніж вам потрібно щодня, може призвести до нездорового збільшення ваги, що перевищує норму для підтримки вашої вагітності. Згідно зі статтею 2003 року, опублікованою в «Кокранівській базі даних систематичних оглядів», отримання більшої кількості білка, ніж вам потрібно, не є корисним і може зашкодити нормальному росту плоду. Стаття 2012 року, опублікована в «British Journal of Nutrition», повідомляє, що дієта з високим вмістом білка та низьким вмістом вуглеводів може гальмувати ріст ненародженої дитини, частково через те, що вона може спричинити певний дефіцит харчування у вагітної жінки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, потрібно, кількості, вагітності, більшої, дитини, кількість, включаючи, розвитку, ненародженої, білок


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вам може здаватися, що дитинка стукає вам в живіт, або ж копається, але це може бути гикавкою плода.

Гикавка плода під час вагітності: поради медика

Вагітність та пологи | 08:30, 18.04.2024

Вам може здаватися, що дитинка стукає вам в живіт, або ж копається, але це може бути гикавкою плода.

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою стави

Від яких косметичних процедур краще відмовитись вагітним?

Я вагітна | 01:30, 18.04.2024

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою ставить майбутня мама. Проте, є такі процедури, від яких краще відмовитись.

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Я

Якщо у вагітної часто набрякають ноги

Я вагітна | 00:30, 18.04.2024

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Якщо вагітна побачила у себе цей симптом, що робити?

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стос

Як захистити себе від небажаної вагітності?

Вагітність та пологи | 10:30, 15.04.2024

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стосунків відповідально і обізнано.

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до на

Які вади розвитку можна виявити ще до народження дитини і як їх виправляють?

Вагітність та пологи | 01:20, 15.04.2024

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до народження.

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі

Чи можна пити каву під час вагітності: лікарка дала неочікувану відповідь

Харчування | 11:20, 12.04.2024

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі у задоволенні від цього напою. Що з цього приводу думає медицина?

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Як боротись з головними болями під час вагітності?

Я вагітна | 06:20, 08.04.2024

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: