Інтимні секрети, відомі лише щасливим парам

Adoption
Date
  • 264 Переглядів
Бути щасливими в шлюбі - це велика винагорода для тих пар, які щодня працюють над своїми відносинами. І без інтиму тут, звісно, не обійдеться!

6084_medium-208-1606295914.jpeg (68.26 Kb)

Тому сьогодні до вашої уваги кілька секретиків про секс від щасливих пар:

1. З часом кількість може зменшуватися, але якість зростає.
У тривалих стосунках пари, зазвичай, рідше займаються сеkсом, ніж в перші місяці і роки. І це нормально, якщо ви не втрачаєте якість: вивчаєте і робите те, що заводить вашого партнера, експериментуєте.

2. Нічий орг@зм не важливіший за іншого.
Рівність має бути і в ліжку. Якщо ви думаєте, що ваш орг@зм важливіше, ніж його, це може привести до розладу стосункыв. В щасливій родині кожен з партнерів радий зробити приємність іншому, тому що від цього і йому добре.

3. У ліжку повинні бути і компроміси.
Це означає робити те, від чого іншийкайфує, навіть якщо вам це не дуже подобається. Звичайно, не потрібно гвалтувати себе або виходити за свої межі (наприклад, анальний сеkс і т.п.). Але якщо є те, з чим ви можете змиритися, але просто вам не дуже подобається – йдіть йому на поступки. І він повинен робити те ж саме.

4. Ви багато втрачаєте, якщо не експериментуєте.
Така людська сутність, що важко залишатися сeксуально зацікавленим в одній людині все життя. Тому потрібно урізноманітнити сekс чимось іншим.

5. Не бійтеся сеkс-шопів.
Вони можуть бути оазисом для щасливих пар, які хочуть підтримувати пристрасть.

6. Не зациклюйтеся на орг@змі.
По-перше, шукайте нові способи довести партнера до орг@зму і отримати його, навіть якщо ви знаєте, як це зробити перевіреним методом за 5 хвилин. А по-друге, не забувайте про емоційну і чуттєву складову сеkсу.

7. Ви можете зіпсувати cеkс, якщо будете надто серйозно до всього ставиться.
Під час близькості багато що може піти не так, тому важливо те, як ви на це реагуєте.

8. Не використовуйте cеkс як зброю у стосунках.
Не торгуйтеся, не шантажуйте сеkсом. Ви не повинні ним займатися, коли у вас немає настрою. Але якщо ви стримуєтеся, просто щоб довести свою правоту або показати образу – це неправильно.

9. Навіть звичайні речі можуть бути сeксуальними.
Люди в щасливих стосунках вміють бачити потенційну сeксуальнысть моментів. Наприклад, якщо ваш партнер миє посуд, тому що ви ненавидите це робити, то подумайте: адже це означає, що він хоче зробити вам приємно, а це дуже сeксуально!

10. Більшість людей збуджуються повільно, а не як одним помахом.
Просто тому, що ви займаєтеся сekсом вже в тисячний раз, не означає, що ви не повинні підходити до цього, як до чогось особливого. За винятком рідкісних випадків, не варто починати зі слів: «Ну що, займемося сekсом?». Прелюдія повинна виглядати зовсім інакше…

11. Робіть перерви.
Дозвольте один одному скучити. Це дуже заводить і допомагає подивитися один на одного новими очима.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: інтим, секс, чоловік, жінка, мама


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Нещодавно дослідники з Університету Ватерлоо в Онтаріо з’ясували, що в парах зі стажем розбіжність потреб є головною причиною хронічної сексуальної не

Поради сексолога: Як повернути секс в сім'ю

Секс | 05:00, 01.01.2021

Нещодавно дослідники з Університету Ватерлоо в Онтаріо з’ясували, що в парах зі стажем розбіжність потреб є головною причиною хронічної сексуальної незадоволеності. Компроміс не принесе повного задоволення жодному з вас, однак він зробить ситуацію ме

Ми підросли і почали вірити в любов, як в

5 стереотипів про шлюб, які прийшли до нас з кіно

Сімейні справи | 19:00, 29.12.2020

Ми підросли і почали вірити в любов, як в "Щоденнику Бріджит Джонс" - смішну, що руйнує стереотипи і змушує бігти за чоловіком мрії в домашніх тапочках по пухнастому снігу. Але головна проблема того, як знімають кіно про кохання полягала в іншому - ш

Одним з методів запобігання небажаній вагітності є застосування протизаплідних таблеток. Раніше оральна гормональна контрацепція викликала безліч побі

Як приймати протизаплідні таблетки

Секс | 00:50, 26.12.2020

Одним з методів запобігання небажаній вагітності є застосування протизаплідних таблеток. Раніше оральна гормональна контрацепція викликала безліч побічних ефектів. В даний час, завдяки меншому вмісту гормонів, застосування протизаплідних таблеток без

Продукти, які підвищують лібідо

Секс | 18:00, 09.12.2020

Для інтимного спілкування важливо подбати про раціон, який підвищує лібідо.

Бути щасливими в шлюбі - це велика винагорода для тих пар, які щодня працюють над своїми відносинами. І без інтиму тут, звісно, не обійдеться!

Інтимні секрети, відомі лише щасливим парам

Секс | 22:45, 26.11.2020

Бути щасливими в шлюбі - це велика винагорода для тих пар, які щодня працюють над своїми відносинами. І без інтиму тут, звісно, не обійдеться!

А як щодо поцілунків?

Як урізноманітнити свій секс?

Секс | 01:00, 20.11.2020

А як щодо поцілунків?

Нещодавно було встановлено – цілунки продовжуютьжиття на 12 років. Втім, це не єдині плюси цього приємного заняття.

Факти про поцілунки, які продовжують життя

Мама | 23:55, 19.11.2020

Нещодавно було встановлено – цілунки продовжуютьжиття на 12 років. Втім, це не єдині плюси цього приємного заняття.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: