Вагітність і пологи: Як вибрати пологовий?

Adoption
Date
  • 249 Переглядів
Для будь-якої вагітної жінки дуже важливо пройти через процес пологів в комфортній і приємній обстановці. Саме з цієї причини питання про вибір пологового будинку є одним з найбільш важливих при підготовці до пологів.

4703_2.jpg (22.33 Kb)

Лікарі
Необхідно розуміти один дуже важливий принцип – вибір пологового будинку, це в першу чергу вибір лікарів, які супроводжуватимуть породіллю під час пологів. Саме тому слід зробити вибір лікаря заздалегідь. У наш час думки про досвід пологів у певних лікарів можна дізнатися в інтернеті і на різних FAQ по вагітності, отримати різні поради, але не варто забувати, що найважливіше – це особистий візит до лікаря. Майбутній мамі необхідно вибрати того лікаря, який викликає у неї найбільше довіри, так як під час пологів саме довіра до лікаря буде грати величезну роль. Важливо також врахувати не тільки позитивні якості лікаря, але і спробувати знайти його недоліки і прояснити для себе – з чим ви готові миритися, а з чим – ні.

Комфорт
Важливим фактором при виборі пологового будинку є комфорт і обстановка в пологовому будинку. Затишок і хороша обстановка діють заспокійливо до пологів, і після пологів допомагають краще відновити сили. Зрозуміло, найчастіше мова йде про приватні пологові будинки з додатковою платою, але якщо у вас є можливість і бажання пройти через пологи в комфорті, то варто розглянути можливість розміщення в пологовому будинку і палаті з додатковими зручностями. Це важливо для тих вагітних жінок, для яких питання – «пологи з чоловіком – за і проти» вже вирішене позитивно. Які бажають, щоб поруч знаходилися близькі люди і не хочуть ізолюватися навіть ненадовго від друзів і знайомих.

Розташування
Перераховані вище фактори, безумовно, важливі, але іноді вирішальною особливістю пологового будинку може виступати його розташування. Важливо розуміти, що пологовий будинок повинен бути відносно недалеко від вашого будинку. Іноді трапляється так, що перейми починаються раптово і не залишається часу на те, щоб спокійно і заздалегідь оселитися в палаті пологового будинку. Саме з цієї причини важливо знайти той пологовий будинок, до якого, у разі чого, не доведеться далеко і довго їхати.

Бюджет
Також варто розрахувати можливі витрати на пологовий будинок. Окрім засобів на сам пологовий будинок (оплата палати, їжі) можуть бути і додаткові статті витрат. Завжди потрібно детально розписати можливі витрати, але також дуже важливо мати і запасні кошти, так як у такій ситуації, як пологи дуже важко передбачити, коли можуть знадобитися ще суми грошей. У деяких ситуаціях чоловіку або іншим близьким треба буде робити додаткові покупки і саме з цієї причини важливо мати запас коштів.

Дуже важливо бути готовим до пологів і вибрати найбільш зручний пологовий будинок для вас заздалегідь, і в цьому вам допоможуть різні FAQ по вагітності і всілякі поради з правильного вибору місця для народження вашої дитини. Не варто відкладати вибір пологового будинку на останні дні, оскільки всього 4% жінок народжує точно в строк. Складіть план необхідного, а це самий розумний спосіб, як використати вільний час в декреті. Це заощадить не тільки велику кількість сил, але і значно знизить рівень тривоги, а уникнути нервозності допоможе «Внутрішньоутробна педагогіка». Дуже важливо розглянути всі плюси і мінуси тих пологових будинків, які вам найбільше підходять, і вибрати саме той, який вас влаштовує найбільше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, пологи, вибір пологового, як вибрати пологовий


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Ти зробила тест на вагітність і побачила на ньому дві смужки, а потім виявилось, що ти - не вагітна. Як таке можливо? Читай далі.

Чому тест на вагітність може бути помилковим

Плануємо дитину | 12:00, 16.09.2021

Ти зробила тест на вагітність і побачила на ньому дві смужки, а потім виявилось, що ти - не вагітна. Як таке можливо? Читай далі.

З цим неприємним явищем стикаються майже всі вагітні.Найчастіше судоми при вагітності проявляються в литкових м'язах. Рідше - в шиї, спині, задній або

Що робити з судомами при вагітності?

Вагітність та пологи | 01:30, 16.09.2021

З цим неприємним явищем стикаються майже всі вагітні.Найчастіше судоми при вагітності проявляються в литкових м'язах. Рідше - в шиї, спині, задній або передній поверхні стегна. Вони можуть виникати як на ранніх, так і на пізніх термінах. Нерідко судо

Чому у новонароджених може з'явитися ця небезпечна хвороба?

Причини внутрішньоутробної пневмонії малюка

Дитина | 09:00, 15.09.2021

Чому у новонароджених може з'явитися ця небезпечна хвороба?

Мозок може витворяти з організмом дуже незвичайні речі. Навіть зімітувати вагітність.

Що таке помилкова вагітність і які у неї ознаки?

Вагітність та пологи | 19:00, 14.09.2021

Мозок може витворяти з організмом дуже незвичайні речі. Навіть зімітувати вагітність.

Доведено, що жінки, які вживають кофеїн (з чаєм або кавою), народжують дітей з недостатньою вагою.

Чому вчені заборонили вагітним пити чай і каву?

Вагітність та пологи | 01:30, 14.09.2021

Доведено, що жінки, які вживають кофеїн (з чаєм або кавою), народжують дітей з недостатньою вагою.

Вправи для зміцнення м'язів тазового дна - або вправи Кегеля - підходять жінкам в будь-якому віці. Часто їх вважають виключно методом поліпшити сексуа

Навіщо виконувати вправи Кегеля при вагітності?

Вагітність та пологи | 09:00, 13.09.2021

Вправи для зміцнення м'язів тазового дна - або вправи Кегеля - підходять жінкам в будь-якому віці. Часто їх вважають виключно методом поліпшити сексуальне життя за рахунок "зміцнення" піхви, проте це не єдиний їх позитивний ефект.

Стан вагітності - складний метаболічний процес, в цей період змінюється гормональний баланс. Важливо, що перші три місяці вагітності в організмі відбу

9 небезпек зайвої ваги: вагітність під загрозою

Вагітність та пологи | 00:30, 12.09.2021

Стан вагітності - складний метаболічний процес, в цей період змінюється гормональний баланс. Важливо, що перші три місяці вагітності в організмі відбуваються зміни, які можна порівняти з обміном речовин під час голодування. Цей період воістину є стре

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: