Фотографії дітей в інтернеті: 7 вагомих причин, чому не варто їх викладати

Adoption
Date
  • 2017 Переглядів
Не ставте геолокації на знімках
Не публікуйте дані про місця частого проведення часу дитини. Будь то школа, спортивний зал або гурток по крою та шиттю. Деякі суб'єкти можуть вжити інформацію в своїх нехороших цілях, легко відстежити дорогу, побачивши, де зазвичай знаходиться дитина.

0237_5.jpg (27.18 Kb)


Не викладайте фото, котрі розкривають захоплення дитини
Дізнавшись, що любить і чим захоплюється дитина, ї легко обдурити і заманити абсолютно в будь-якому місці і ситуації.

Видаліть всі зображення, які можуть надати офіційні дані дитини
Здавалося б, абсурдний пункт. Але є люди, які люблять похвалитися в інтернеті свіжоотриманими візами, паспортами та іншими документами. Маючи в руках повне ім'я або важливий номер документа, легко можна обчислити, де вчиться і живе дитина.

Не завантажуйте фотографії дітей поруч з машиною
Ця інформація важливіша для безпеки самих батьків. Крім того, що ви можете надати злочинцям інформацію, ви можете підставити і себе.

Не викладайте фото, де ваші діти напіводягнені, якими б милими і безневинними вони не були
Можливо, вам і вашим близьким такі фотографії будуть здаватися неймовірно смішними і кумедними, але деякі хворі люди можуть дивитися на них зовсім іншим поглядом

Не діліться фотографіями, які в майбутньому змусять червоніти ваших дітей
Напевно у багатьох є такі фотографії дитинства, дивлячись на які ви дивуєтеся, про що думали ваші батьки, коли робили цей знімок. А в нашому дитинстві інтернету не було, ці фото могли побачити тільки близькі люди. А ось наші діти від цього вже не захищені: будь-який знімок може стати загальнодоступним компроматом на все життя.

Уникайте публікацій фотографій вашої дитини з іншими дітьми
Перед тим як викладати фото вашої дитини з друзями та однокласниками, подумайте, чи не будуть проти їхні батьки. Ви не несете відповідальність за їх дітей, і питання знаходження інформації про них в інтернеті - це не ваша прерогатива.

Пам'ятайте, що коли ви викладаєте фотографію вашої дитини в соціальній мережі, навіть якщо ви ділитеся нею тільки з друзями, ви повинні віддавати собі звіт в тому, що з цієї хвилини це не ваша фотографія, а надбання громадськості, яку будь-хто може використовувати в будь-яких цілях . Будьте обережні і завжди думайте про безпеку ваших дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, діти, фото, інтернет, причини, поради


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Фахівці з Common Sense Media опитали майже 3 000 дітей, аби вияснити, чим полюбляють займатися діти. Виявилося, що 70% з них кожен день слухали музику

Статистика: Що роблять діти, поки дорослі зайняті

Сімейні справи | 08:00, 19.01.2022

Фахівці з Common Sense Media опитали майже 3 000 дітей, аби вияснити, чим полюбляють займатися діти. Виявилося, що 70% з них кожен день слухали музику, більше половини щодня дивилися телевізор, а 45% використовували соціальні мережі.

Тема якісного проведення часу в подружжі турбує не тільки тих, хто тільки-но почав освоюватися у світі батьківства, а й набагато досвідченіших матерів

Як залишатися на зв'язку з партнером, якщо у вас є діти: лайфхаки для молодих батьків

Сімейні справи | 23:00, 18.01.2022

Тема якісного проведення часу в подружжі турбує не тільки тих, хто тільки-но почав освоюватися у світі батьківства, а й набагато досвідченіших матерів і татусів.

Пари зі схожими місцями роботи і посадами більш імовірно, будуть мати проблеми в особистому житті, ніж ті, які займаються різними напрямками, - прийшл

Пари з однаковими професіями розлучаються частіше - психологи

Психологія | 08:00, 18.01.2022

Пари зі схожими місцями роботи і посадами більш імовірно, будуть мати проблеми в особистому житті, ніж ті, які займаються різними напрямками, - прийшли до такого висновку вчені з Університету Bedfordshire в Англії.

Смерть домашнього вихованця може викликати у дітей тривале відчуття горя і потенційно привести до проблем з психічним здоров’ям.

Вчені з'ясували, як смерть домашніх улюбленців впливає на здоров'я дитини

Здоров'я | 12:00, 16.01.2022

Смерть домашнього вихованця може викликати у дітей тривале відчуття горя і потенційно привести до проблем з психічним здоров’ям.

Хто винен, коли діти бісять, чи мають батьки право на емоції і як впоратися з напругою та стресом, не зашкодивши дитині і собі?

Чому дитина "бісить" і як батькам впоратися зі своїми емоціями?

Сімейні справи | 08:00, 16.01.2022

Хто винен, коли діти бісять, чи мають батьки право на емоції і як впоратися з напругою та стресом, не зашкодивши дитині і собі?

Ось мати волає на дитину: «Будь вдома о 20:00!», «Де шапка?», «Що ти там отримав з математики?..» Все це, по суті, захисний механізм. Для такої матері

Що відчуває дитина, якщо батьки їх постійно контролюють

Психологія | 12:00, 15.01.2022

Ось мати волає на дитину: «Будь вдома о 20:00!», «Де шапка?», «Що ти там отримав з математики?..» Все це, по суті, захисний механізм. Для такої матері застуда дитини, навіть найвипадковіша або цілком закономірна, відповідно до пори року і тієї кілько

Мабуть, для будь-кого з нас, хто у дитинстві чи підлітковому віці вів таємний щоденник, найстрашнішим, що лише можна було уявити, було те, що хтось йо

Особистий щоденник дитини: чи можна його читати батькам?

Психологія | 10:00, 15.01.2022

Мабуть, для будь-кого з нас, хто у дитинстві чи підлітковому віці вів таємний щоденник, найстрашнішим, що лише можна було уявити, було те, що хтось його прочитає, засуджуватиме чи насміхатиметься. Ставши ж батьками, ми часом самі ледь стримуємося, що

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: