Міфи про пологи з рубцем на матці

Adoption
Date
  • 86 Переглядів
Після кесаревого розтину на матці залишається рубець. З ним пов'язано багато міфів щодо повторної вагітності і пологів.

Раніше вважалося, що після кесаревого розтину жінка вже ніколи не зможе народити природним шляхом. Однак сучасна медицина це спростовує.
Ризик в повторних пологах дійсно залишається. Якщо кесарів проводили через певний діагноз вагітної, наприклад, вади серця, то повторні пологи, на жаль, будуть знову операційними.

Але якщо кесарів був екстреним і передумови для нього виникли вже під час пологів - то є висока ймовірність, що наступного разу жінка зможе народити сама.

Важливо також пам'ятати, що рубець на матці залишається не тільки від кесаревого розтину. Якщо жінка народила природним шляхом один раз, а потім отримала рубець, то вдруге ситуація з пологами може змінитися.

Рубець може виникнути, наприклад, після видалення міоми матки. І тоді при наступній вагітності вже можуть бути показання для кесаревого розтину, хоча перші пологи і були природними.

3864_7_mifiv_pro_rubci.jpg (29.67 Kb)

Які ще міфи пов'язані з рубцем на матці?

1. Розрив матки - єдине ускладнення при наявності рубця

На жаль, це не єдине можливе ускладнення. Може мати місце вростання плаценти - це дуже небезпечно і є загрозою для життя. Через вростання плаценти може відбутися втрата величезної кількості крові під час пологів і після них.

2. Через рубець на матці відбуваються викидні і передчасні пологи

На думку лікарів, сам рубець не впливає на перебіг вагітності. Загрозу для неї створюють інші фактори і причини, пов'язані зі здоров'ям мами і малюка.

3. Дізнатися про стан рубця після кесарева і спрогнозувати наступні пологи неможливо

Сучасна техніка допомагає добре обстежити рубець і дати лікарям розуміння, чи можна вагітній народжувати природним шляхом.

4. Перебіг вагітності не впливає на спосіб розродження

Сама вагітність і перед кесаревим, і перед природними пологами може протікати однаково. Але такий факт як велику вагу плоду - близько 4,5 кг, тазове передлежання або багатоплідна вагітність - будуть говорити на користь кесарева, особливо при наявності рубця.

5. Після кесаревого повинно пройти не менше 3 років до наступних пологів

За сучасними даними і рекомендаціями, досить 2 років між першими і другими пологами, щоб організм жінки повернувся до нормального стану. На стан рубця і можливість народити природно не впливатиме те, почекали ви 2 або 4 роки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність і пологи, жіноче здоров'я, природні пологи, природні пологи краще кесаревого розтиеу, кесареве, плюси і мінуси, кесарів розтин, плюси, мінуси, кесарів розтин відгуки, кесарів розтин відновлення, кесарів розтин або природні пологи


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Нині лікарі вважають, що дозволена доза кофеїну для вагітної жінки – до 300 міліграмів на день. Нове дослідження показало, що набагато менша кількість

Знайшли нову небезпеку споживання кави для вагітних

Дієта для вагітних | 05:00, 16.10.2021

Нині лікарі вважають, що дозволена доза кофеїну для вагітної жінки – до 300 міліграмів на день. Нове дослідження показало, що набагато менша кількість цієї речовини можуть впливати на мозок плоду.

Призначення антибіотиків під час вагітності – завжди крайній захід, але часом необхідний. У новому дослідженні виявили нові дані про негативний вплив

Ще одна небезпека від антибіотиків для вагітних

Вагітність та пологи | 08:00, 15.10.2021

Призначення антибіотиків під час вагітності – завжди крайній захід, але часом необхідний. У новому дослідженні виявили нові дані про негативний вплив приймання антибактеріальних препаратів на здоров'я майбутньої дитини.

Прееклампсія – це ускладнення вагітності, коли у здорової жінки підвищується тиск і порушується робота нирок і печінки.

Усім вагітним на замітку: Що таке прееклампсія?

Вагітність та пологи | 07:00, 15.10.2021

Прееклампсія – це ускладнення вагітності, коли у здорової жінки підвищується тиск і порушується робота нирок і печінки.

Жінкам при надії часто нагадують, що майбутня мама не повинна нервувати. Але тоді їй доведеться жити у вакуумі. Дрібні сварки не зашкодять плоду, кажу

Як зняти стрес під час вагітності: 2 вправи для релаксації

Вагітність та пологи | 02:30, 15.10.2021

Жінкам при надії часто нагадують, що майбутня мама не повинна нервувати. Але тоді їй доведеться жити у вакуумі. Дрібні сварки не зашкодять плоду, кажуть психологи, якщо мама вміє безпечно зняти стрес.

Лікарі мають приділяти особливу увагу здоров'ю серцево-судинної системи вагітних жінок. Про це йдеться в науковій заяві Американської кардіологічної а

Після проблемної вагітності збільшується ризик передчасної смерті і важких хвороб

Вагітність та пологи | 10:00, 13.10.2021

Лікарі мають приділяти особливу увагу здоров'ю серцево-судинної системи вагітних жінок. Про це йдеться в науковій заяві Американської кардіологічної асоціації.

Як мінімум, 170 жінок в Чилі отримали небажану вагітність після приймання протизаплідного препарату. Його видали за державною програмою.

Сотні жінок завагітніли після використання протизаплідних

Мама | 07:00, 13.10.2021

Як мінімум, 170 жінок в Чилі отримали небажану вагітність після приймання протизаплідного препарату. Його видали за державною програмою.

Високі концентрації гормону стресу в організмі жінки перед зачаттям пов'язані зі збільшенням імовірності народження дівчинки. Це підтвердили в дослідж

Рівень стресу під час зачаття впливає на стать дитини

Зачаття | 05:00, 13.10.2021

Високі концентрації гормону стресу в організмі жінки перед зачаттям пов'язані зі збільшенням імовірності народження дівчинки. Це підтвердили в дослідженні науковці з Кембриджу.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: