Як полегшити зубний біль від вживання теплої їжі

Adoption
Date
  • 1168 Переглядів
Відкушуючи теплий шматок піци чи іншої гарячої страви, ви морщитесь від зубного болю. Така чутливість до тепла може тривати деякий час і вказувати на наявність серйозного захворювання зубів. Знати, коли звертатися за медичною допомогою, важливо для забезпечення здоров’я ваших зубів.

5943_10-1024x641.jpeg (15.47 Kb)

Ваші зуби складаються з кількох шарів. Зовнішнє покриття емалі захищає середню частину або ваш зуб, відому як дентин. Дентин складається з невеликих отворів, які покривають пульпу зуба — там, де знаходяться нерви. Якщо ваша емаль зносилася, ви можете бути більш чутливими до температур, включаючи тепло і холод.

Причини
Зубний біль під час вживання теплої їжі може бути наслідком кількох факторів, які призвели до руйнування зубної емалі. До них належать поганий догляд за зубами, нелікований карієс, надто сильне чищення зубів, опущення ясен або тріщина в пломбі.

Прогресія
Проблема чутливості до тепла часто починаються з зубів, чутливих до холоду. Зуби прогресують через чутливість, оскільки відбувається карієс. Якщо не лікувати, карієс може прогресувати до чутливості до тепла, що викликає біль, коли ви їсте теплу їжу. Чутливість до тепла може вказувати на серйозний рівень гниття. Якщо ви відчуваєте це, негайно зверніться за медичною допомогою.

Типи
Існує два типи чутливості до тепла, пов’язаної з зубним болем. Зворотний пульпіт викликає короткі спалахи болю як реакцію на тепло і спричинений порожниною або травмою. Некроз пульпи – це пульсуючий біль, який триває кілька хвилин після впливу тепла. Цей біль говорить про те, що нервова тканина відмерла, а на її місці утворилася інфекція.

Лікування
Лікування чутливих до тепла зубів залежить від тяжкості болю та причини пошкодження. Якщо ушкодження мінімальне, ваш лікар може призначити сенсибілізуючу зубну пасту, щоб зменшити передачу нервового болю. Фтористий гель можна застосувати в кабінеті вашого стоматолога для зміцнення зубної емалі або використовувати зубний герметик для лікування відступу ясен. Якщо пошкодження нервових корінців дуже серйозне, ваш лікар може порекомендувати процедуру, що видаляє хвору пульпу нерва, щоб зменшити ці больові відчуття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, зубної, карієс, зменшити, кількох, медичною, пошкодження, допомога, чутливості, викликає, зубний біль, зуби, їжа, чутливість


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Дослідники католицького дослідницького університету міста Левен, Бельгія (KU Leuven) виявили біологічний механізм, який пояснює, чому деякі люди відчу

Вчені розкрили механізм, який викликає синдром подразненого кишечника

Хвороби | 01:30, 04.06.2023

Дослідники католицького дослідницького університету міста Левен, Бельгія (KU Leuven) виявили біологічний механізм, який пояснює, чому деякі люди відчувають біль у животі, коли вживають певну їжу.

Часто можуть траплятися такі ситуації, коли перед важливим іспитом чи співбесідою почав боліти живіт або ж раптово зникав голос перед важливим виступо

Як негативні емоції можуть призвести до хвороб?

Хвороби | 08:00, 03.06.2023

Часто можуть траплятися такі ситуації, коли перед важливим іспитом чи співбесідою почав боліти живіт або ж раптово зникав голос перед важливим виступом на конференції. Це виникає через вразливість тіла до емоцій людини.

Медики активно використовують терапію за допомогою тварин. Особливо популярними є лікування кішками, кіньми та дельфінами.

Які хвороби лікують тварини?

Хвороби | 07:00, 03.06.2023

Медики активно використовують терапію за допомогою тварин. Особливо популярними є лікування кішками, кіньми та дельфінами.

Відповідно до досліджень вчених, низькі дози аспірину значно знижують ризик серцево-судинних захворювань, але підвищують ризик кровотечі.

Ризики та переваги низьких доз аспірину

Консультації | 14:00, 02.06.2023

Відповідно до досліджень вчених, низькі дози аспірину значно знижують ризик серцево-судинних захворювань, але підвищують ризик кровотечі.

В Австралії дослідники університету в Квінсленді виявили, що антидепресант флуоксетин сприяє формуванню стійкості багатьох бактерій до антибіотиків.

Лікарі розповіли, у чому головна шкода антидепресантів

Психологія | 08:00, 02.06.2023

В Австралії дослідники університету в Квінсленді виявили, що антидепресант флуоксетин сприяє формуванню стійкості багатьох бактерій до антибіотиків.

Вчені провели експеримент і з’ясували позитивний вплив плавання у холодній воді. Про це йдеться у дослідженні британських дослідників з Університетськ

Назвали спосіб, який допоможе позбутися депресії

Здоров'я | 05:00, 02.06.2023

Вчені провели експеримент і з’ясували позитивний вплив плавання у холодній воді. Про це йдеться у дослідженні британських дослідників з Університетського коледжу Лондона і Портсмутського університету.

Згідно з результатами нового дослідження, серед регулярних користувачів добавок вітаміну D спостерігалося менше випадків меланоми, ніж серед тих, хто

Вітамін D зменшує ризик меланоми, - вчені

Вітаміни | 01:30, 02.06.2023

Згідно з результатами нового дослідження, серед регулярних користувачів добавок вітаміну D спостерігалося менше випадків меланоми, ніж серед тих, хто не вживав. Відповідно до оцінок досвідчених дерматологів, люди, які регулярно приймають добавки з ві

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: