Вуглеводи, які можуть вбити

Adoption
Date
  • 74 Переглядів
Про шкоду харчування низькоякісними вуглеводами - читайте у матеріалі.

Шкідливі вуглеводиГлобальне міжнародне дослідження людей, що зачіпає всі населені континенти, показало, що дієта з високим вмістом вуглеводів низької якості, призводить до більш високого ризику серцевих нападів, інсультів і смерті. Дослідження, результати якого були представлені в New England Journal of Medicine, є найбільшим з цього питання.

Вцілому в ньому взяли участь 137,8 тисяч осіб (35-70 років). За ними спостерігали в середньому 9,5 років. Учасники заповнювали опитувальники про харчування. Протягом періоду спостереження серед учасників було зареєстровано 8 780 смертей і 8 252 серйозних серцево-судинних подій.

Вчені встановили, що ті люди, які дотримувалися дієти з найвищими 20% глікемічного індексу, мали на 50 відсотків більше шансів зіткнутися з серцево-судинним приступом, інсультом або смертю, якщо у них було раніше існувало серцеве захворювання. Імовірність становила 20%, якщо раніше проблем із серцем не спостерігалося. Ці ризики також були вище серед людей, які страждають ожирінням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вуглеводи, харчування, шкода, здоров'я


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Яке правильне дозування ліків для дітей? Доцент Елке Крекельс та її колеги виявили, що для деяких ліків це можна визначити досить просто.

Визначаємо дозування ліків для дитини

Консультації | 19:45, 19.04.2021

Яке правильне дозування ліків для дітей? Доцент Елке Крекельс та її колеги виявили, що для деяких ліків це можна визначити досить просто.

Медичні дослідження показують, що діти з розладами сну частіше страждають від алергії, вушних інфекцій і проблем зі слухом. У них частіше виникають со

Як відбивається нестача сну на здоров'ї дитини

Дитина | 10:00, 19.04.2021

Медичні дослідження показують, що діти з розладами сну частіше страждають від алергії, вушних інфекцій і проблем зі слухом. У них частіше виникають соціальні та емоційні проблеми. Який ще негативний вплив має нестача сну на дитину?

Діти теж можуть страждати від головного болю. Правда, у них це трапляється рідше.

Якщо у дитини болить голова

Дитина | 09:30, 19.04.2021

Діти теж можуть страждати від головного болю. Правда, у них це трапляється рідше.

Дослідники з Великої Британії стверджують, що діти, чиї батьки розлучені, з більшою ймовірністю схильні до ожиріння, ніж ті, чиї батьки залишаються ра

Розлучення може призвести до розвитку небезпечної хвороби у дітей

Сімейні справи | 12:00, 18.04.2021

Дослідники з Великої Британії стверджують, що діти, чиї батьки розлучені, з більшою ймовірністю схильні до ожиріння, ніж ті, чиї батьки залишаються разом. Вчені з Лондонської школи економіки і політичних наук проаналізували дані о 7, 5 тисяч дітей, щ

Поява симптомів молочниці - сигнал, який повинен спонукати звернутись до лікаря.

Поради для ефективного лікування молочниці

Мама | 22:00, 16.04.2021

Поява симптомів молочниці - сигнал, який повинен спонукати звернутись до лікаря.

У попередніх дослідженнях було встановлено, що у дорослих  курців змінюється мікробіом.

Пасивне куріння змінює мікробіом немовлят

Немовля | 15:30, 16.04.2021

У попередніх дослідженнях було встановлено, що у дорослих курців змінюється мікробіом.

Незважаючи на всі досягнення медицини, деякі основні питання не мають відповіді. Наприклад, людям не можна точно сказати, скільки вони житимуть. Також

Медики розповіли, чи можна передбачити менопаузу

Мама | 11:30, 16.04.2021

Незважаючи на всі досягнення медицини, деякі основні питання не мають відповіді. Наприклад, людям не можна точно сказати, скільки вони житимуть. Також не можна точно передбачити, коли закінчаться фертильні роки жінки.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: