Коли можна приймати ванну після пологів?

Adoption
Date
  • 1081 Переглядів
Одне з перших речей, яких багато молодих мам з нетерпінням чекають після пологів, - це приємно прийняти ванну або душ. Якщо ваш лікар не скаже вам інакше, ви зможете прийняти ванну після пологів, як тільки захочете. Однак, залежно від того, чи ви народжували вагінально чи через кесарів розтин і якщо у вас були якісь ускладнення під час пологів, вам можуть дозволити лише миття в душі, а не в ванні. Крім того, ваш лікар може попередити вас про те, як вам митись.

3475_vnutri-vanna.jpg (23.36 Kb)

Прийняття ванни після вагінальних пологів
Після вагінальних пологів ваша піхва і промежина, будуть боліти. Лежання в теплій ванні або стояння під душем - ідеальний спосіб полегшити будь-який біль.

Якщо ви народжували вагінально і зробили епізіотомію, розріз, щоб збільшити піхвовий отвір, щоб дитина могла вийти, або якщо у вас розриви, запитайте у лікаря, коли можна приймати ванну або душ. Вам можуть порадити почекати щонайменше 24 години, щоб запобігти зараженню. Після прийняття ванни або душу з милом і теплою водою обережно промокніть піхву рушником насухо.

Прийняття ванни після кесаревого розтину
Після кесаревого розтину ви можете відчувати біль протягом кількох тижнів. Окрім болю, розріз може кровоточити. Ви не повинні приймати ванну, поки ваш розріз не заживе і ваш лікар скаже, що все в порядку. У більшості випадків для загоєння розрізу потрібно близько трьох тижнів. Щоб бути в безпеці, ви можете зачекати до закінчення шеститижневого післяпологового огляду, перш ніж приймати повну ванну. До того часу можна приймати душ.

Будьте обережні, входячи і виходячи з душу, особливо якщо вам доводиться входити або виходити з ванни. Ви можете триматися за щось під час цього, щоб не напружувати область живота. Прийміть душ м’яким милом і теплою водою. Не тріть розріз. Щоб очистити розріз, зазвичай достатньо, щоб мило і вода потекли по розрізу. Після душу витріть розріз, обережно промокнувши його рушником.

Якщо на розріз накладена пов’язка, і вам сказали тримати розріз прикритим, вам слід міняти пов’язку раз на день або раніше, якщо вона намокне або забрудниться. Після зняття пов’язки промийте це місце теплою водою з м’яким милом. Коли область висохне, накладіть на неї нову пов’язку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: ванна, душ, душ після пологів, ванна після пологів, кесарі розтин, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, розріз, після пологів, коли можна приймати душ, тижні, область


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз

Діти батьків, яким діагностували безпліддя, мають вищі шанси мати аутизм

Патологія | 10:30, 23.05.2024

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз "безпліддя", мають підвищений ризик розладу аутистичного спектру (РАС).

Коли ви даєте цьому світу нову людинку, марно содіватися, що ваше життя може бути таким, як раніше. Ви - інші, і стосунки з партнером теж змінюються.

Як партнерам зберегти пристрасть після народження дитини?

Сімейні справи | 00:30, 23.05.2024

Коли ви даєте цьому світу нову людинку, марно содіватися, що ваше життя може бути таким, як раніше. Ви - інші, і стосунки з партнером теж змінюються. І це не обов'язково має негативний сенс! Усе залежить від того, якими відносини були до появи дитини

Чи траплялось у вас, або у ваших знайомих, що тест на вагітність показав неправильний результат? Наприклад, він був негативним, а з часом дазнавались,

Коли робити тест на вагітність, щоб результат був точним?

Я вагітна | 09:30, 22.05.2024

Чи траплялось у вас, або у ваших знайомих, що тест на вагітність показав неправильний результат? Наприклад, він був негативним, а з часом дазнавались, що вагітні? Таке може бути, якщо тест провели неправильно.

Здавалося б, радіти. Та не для всіх жінок ця новина стане приємною. Тож варто дати собі час на осмислення того, що сталося. Навіть якщо позитивний рез

Що робити після позитивного тесту на вагітність?

Я вагітна | 08:30, 22.05.2024

Здавалося б, радіти. Та не для всіх жінок ця новина стане приємною. Тож варто дати собі час на осмислення того, що сталося. Навіть якщо позитивний результат був бажаним, вас теж може охопити хвилювання. Приємний шок. І вагітна не знатиме, як діяти да

У нас шокуючі новини: представниці прекрасної половини людства, які були вагітні у підлітковому віці, ризикують померти до свого тридцятиріччя. Про це

Підліткова вагітність підвищує ризик передчасної смерті

Вагітність та пологи | 20:00, 21.05.2024

У нас шокуючі новини: представниці прекрасної половини людства, які були вагітні у підлітковому віці, ризикують померти до свого тридцятиріччя. Про це свідчать результати дослідження, проведеного в Канаді.

На кожному наступному УЗД вам називають інший термін вагітності? Давайте дізнаємося, як можна вирахувати його самостійно.

Як правильно визначити свій термін вагітності?

Я вагітна | 19:00, 21.05.2024

На кожному наступному УЗД вам називають інший термін вагітності? Давайте дізнаємося, як можна вирахувати його самостійно.

Раніше медики переконували нас, що вагітність омолоджує жіночий організм. Тепер же виявились, що ці 9 місяців впливають абсолютно протилежно, - тобто,

Вагітність прискорює старіння жінки, а грудне вигодовування – омолоджує її

Мама | 17:00, 21.05.2024

Раніше медики переконували нас, що вагітність омолоджує жіночий організм. Тепер же виявились, що ці 9 місяців впливають абсолютно протилежно, - тобто, вони прискорюють старіння. Зате є й позитивна новина: годуючи грудьми, жінка омолоджується.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: