Правильне дихання допоможе під час пологів

Adoption
Date
  • 148 Переглядів
Чому важливо тренуватися до народження крихітки?

7763_0000.jpeg (29.1 Kb)


Незважаючи на всю свою складність, дихання є одним з небагатьох фізіологічних процесів, які людина в змозі контролювати свідомо. Під час пологів на організм лягає серйозне навантаження, полегшити яку дозволяють спеціальні дихальні техніки, схвалені лікарями. Ці прийоми сприяють розслабленню і збереженню сил і позбавляють від негативних емоцій.

До тренувань слід приступити вже на початку III триместру. Методик існує декілька, і краще опанувати їх всіх, щоб в потрібний момент організм сам вирішив, що з них підходить йому тут і зараз. По-друге, вправи принесуть користь ще в період вагітності, причому і майбутній мамі, і малюкові. Дихальні техніки вчать розслаблятися, а це вміння особливо стане в нагоді жінці на завершальному етапі виношування, коли навантаження на організм досягне максимуму.

Перший етап пологів, розкриття шийки матки, супроводжується регулярними переймами. Під час таких скорочень її шийка коротшає, згладжується і розширюється в діаметрі, відкриваючи малюкові дорогу . Спочатку, до 3-4 см розкриття, перейми залишаються слабкими і не дуже болючими. Потім вони поступово починають наростати і стають більш чутливими. Однак природна реакція організму на біль, то є затримка дихання і напруження м'язів, в даному випадку неприйнятна, тому що це може ускладнити (найчастіше - уповільнити) перебіг пологів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: пологи, дихання


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як відбуваються пологи? Повідомляє сайт Наша мама.

Чим може загрожувати двійне обвиття малюка пуповиною

Пологи | 18:00, 28.05.2020

Як відбуваються пологи? Повідомляє сайт Наша мама.Як це пояснюють лікарі?

Нудота і діарея свідчать про початок пологів

Пологи | 16:00, 15.05.2020

Як це пояснюють лікарі?

Як пояснюють перебіг цих пологів лікарі?

Проднормальні пологи: чому не потрібно панікувати

Пологи | 12:00, 15.05.2020

Як пояснюють перебіг цих пологів лікарі?Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: