Відсутність інтиму після пологів – ознака міцних стосунків

Adoption
Date
  • 562 Переглядів
Чим кращі стосунки у партнерів, тим менше у них сексу у післяпологовий період, упевнені вчені з університету Небраски-Лінкольна.

1561_4f2553d37eef3f2d2cd84a775b21876e4378c30c.jpeg (36.31 Kb)

Автори дослідження розвінчують міф про те, що якість відносин та частота інтиму взаємопов'язані. Новим батькам часто дають поради про те, як повернути колишнє сексуальне життя. Різні експерти попереджають, що нестача сексу після пологів може негативно вплинути на відносини між партнерами.

Вважається, що знижена сексуальна активність у післяпологовому періоді потрібна для того, щоб батьки вкладали всі ресурси у виховання своєї дитини, а не заводили ще одну. І якщо партнерам не вистачає близькості і взаємної підтримки, то секс допоможе відновити колишні почуття. Автори дослідження вирішили перевірити цю теорію та поспостерігали за 159 гетеросексуальними парами від вагітності та до настання шестимісячного віку у дитини.

Більшість пар були одружені, зустрічалися в середньому близько шести років і жили разом близько п'яти років. Половина з них стали батьками вперше. Середній вік матерів становив 28 років, татів - 30 років.

Вийшло так, що чим міцнішими були стосунки у пари, тим менше у них було інтиму у післяпологовий період. Обидва партнери відзначали високий рівень емоційної близькості. Жінки мали багато підтримки від своїх партнерів під час вагітності.

Якщо чоловіки повідомляли про те, що під час вагітності жінка багато підтримувала їх, то все було навпаки – у них було більше сексу, ніж у парах, де чоловік підтримував вагітну, а не вагітна турбувалася про добробут чоловіка.

Фахівці не виявили помітної різниці у сексуальній активності між групами жінок із сексуальною дисфункцією та жінок, які не мають таких проблем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, дослідження, дитини, вагітності, Автори, близькості, багато, матерів, стосунки, відносини


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Стосунки - це не тільки про любов, це ще й велика праця. І як тільки ви перестаєте працювати над ними, вони можуть розсипатися. Тож коли помічаєте, що

Що допоможе вам з чоловіком перестати сваритися через дрібниці?

Сімейні справи | 08:30, 08.06.2024

Стосунки - це не тільки про любов, це ще й велика праця. І як тільки ви перестаєте працювати над ними, вони можуть розсипатися. Тож коли помічаєте, що почали часто сваритися через дрібниці, варто насторожитися. І обдумати, чому так відбувається.

У чоловіка є друзі. Навіть якщо вони протилежної статі - це не привід хвилюватися. Чи все ж варто? Сьогодні розповідаємо, яких правил краще дотримуват

Як бути, щоб подруга чоловіка не стала його коханкою?

Сімейні справи | 11:20, 07.06.2024

У чоловіка є друзі. Навіть якщо вони протилежної статі - це не привід хвилюватися. Чи все ж варто? Сьогодні розповідаємо, яких правил краще дотримуватися, щоб вона не стала його коханкою.


Багато з нас мають шкідливу звичку гортати новини і фото в соцмережах перед сном. Психологи розповіли, що цього робити не варто, якщо хочете зберегти

Як соцмережі впливають на ваші стосунки?

Психологія | 06:20, 31.05.2024

Багато з нас мають шкідливу звичку гортати новини і фото в соцмережах перед сном. Психологи розповіли, що цього робити не варто, якщо хочете зберегти свої стосунки.

Сьогодні поговоримо про ті причини, на які жінки часто закривають очі і просто не хочуть їх помічати. А дарма!

Чому насправді чоловіки йдуть від своїх жінок

Сімейні справи | 12:10, 30.05.2024

Сьогодні поговоримо про ті причини, на які жінки часто закривають очі і просто не хочуть їх помічати. А дарма!

Для батьків діти завжди залишаються дітьми, навіть коли у тих вже є своя малеча. І коли цей зв'язок розривається, літнім мамі і татові боляче. Щоб цьо

Як зберегти добрі стосунки з дітьми до старості?

Сімейні справи | 11:20, 30.05.2024

Для батьків діти завжди залишаються дітьми, навіть коли у тих вже є своя малеча. І коли цей зв'язок розривається, літнім мамі і татові боляче. Щоб цього не сталося, варто правильно будувати стосунки з дітьми з малечку.

На жаль, багато чоловіків заводять стосунки

Які фрази видають чоловіка, що у нього є коханка?

Мама | 09:30, 30.05.2024

На жаль, багато чоловіків заводять стосунки "на стороні". І як би дивно це не було, вони хочуть це приховати. Тобто, мати дружину і коханку - їх влаштовує... Це не раціонально, адже якщо тебе не влаштовує твоя дружина і ти шукаєш іншу, тоді розійдися

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: