Емоції, які призводять до хвороб: як собі допомогти

Adoption
Date
  • 2724 Переглядів
Наші емоції – дуже потужний інструмент, за допомогою якого ми висловлюємо своє ставлення до тієї чи іншої ситуації. Але емоції, які ми відчуваємо занадто часто або в яких ми занурилися, отруюють наше фізичне тіло і спричиняють серйозні захворювання. Давайте дізнаємося, як себе убезпечити?

3020_5-sposobov-izbavitsja-ot-plohogo-nastroenija.jpg (25.65 Kb)

Страх. Страх паралізує вашу життєву енергію, викликає почуття заціпеніння та робить вас беззахисними. Не важливо, чого ви боїтеся, складнощів, з якими вам доведеться зіткнутися, невідомості, або якихось подій, які вас досліджують з минулого. Страх блокує захисну енергію організму, затримуючи її та перетворюючи на важку та негативну. Постійне почуття страху позначається як на емоційному стані, а й у фізичному.

Які захворювання викликає: цукровий діабет, виразка шлунка, захворювання жовчного міхура.
Як собі допомогти: не тримайте страх у собі, поділіться своїми переживаннями, можливо, вони абсолютно безпідставні.

Заздрість. Часто ви бачите лише картинку, зовсім не знаючи, яким способом людині дісталися ті блага, яким ви заздрите. Ви можете навіть заздрити по-доброму, просячи у Всесвіту того ж: "І я так хочу!", "От мені б так пощастило". Але від незнання, ви притягуєте у своє життя всі біди, проблеми та помилки людини, якій позаздрили. Величезний потік негативної енергії, який ударяє по вашому здоров'ю, спричиняє безліч захворювань.

Які хвороби викликає: різноманітні захворювання печінки та нирок.
Як собі допомогти: заздрість – дуже погане почуття і чим швидше ви викоріните його зі свого життя, навчитеся щиро радіти за інших людей, щастя та радість прийдуть і у ваше життя.

Злість і гнів. Гнів подібний до вибуху в нашому організмі, він вбиває емоційну сферу і є благодатним ґрунтом для розвитку хвороб серця. Це все очевидно, адже коли ми злимось, частота серцевих скорочень сильно зростає, підвищується артеріальний тиск та згортання крові. Якщо ви відчуваєте ці емоції постійно, інфаркт або інсульт не забаряться.

Які захворювання викликає: атеросклероз, інфаркт, інсульт.
Як собі допомогти: навчитеся позбавлятися від гніву. Існують різноманітні практики, що допомагають нейтралізувати емоцію гніву та набути внутрішню гармонію та спокій.

Сльози. Здавалося б, сльози - це процес, який полегшує наш психоемоційний стан і дає змогу виплеснути емоції. Так, це так, але якщо лити сльози з будь-якого приводу, це може спричинити проблеми із серцем. Таких людей називають "тонкосльозими", вони можуть плакати при перегляді серіалів, плакати від жалю до безпритульних котів та інших дрібниць.

Які хвороби викликає: ураження серця та серцевої оболонки.
Як собі допомогти: навчитеся контролювати свої емоції та тримати себе в руках, переключайте свою увагу на речі, які вас радують. Дивіться комедії та оточуйте себе позитивно налаштованими людьми.

Печаль. Туга і зневіра - це смертний гріх. Людина, яка не може відпустити ситуацію, біль чи образу, а постійно про це думає, впускає смуток у свій енергетичний потік, чим отруює весь організм. Шукайте сенс життя, радійте дрібницям, не зациклюйтесь на проблемах та образах минулого. Знаєте, ще якихось 100 років тому діагноз "смерть від туги" нікого не дивував. Робіть висновки.

Які хвороби викликає: ураження легень.
Як собі допомогти: знайдіть причину печалі та відпустіть її. Життя настільки багатогранне і різноманітне, що для смутку просто не повинно бути часу. Займіться спортом, підіть на курси з фотографії, навчитеся бачити життя у всіх його проявах. І не забувайте, що життя занадто коротке, щоб засмучуватися та сумувати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, емоції, викликає, допомогти, захворювання, навчитеся, занадто, почуття, хвороби, енергію


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Потрібно усвідомити, що немає жодного сенсу постійно намагатися щось довести, замість того, щоб проживати своє усвідомлене життя, будувати стосунки, з

Як перестати намагатися завоювати материнське схвалення у дорослому віці?

Мама | 07:40, 19.07.2024

Потрібно усвідомити, що немає жодного сенсу постійно намагатися щось довести, замість того, щоб проживати своє усвідомлене життя, будувати стосунки, займатися своїми проектами, або дітьми.

Нейробіологи вже давно з'ясували, що будова та функціонування мозку чоловіків та жінок відрізняються.

Чи є відмінності у будові та функціонуванні мозку чоловіків та жінок?

Здоров'я | 06:20, 19.07.2024

Нейробіологи вже давно з'ясували, що будова та функціонування мозку чоловіків та жінок відрізняються.

Відсутність сепарації б'є по всіх сферах життя. Це можуть бути хворобливі відносини або взагалі їхня відсутність. Проблема у прийнятті рішень, що приз

З якими проблемами стикається людина, яка не сепарувалася від батьків?

Психологія | 00:30, 19.07.2024

Відсутність сепарації б'є по всіх сферах життя. Це можуть бути хворобливі відносини або взагалі їхня відсутність. Проблема у прийнятті рішень, що призводить до внутрішніх конфліктів, невротичних розладів. Кар'єрні провали, ситуації, коли людина не мо

Нездорові, неконструктивні дитячо-батьківські стосунки називаються токсичними. До цього поняття відносять неповажне ставлення до дитини, гіперконтроль

Хто такі токсичні батьки?

Психологія | 11:20, 18.07.2024

Нездорові, неконструктивні дитячо-батьківські стосунки називаються токсичними. До цього поняття відносять неповажне ставлення до дитини, гіперконтроль, жорстку сімейну ієрархію, ігнорування, перевагу однієї дитини над іншою, постійну критику, маніпул

Вважається, що для дитини однаково шкідливі надлишок і нестача материнської любові: чи це так насправді?

Якими мають бути стосунки дитини з мамою?

Мама | 09:30, 18.07.2024

Вважається, що для дитини однаково шкідливі надлишок і нестача материнської любові: чи це так насправді?

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характ

Хто винен, що дитина хамить батькам?

Психологія | 08:30, 18.07.2024

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характер? І як з цим бути? Давайте дізнаватися.

Мікрозрада - це поведінка партнера (його вчинки та дії), що змушують вас сумніватися в його вірності, як фізичної, так і емоційної. Про те, що можна в

5 ознак, що ви намагаєтеся зруйнувати власні стосунки

Сімейні справи | 01:20, 18.07.2024

Мікрозрада - це поведінка партнера (його вчинки та дії), що змушують вас сумніватися в його вірності, як фізичної, так і емоційної. Про те, що можна вважати конкретною зрадою, у парі прийнято домовлятися. Для когось це флірт, для іншого – пряма дія.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: